Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo wazna dla mnie sprawa co moge kupic za 3000 w cene wchodzi monitor ale bez hdd klawiatury :) listwy cdrom http://bansek1.republika.pl/cennik.htm

cennik z mojego miasta lodzi

zastanawiam sie czy kupic teraz czy moze poczekac , moze jakas premierka sie szykuje nie wiem bo jezeli tak to by stanialo albo jakies obnizki co mi moze cie doradzic

Bardzo prosze o szybka odpowiedz

 

P.S. wole AMD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo wazna dla mnie sprawa co moge kupic za 3000 w cene wchodzi monitor ale bez hdd klawiatury :) listwy cdrom http://bansek1.republika.pl/cennik.htm

cennik z mojego miasta lodzi 

zastanawiam sie czy kupic teraz czy moze poczekac , moze jakas premierka sie szykuje nie wiem bo jezeli tak to by stanialo albo jakies obnizki co mi moze cie doradzic

Bardzo prosze o szybka odpowiedz 

 

P.S. wole AMD

Poszukaj w wyszukiwarce, bylo duuuuzo postow dokladnie w tym temacie, troszeczku sam poszperaj na forum zanim zapodasz nowy topic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekać zawsze można :D bo wszystko tanieje (prócz pamięci :x )

na dzień dzisiejszy szef kuchni poleca:

AthlonXP 1600+ (390zł)

Zalman CNPS6000AlCu (80zł)

Gigabyte GA-7VRX (450zł)

256MB DDR Kingston PC266 (250zł)

Gainward GeForce4 Ti4200 64MB DDR (800zł)

etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tę kaskę można już sprzęcioszka skąbinować. polecam:

- 75DRV5 VIA KT333 Socket A ATX U133+sound 473zł

- Athlon 1600 XP+ 399zł

- 256 MB Kingston 267zł

- Teac CD-RW 40/12/48 OEM 460zł

- GeForce 4 Titanium 4200 128MB TV-OUT 986zł(to chyba Gainward - zadrogie na Prolinka)

- Sound Blaster LIVE Player 5.1 149zł

 

Wychodzi ok. 2230zł. Zostaje Ci 764 zł na mychę + wiatrak + monitor. Trochę mało, ale może cóś wygospodarujesz. Jeśli nie to zamień nagrywarkę TEAC na np. tego CD-ROM LG za 124zł. oszczędzisz 336zł. Co da Ci 1100zł na mychę + wiatrak + monitor, a to już coś. Za mało napisałeś danych, co chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli kupujesz wszystko nowe to sobie poczekaj z miesiac lub dwa. AMD Hammer, Serial HD, AGP 8x, Radeon 9500 juz maja wyjsc. Za te pieniadze bedziesz pewnie w stanie sobie kupic takie sprzecicho. Jesli nie masz zamiaru czekac to AMD XP , DDR 333 512MB, MSI KT3 lub Gigabyte, Radeon 8500 (nie jestem zwolennikiem Nvidia ale tak czy inaczej GF4 4200 wyglada ciekawie), Maxtor ATA 133 TEAC CDRW. Tak dobry jak Plaxtor a znacznie tanszy. Z tego co wiem to TEAC to Plaxtor tylko pod inna nazwa. Jesli chodzi o karte dzwiekowa to mozesz sobie kupic plyte glowna z procesorem dziewkowym. Nie bedziesz raczej widzial roznicy a zaoszczedzisz pieniadze. Co do monitora to kup sobie dobry monitor. Nie oszczedzaj na nim bo bedziesz go mial na lata. Przewaznie system wymieniasz a monitor zostaje. 19" to jest minimum. Ja mam Viewsonic. Drogi ale dobry. Samsungs sa wysokiej jakosci i w miare tanie. Oczywiscie najlepiej Flatscreen (plaski kineskop). :D Intela bym nie kupil bo za drogi. Takze stary Athlon 1400 thunderbird jest dobry. Mozna robic overclocking bez zadnego przerabiania jest okolo 5% wolniejszy od XP1800+ i jest teraz bardzo tani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bbc2000 ma racje poczekaj te dwa miesiące a złożysz sobie taki sprzęt za 3tysiaki,że chej.Chyba że chtesz teraz to kup athlona xp 1600(400zł),epoxa na kt333(520zł), 256ddr(250zł) i geforca 4 za 820zł do tego monitor i reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam cos takiego:

 

Gainward GeForce4 64MB Ti4200 Ultra/650 - 760zl

256MB DDR PC2100 (PC266) - 300zl

EPOX 8K3A VIA KT333 SocketA U/133 DDR333 Sound ATX - 520zl

AMD Athlon Palomino XP1600+(1400MHz) - 380zl

Sound Blaster LIVE Player 5.1 - 150zl

 

Dobra to wychodzi , 2110 wiec zostaje ok. 90zl na monit + wiatrak, moze uda sie cos dobrac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tę kaskę można już sprzęcioszka skąbinować. polecam:

