Skocz do zawartości
drprzem

Czytaliscie juz ze na Fx nie da sie prawie wogóle grac w HL2

Rekomendowane odpowiedzi

jester? =D mm?

w cs teamwork jest latwiejszy(nie ma pilnowania/liczenia itemow itd), movementu prawie nie ma(podstawa tylko), wszystko zbiega sie do celnosci i ogrania.

moge zalozyc sie o wszystkie pieniadze ze przez miesiac naucze sie grac lepiej w csa niz jakis gracz cs w tym samym czasie w q3(szczegolnie CPMA).  

znam pewnego gracza q3, ktory pogral troche w csa i szybko sie nauczyl(gral w arcy) ...

cs jest latwy i przyjemny to fakt, dlatego tylu ludzi w to gra(ja sam lubie od czasu do czasu wejsc sobie na server i popykac), ale nie jest to gra zbyt wymagajaca.

Q3 to walka 1 v 1

nie jest latwiejszy ,bo pilnuje sie bs'ow (jesli wiesz co to znaczy) i trzeba sie zgrac w 5 osob ,co jest chyba "ciotke" trudniejsze niz zgranie sie z soba :P

wystarczy ze jedna osoba nie wykona swojej funkcji i przegrywa caly Team

moj brat zastanawia sie czy wogole grales w CS'a (gdy przeczytal twoje wypowiedzi)

w Q3 tez duzo gral i doszedl do wniosku ze wygrywa ten kto szybciej zbierze pancerze i pilnuje item'ow - bo skil najlepszych graczy jest porownywalny

 

kto taki z Arcy przyszedl z Q3 i wymiata w CS

(bo sila Arcy tkwi wlasnie w Teamwork ,a nie skill'u ,na ostatnim WCG byli w skladzie rezerwowym i dostali w doope ze az strach od 2S ,gdzie jest 2 skill'owcow )

taka dynamika w Q3 ,a koles nie moze sobie poradzic w CS'ie - tak wolnej grze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jester? =D mm?

w cs teamwork jest latwiejszy(nie ma pilnowania/liczenia itemow itd), movementu prawie nie ma(podstawa tylko), wszystko zbiega sie do celnosci i ogrania.

moge zalozyc sie o wszystkie pieniadze ze przez miesiac naucze sie grac lepiej w csa niz jakis gracz cs w tym samym czasie w q3(szczegolnie CPMA).  

znam pewnego gracza q3, ktory pogral troche w csa i szybko sie nauczyl(gral w arcy) ...

cs jest latwy i przyjemny to fakt, dlatego tylu ludzi w to gra(ja sam lubie od czasu do czasu wejsc sobie na server i popykac), ale nie jest to gra zbyt wymagajaca.

Q3 to walka 1 v 1

nie jest latwiejszy ,bo pilnuje sie bs'ow (jesli wiesz co to znaczy) i trzeba sie zgrac w 5 osob ,co jest chyba "ciotke" trudniejsze niz zgranie sie z soba :P

wystarczy ze jedna osoba nie wykona swojej funkcji i przegrywa caly Team

moj brat zastanawia sie czy wogole grales w CS'a (gdy przeczytal twoje wypowiedzi)

w Q3 tez duzo gral i doszedl do wniosku ze wygrywa ten kto szybciej zbierze pancerze i pilnuje item'ow - bo skil najlepszych graczy jest porownywalny

 

kto taki z Arcy przyszedl z Q3 i wymiata w CS

(bo sila Arcy tkwi wlasnie w Teamwork ,a nie skill'u ,na ostatnim WCG byli w skladzie rezerwowym i dostali w doope ze az strach od 2S ,gdzie jest 2 skill'owcow )

taka dynamika w Q3 ,a koles nie moze sobie poradzic w CS'ie - tak wolnej grze :lol:

o lol, to ciekawe, q3 to walka 1v1... szok ... nie ma czegos takiego jak tdm nie? 4v4 gdzie rowniez caly team dostaje po [gluteus maximus] gdy jeden z graczy nie potrafi podolac powierzonemu mu zadaniu. w cs jest tylko bs czy tez zakladnicy, chodzi o to ze sa to rundy. jedna runda = jeden punkt. nie ma zadnych respawnujacych sie itemow, jest tylko to co jest w jednej rundzie. do tego brak movementu. aim + pomyslowosc druzyny = cs. w quake masz to wszystko + wiele wiecej.

