Skocz do zawartości
Beton

gigacube-zna to ktoś?

Rekomendowane odpowiedzi

Kup ale bedziesz plakal. Gigacube ma pamieci taktowane 400mhz a nie tak jak powinien miec r9600 pro 600mhz. W efekcie gigacube r9600pro jest porownywalny ze zwyklym r9600. Czyli kupa. Bo za 600 zl mozna kupic szybszego r9500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup ale bedziesz plakal. Gigacube ma pamieci taktowane 400mhz a nie tak jak powinien miec r9600 pro 600mhz. W efekcie gigacube r9600pro jest porownywalny ze zwyklym r9600. Czyli kupa. Bo za 600 zl mozna kupic szybszego r9500

Racja, kupa straszna.Swego czasu byłem na nianapalony ale olałęm go i kupiłem r9500pro.tobie też polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to rzeczywiście kupa:(tez sie napalilem,ale na szczescie jeszcze jej nie kupilem:),nie stac mnie na r9500pro bo wszczedzie jest za ok.940zł:(

i nadal nie wiem co kupic ,doradźcie coś dobrego,zalezy mi na wydajnosci i dobrej jakosci na tv out,no i rozsadnej cenie cos za ok.800zł i chyba dx9 tez bylby wskazany,MACIE JAKIES PROPOZYCJE??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.szukaj!!

o tej firmie mowilo sie duzo

gorsza i to duzo od sapphire

 

czemu Gigacube jest gorsza firma od sapphire?? ja uwazam wrecz przeciwnie

 

1.ATI

2.Hercules

3.GiGacube

4.Sapphire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.szukaj!!

o tej firmie mowilo sie duzo

gorsza i to duzo od sapphire

 

czemu Gigacube jest gorsza firma od sapphire?? ja uwazam wrecz przeciwnie

 

1.ATI

2.Hercules

3.GiGacube

4.Sapphire

a na jakiej postawie zrobiłes sobie taką hierarchie?????

 

tym bardziej ze od modelu9500 wiekszosc kart to bba (z małymi wyjątkami) pakowane tylko do róznych pudełek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze nie kupij 9600pro bawilem sie tym na zlocie i kompletnie sie zawiodlem

max co wyciagnelismy z tej karty (hercules) na niekreconym procku 1800MHz (pamieci i szyna pamieci byly na roznych ustawieniach) to 11300 ale karta juz dalej nie dala sie podkrecic a w sumie zabawa w podkrecanie pamieci i karty dala przyrost 1000 3dmarkow (2001se 330)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze nie kupij 9600pro bawilem sie tym na zlocie i kompletnie sie zawiodlem

max co wyciagnelismy z tej karty (hercules) na niekreconym procku 1800MHz (pamieci i szyna pamieci byly na roznych ustawieniach) to 11300 ale karta juz dalej nie dala sie podkrecic a w sumie zabawa w podkrecanie pamieci i karty dala przyrost 1000 3dmarkow (2001se 330)

Tu się z tobą nie zgodzę - u mnie opdkręcenie karty dało prawie 1000 w Marku03 ( z 3300 na 4129) a w Marku2k1 wynik podskoczył z 12k do ponad 14k. Nie przeczę, że na 9500PRO wyniki byłyby wyższe, ale nie aż tak wysokie, by skreślać kartę, bo biorąc pod uwagę małe zapotrzebowanie na prąd i nowe wspomaganie wyśwetlania obrazu na TV jest to karta w jakiś sposób konkurencyjna. Oczywiście dla kogoś, kto chce kartę graficzną, a nie tylko punkty w 3DMarkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...