- 75DRV5 VIA KT333 Socket A ATX U133+sound  473zł

- Athlon 1600 XP+ 399zł

- 256 MB Kingston 267zł

- Teac CD-RW 40/12/48 OEM 460zł

- GeForce 4 Titanium 4200 128MB TV-OUT 986zł(to chyba Gainward - zadrogie na Prolinka)

- Sound Blaster LIVE Player 5.1 149zł 

 

Wychodzi ok. 2230zł. Zostaje Ci 764 zł na mychę + wiatrak + monitor. Trochę mało, ale może cóś wygospodarujesz. Jeśli nie to zamień nagrywarkę TEAC na np. tego CD-ROM LG za 124zł. oszczędzisz 336zł. Co da Ci 1100zł na mychę + wiatrak + monitor, a to już coś. Za mało napisałeś danych, co chcesz.

 

niechcialbym nic mowic, ale to wychodzi 2734 dokladnie, wiec za 300 to monitora raczej nie kupisz (17") ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tę kaskę można już sprzęcioszka skąbinować. polecam:

- 75DRV5 VIA KT333 Socket A ATX U133+sound  473zł

- Athlon 1600 XP+ 399zł

- 256 MB Kingston 267zł

- Teac CD-RW 40/12/48 OEM 460zł

- GeForce 4 Titanium 4200 128MB TV-OUT 986zł(to chyba Gainward - zadrogie na Prolinka)

- Sound Blaster LIVE Player 5.1 149zł 

 

Wychodzi ok. 2230zł. Zostaje Ci 764 zł na mychę + wiatrak + monitor. Trochę mało, ale może cóś wygospodarujesz. Jeśli nie to zamień nagrywarkę TEAC na np. tego CD-ROM LG za 124zł. oszczędzisz 336zł. Co da Ci 1100zł na mychę + wiatrak + monitor, a to już coś. Za mało napisałeś danych, co chcesz.

SOLTEK TO GOWNO NA NIM NIE PODKRECISZ!!! nie osiaga stabilnego fsb 150mhz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SOLTEK TO GOWNO NA NIM NIE PODKRECISZ!!! nie osiaga stabilnego fsb 150mhz!

Tristan możliwe. Niestety koleś nie napisał, czy chce kręcić, więc mu taką poleciłem, bo Epox -a nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedzi po tym 1 poscie tak troche zwatpilem czy to zadziala i teraz pare slow wyjasnienia nie chcialo mi sie juz pisac :) ale to ma byc komp dla kolegi - wiec krecenie odpada, karta dzwiekowa starczy w plycie (malo wymagajacy koles i ma kijowe glosniki) na monitor pewnie bedzie chcal tez poskapic ale jakos mu to wyperswaduje a co do czekania to ciezko z tym niestety sprzedaje on stary komputer (amd k-6 500 i gf2mx400 198 mb ram, dysk 3 gb obudowa - za 1000 nie wiem czy mu sie oplaca lae sie juz napalil i sprawa stracona bo chcial kupic po wakacjach ale teraz by sprzedal ) ja sie jeszcze zastanawiem nad tym jak karte mu doradzic no name czy jakiegos gainwarda ( o ile szybszy moze on byc bo mnie sie trafil dosc dobry no name ) no juz to sie rozpisalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek zobacz inne sklepy, czasem ceny roznia sie i to sporo. Jak ja kupowalem swojego kompa tez patrzylem na banseka, ale zrezygnowalem, przede wszystkim na kiepski "salon" i ludzi tam pracujacych i ich podejscie do klijenta. Dla mnie najlepszy sklep i chyba jeden z tanszych w miescie to Ideal. Spoko kolesie, duzo robia za darmo a jak ich podejdziesz to daja swoj sprzet jak Tobie cos sie popsuje i mozesz spokojnie pracowac na kompie mimo ze np. mobo poszla.... i oddales do serwisu... przejrzyj sobie ich cennik...

http://www.idealpc.com.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co do bansek to nie wiem jak jest z obsuga bo kupuje tam plyty a nawet jzu nie sam kompa kupilem w act ale nie polecam chociarz tez nie bronie sadze z niezly tez jest bmp a tani bardzo lucky star to juz wlasciwie formalnos wazne aby wybrac taki zestaw aby nie stracic za 2 miechy 50% jego ceny bo to akurat najdrozszy model byl bo wydaje mie sie ze mniej sie traci jedna na zestwach tanszych niz na tych z gornej pulki a co do sklepu to sie zobaczy dzieki za rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shakur_45 faktycznie cóś mi się kalkulator w Windowsie zdekalibrował :lol: A tak serio, to sorki za błąd. Jak coś to może kupić Prolinka 64 RAM za 700zł i znaleźć troche tańszy sklep(ten jest dość drogi) i oszczędzi troche. Może nie 1000zł, ale z 400.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...