 

uwierz mi, po 4 latach grania online w gry fpp wiem co to teamplay, i ten z cs'a jest zdecydowanie najmniej wymagajacy.

 

powiem ci tak, w quake'u(obojetnie ktorym), pol roku bedziesz sie uczyl samego tylko dobrego movementu(jezeli wiesz wogole co miesci sie w tym pojeciu)... a bedziesz dalej minusowany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-mess- masz jakies kompleksy ,ze nie mogles sie nauczyc grac w Q3 - dlatego uwazasz to za taka trudna gre i ze tylko super gosiarze sa w stanie w to grac??

 

i widziales gdzies turniej Q3 4 v 4 ????

tdm jest tylko jednym trybem gry ,ale nikt w to nie gra ,bo w Q3 nie istnieje takie pojecie jak druzyna

gra druzynowa w UT jest bardziej klimatyczna niz w Q3 ,o CS juz lepiej nie mowic

 

nie mozesz mowic o grze druzynowej skoro wcale nie grales w ten tryb ,nie masz swojej druzyny w CS -nie wiesz o czy mowie ,bo w Q3 tdm nadal polega na indywidualnej grze kazdego gracza

nie ma druzyn w Q3 bo nie ma turniejow tdm Q3

rozgrywka w Q3 tdm polega na tym samym jak w CS wejdziesz w necie na serwer i grasz dla siebie ,aby wiecej fragow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-mess- masz jakies kompleksy ,ze nie mogles sie nauczyc grac w Q3 - dlatego uwazasz to za taka trudna gre i ze tylko super gosiarze sa w stanie w to grac??

 

i widziales gdzies turniej Q3   4 v 4 ????

tdm jest tylko jednym trybem gry ,ale nikt w to nie gra ,bo w Q3 nie istnieje takie pojecie jak druzyna

gra druzynowa w UT jest bardziej klimatyczna niz w Q3 ,o CS juz lepiej nie mowic

 

nie mozesz mowic o grze druzynowej skoro wcale nie grales w ten tryb ,nie masz swojej druzyny w CS -nie wiesz o czy mowie ,bo w Q3 tdm nadal polega na indywidualnej grze kazdego gracza  

nie ma druzyn w Q3 bo nie ma turniejow tdm Q3

rozgrywka w Q3 tdm polega na tym samym jak w CS wejdziesz w necie na serwer i grasz dla siebie ,aby wiecej fragow

 

ooooo kur.wa KGB CHOPIE ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

ale nikt w to nie gra ,bo w Q3 nie istnieje takie pojecie jak druzyna

 

ok, po tej wypowiedzi stwierdzam ze nie masz pojecia o q, nie wiesz co piszesz :mrgreen:

 

gra druzynowa w UT jest bardziej klimatyczna niz w Q3 ,o CS juz lepiej nie mowic

 

klimatyczna ? o so chosi ? jak chcesz miec klimat to idz do lasu na paintballa, tam bedziesz mial pewnego rodzaju klimat :mrgreen:

 

rozgrywka w Q3 tdm polega na tym samym jak w CS wejdziesz w necie na serwer i grasz dla siebie ,aby wiecej fragow

 

i po raz kolejny udowadniasz ze o q pojecia nie masz, a texty masz typowe dla newbie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziales gdzies turniej Q3 4 v 4 ????

jester

tego cytatu nie skomentowales :lol:

 

widze chlopaki ze jestescie zaslepieni i juz nic wam nie pomoze

gra zespolowa w Q3 ??

moze jeszcze realizm gry :lol:

prawda jest taka ze wszyscy przestali grac w Q3 ,a wy nie i uwazacie sie za gosiarzy

tlumaczycie sobie ze to taka trudna i wymagajaca gra ,a prawda jest taka ze dobry koles CS'a rozwalilby was reil'em zanim byscie sie zdazyli ruszyc

i nawet z przyzwyczajenia by w glowe celowal :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK To czytam i czytam i te txty poprostu sa smieszne ze musze sie wypowiedziec ;)

Ja zaczełem edukacje w FPP od Q1 i DN3d wiec troche doswiadczenia mam ( pare turnieju w q1 /q2 /q3)

i powiem tak Quake to jest gra Action FPP, ktora wymaga duzego refleksu i przewidywania , w przeciwienstwie do CSa ktory jest bardziej Tactic FPP w ktorym skill gra 2 rzedna role .

W csie liczy sie druzyna . wspolpraca to 1 klucz do sukcesu

a w Q nawet w TDM przy dobrym skillu mozna jebnac cala druzyne przeciwnika ( tak samo w csie ) a roznica jest taka ze w q sa powerupy a w csie nie ma wiec w q skill jest wazniejszy nad technika gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sie zrobił off topik :? :x Załóżcie nowy topik Q3 vs UT ( od cholery ich było) i sobie piszcie tam dowoli.

wlasciwie to by musial byc topik Q3 vs. reszta swiata ,bo ktos tu zabardzo sie wczul w idSoftware :P

a takiego topiku to chyba jeszcze nie bylo :roll:

 

wlasciwie to i tak lepsze niz ciagle najezdzanie na NV lub chwalenie ATI

bo to ze ATI jest lepsze pod wzgledem technicznym i cenowym to jest oczywiste (ale tylko od r9500pro w zwyz - cenowo)

ciekawe jak wyjdzie Doom3 i jezeli bylby zrobiony pod NV a na ATI bedzie kulal ,to role sie odwroca

jedno jest pewne,jezeli te testy potwierdza sie w dzialaniu samej gry to nikt z dzisiejszych posiadaczy GFFX nie kupi juz karty NV (jezeli HL2 mu sie spodoba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziales gdzies turniej Q3 4 v 4 ????

jester

tego cytatu nie skomentowales :lol:

 

widze chlopaki ze jestescie zaslepieni i juz nic wam nie pomoze

gra zespolowa w Q3 ??

moze jeszcze realizm gry :lol:

prawda jest taka ze wszyscy przestali grac w Q3 ,a wy nie i uwazacie sie za gosiarzy

tlumaczycie sobie ze to taka trudna i wymagajaca gra ,a prawda jest taka ze dobry koles CS'a rozwalilby was reil'em zanim byscie sie zdazyli ruszyc

i nawet z przyzwyczajenia by w glowe celowal :twisted:

 

nie skomentowalem, bo rozmawiamy o tym ze w csa jest sie latwiej nauczyc grac niz w q, a jak tak bardzo chcesz te nazwy turniejii to wejdz na cyberfight, chtv whatever i zobacz sobie w demos/event tam bedziesz mial wypisane

 

ej po co wogole zaczynasz temat z realizmem gry ? co to ma do rzeczy bo nie bardzo wiem o co ci chodzi...

 

tak, czesc przestala grac w q3 i to taka czesc ktorej albo nie szlo [czyli ty], albo juz byla znudzona wygrywaniem.

 

 

a prawda jest taka ze dobry koles CS'a rozwalilby was reil'em zanim byscie sie zdazyli ruszyc

i nawet z przyzwyczajenia by w glowe celowal

 

czlowieku...wez sie w garsc...bo nie wiesz o czym piszesz.

sory ale dobry koles z csa nie wiedzialby co sie dzieje, a co dopiero mowic o strzelaniu z raila. prawda jest taka ze to gosc z q3 grajac w csa mialby wieksze szanse na jakas dziwna akcje, [ktorych w ceesie nie brakuje] albo hs'a niz gosc z csa w q3. plajer z csa w q3 poprostu by nie istnial :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbytnio nie obchodzi mnie kto robił testy mogl to naweet robic nasz prezydent. JA uznaje testy robione tylko przeze mnie, a poza tym czy ludzie nie sa przekupni(ty tego nie zrozumiesz bo jestes fanatykiem Ati wiec  po co ta rozmowa. A co do shitu to sie nie podniecaj bo gry nie widziałes jeszcze wiec nie mow ze nie bedzie shitem bo mozesz sie przejechac.

Chyba ci już Majdan wszystko wytłumaczył...

Wiesio, widzę, że niezłe "zaplecze" musisz mieć w domu skoro żadne testy nie docierają do ciebie...

W sumie na tym co masz w podpisie chyba zbytnio nie potestujesz :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego CS jest trudniejszy, bo trzeba dużo kombinować, a nie ślęczeć godzinami ćwicząc skoki na rakietach i inne takie ;)

W CS'ie sam nie masz za dużych szans, idąc na żywioł jak w Q - dużo ważniejsza jest gra w drużynie - w trzech można rozwalić kilkunastu pojedynczych gości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KGB mnie rozbawil bardzo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nikt tak bardzo nie rozbawil mnie ostatnio...

przynajmniej wiem ze KGB nie wie o czym pisze(on sam).

 

>>>-mess- masz jakies kompleksy ,ze nie mogles sie nauczyc grac w Q3

 

mysle ze to co umiem teraz pozwolilo by mi cie zminusowac po twoim polrocznym "treningu" w q3.

 

robi sie bardzo smiesznie btw ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i widziales gdzies turniej Q3 4 v 4 ????

tdm jest tylko jednym trybem gry ,ale nikt w to nie gra ,bo w Q3 nie istnieje takie pojecie jak druzyna

gra druzynowa w UT jest bardziej klimatyczna niz w Q3 ,o CS juz lepiej nie mowic

ROTFL poczekaj jak beda jakies turnieje w q3 i poogaldaj na GTV mecze na zywo ... zobaczysz ze jednak gra sie w teamach w q3 lub sciagnij jakies demo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i widziales gdzies turniej Q3 4 v 4 ????

tdm jest tylko jednym trybem gry ,ale nikt w to nie gra ,bo w Q3 nie istnieje takie pojecie jak druzyna

gra druzynowa w UT jest bardziej klimatyczna niz w Q3 ,o CS juz lepiej nie mowic

ROTFL poczekaj jak beda jakies turnieje w q3 i poogaldaj na GTV mecze na zywo ... zobaczysz ze jednak gra sie w teamach w q3 lub sciagnij jakies demo ... ut klimatyczna tylko dla flegmatykow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego CS jest trudniejszy, bo trzeba dużo kombinować, a nie ślęczeć godzinami ćwicząc skoki na rakietach i inne takie ;)

W CS'ie sam nie masz za dużych szans, idąc na żywioł jak w Q - dużo ważniejsza jest gra w drużynie - w trzech można rozwalić kilkunastu pojedynczych gości.

co w ceesie jest trudniejszego ? kombinowanie ktore polega na tym za ktora skrzynka sie schowac [tak, troche przesadzam :mrgreen:] ? sleczenie godzinami nad rjumpami itp wydaje sie byc duzo trudniejsze niz kombinowanie w ceesie.

 

sory ale piszac "idac na zywiol jak w q" utwierdzasz mnie tylko w przekonaniu ze tak naprawde nie wiesz co to q :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z was nuuby :]

 

Ja gram w CS gralem w Q3 i jakos nie jade po jednej ani po drugiej grze ...

 

Czytajac wypowiedzi ze jedna gra jest latwiejsza druga trudniejsza to rotfl [CIACH] :] Wy macie w tym momencie takie pojecie jak moj brat z 1 klasy podstawowki :]

 

n/c pozatym chyba sie wam topic pomylil ... zalozcie sobie q3 vs cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z was nuuby :]

 

Ja gram w CS gralem w Q3 i jakos nie jade po jednej ani po drugiej grze ...

 

Czytajac wypowiedzi ze jedna gra jest latwiejsza druga trudniejsza to rotfl [CIACH] :] Wy macie w tym momencie takie pojecie jak moj brat z 1 klasy podstawowki :]

 

n/c pozatym chyba sie wam topic pomylil ... zalozcie sobie q3 vs csAle z was nuuby :]

 

Ja gram w CS gralem w Q3 i jakos nie jade po jednej ani po drugiej grze ...

 

Czytajac wypowiedzi ze jedna gra jest latwiejsza druga trudniejsza to rotfl [CIACH] :] Wy macie w tym momencie takie pojecie jak moj brat z 1 klasy podstawowki :]

 

n/c pozatym chyba sie wam topic pomylil ... zalozcie sobie q3 vs cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, czesc przestala grac w q3 i to taka czesc ktorej albo nie szlo [czyli ty], albo juz byla znudzona wygrywaniem.

 

 

a prawda jest taka ze dobry koles CS'a rozwalilby was reil'em zanim byscie sie zdazyli ruszyc

i nawet z przyzwyczajenia by w glowe celowal

 

czlowieku...wez sie w garsc...bo nie wiesz o czym piszesz.

sory ale dobry koles z csa nie wiedzialby co sie dzieje, a co dopiero mowic o strzelaniu z raila. prawda jest taka ze to gosc z q3 grajac w csa mialby wieksze szanse na jakas dziwna akcje,  [ktorych w ceesie nie brakuje] albo hs'a niz gosc z csa w q3. plajer z csa w q3 poprostu by nie istnial :|

mi nie moglo "nie isc" w Q3 ,bo gralem w to 2 dni - potem wrocilem do UT

nie podobala mi sie oprawa graficzna i ciagle skakanie :lol:

 

koles z Q3 nie wiedzialby jaka jest traiektoria lotu pociskow w CS ,ty tego nie wiesz bo nie grasz - potwierdza to twoje stwierdzenie ze head'y sa przypadkowe 8O

owszem strzelajac na pale mozna trafic head'a ,bo bron ma rozprysk

a w Q3 nie ma rozprysku ,strzal idzie tam gdzie byl celownik ,wiec CS'owiec o odpowiednim skill'u namierzylby z reila kogo by chcial i to jak juz pisalem mierzac w glowe

a strzal z reila nie ma opoznienia (wystrzal rowna sie trafienie nawet na koncu mapy) z reszta broni jest inaczej i w takim przypadku juz CS'owiec nie mialby latwo

ale najlepszi Q'owcy i tak uzywaja reila :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KGB mnie rozbawil bardzo  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: 

nikt tak bardzo nie rozbawil mnie ostatnio...

przynajmniej wiem ze KGB nie wie o czym pisze(on sam).

 

>>>-mess- masz jakies kompleksy ,ze nie mogles sie nauczyc grac w Q3

 

mysle ze to co umiem teraz pozwolilo by mi cie zminusowac po twoim polrocznym "treningu" w q3.

 

robi sie bardzo smiesznie btw ;]

smiesznie to sie zaczelo robic jak wpadl Q'owiec i zaczal ponizac UT ,ktory jest przynajmniej gra czasu rzeczywistego ,a nie przyspieszonego :lol:

 

w Q3 nie gram jak juz mowilem ,ale skoro to taka trudna gra ,a ty jastes w nia taki dobry to w taka proscizne jak CS powinienes byc najlepszy :P

moze zaloz druzyne z Q'owcow i jedzcie do Korei na finaly CS'a

hmm ,juz 3 miesiace nie gralem w CS'a ,ale mysle ze pokonalbym cie znaczna przewaga punktow

 

i przestan ciagle pisac o tym "minusowaniu" ,bo z tego co pamietam to trzeba sie samemu zabic by byc na minusie (w Q3 ,UT ,CS i jeszcze wielu grach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i przestan ciagle pisac o tym "inusowaniu" ,bo z tego co pamietam to trzeba sie samemu zabic by byc na minusie (w Q3 ,UT ,CS i jeszcze wielu grach)

co do Q3 myslisz sie i to znacznie kiedys gralem z kolesiem i nabilem mu

zdrowy minus a on sam sie nie zabil ani razu :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego CS jest trudniejszy, bo trzeba dużo kombinować, a nie ślęczeć godzinami ćwicząc skoki na rakietach i inne takie ;)

W CS'ie sam nie masz za dużych szans, idąc na żywioł jak w Q - dużo ważniejsza jest gra w drużynie - w trzech można rozwalić kilkunastu pojedynczych gości.

co w ceesie jest trudniejszego ? kombinowanie ktore polega na tym za ktora skrzynka sie schowac [tak, troche przesadzam :mrgreen:] ? sleczenie godzinami nad rjumpami itp wydaje sie byc duzo trudniejsze niz kombinowanie w ceesie.

 

sory ale piszac "idac na zywiol jak w q" utwierdzasz mnie tylko w przekonaniu ze tak naprawde nie wiesz co to q :|

Mówię tylko o tym, że w Q się liczy zręczność, a w CS'ie kombinowanie i to wcale nie sprowadzające się do chowania się za skrzynkami.

Może uczenie się wszystkich tricków w Q jest trudniejsze, ale i tak w tej grze się nie myśli taktycznie dlatego nigdy nie będzie dla mnie lepszy od CS'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi nie moglo "nie isc" w Q3 ,bo gralem w to 2 dni - potem wrocilem do UT

nie podobala mi sie oprawa graficzna i ciagle skakanie :lol:

hmm no coz, dosc profesjonalne podejscie do sprawy "nie podobaja mi sie kolory i skakanie" :mrgreen: nie mogeee :mrgreen:

 

koles z Q3 nie wiedzialby jaka jest traiektoria lotu pociskow w CS ,ty tego nie wiesz bo nie grasz - potwierdza to twoje stwierdzenie ze head'y sa przypadkowe 8O

nie mowie ze _kazdy_ hs jest przypadkiem, ale ze sie takowe zdazaja dosc czesto.

 

owszem strzelajac na pale mozna trafic head'a ,bo bron ma rozprysk

a w Q3 nie ma rozprysku ,strzal idzie tam gdzie byl celownik ,wiec CS'owiec o odpowiednim skill'u namierzylby z reila kogo by chcial i to jak juz pisalem mierzac w glowe

a strzal z reila nie ma opoznienia (wystrzal rowna sie trafienie nawet na koncu mapy) z reszta broni jest inaczej i w takim przypadku juz CS'owiec nie mialby latwo

ale najlepszi Q'owcy i tak uzywaja reila :P

rozprysk to masz za przeproszeniem ale w kiblu jak oddajesz mocz :mrgreen: to sie recoil zwie fachowcu. i musze cie zmartwic ale pogralem w csa [duzo wiecej niz 2 dni] wiec wiem co mowie. ty sam napisales ze grales w q3 2 dni wiec nie wiem po co wogole dyskutujesz na ten temat skoro nie masz pojecia.

 

CS'owiec o odpowiednim skill'u namierzylby z reila kogo by chcial i to jak juz pisalem mierzac w glowe

.......litosci :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jester

recoil - ha ,a o ustawie o ochronie polskiej mowy slyszales

 

ja moze i 2 dni gralem ,ale moj brat ostro przycinal w Q3 i mu sie znudzilo ,jak to okresli : "troche nudno ciagle czekac na ten pancerz"

a w CS'a nie grales tylko siedziales przed monitorem i ruszles myszka ,bo twoje wypowiedzi na jego temat nie sa zbyt profesjonalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z topica pod tytułem :Czytaliscie juz ze na Fx nie da sie prawie wogóle grac w HL2 zrobiło sie : co lepsze q3 ut a moze cs ...taki mały OT :lol:

Żeby tylko mały ale to już się ciągnie 4 strony o tym co trudniejsze: skakanie, czy chowanie się za pudła :D Wiadomo, że każdy lubi co innego i taka kłótnia jest bez sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jester

recoil - ha ,a o ustawie o ochronie polskiej mowy slyszales

 

ja moze i 2 dni gralem ,ale moj brat ostro przycinal w Q3 i mu sie znudzilo ,jak to okresli : "troche nudno ciagle czekac na ten pancerz"

a w CS'a nie grales tylko siedziales przed monitorem i ruszles myszka ,bo twoje wypowiedzi na jego temat nie sa zbyt profesjonalnejester

recoil - ha ,a o ustawie o ochronie polskiej mowy slyszales

 

ja moze i 2 dni gralem ,ale moj brat ostro przycinal w Q3 i mu sie znudzilo ,jak to okresli : "troche nudno ciagle czekac na ten pancerz"

a w CS'a nie grales tylko siedziales przed monitorem i ruszles myszka ,bo twoje wypowiedzi na jego temat nie sa zbyt profesjonalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jester

recoil - ha ,a o ustawie o ochronie polskiej mowy slyszales

 

ja moze i 2 dni gralem ,ale moj brat ostro przycinal w Q3 i mu sie znudzilo ,jak to okresli : "troche nudno ciagle czekac na ten pancerz"

a w CS'a nie grales tylko siedziales przed monitorem i ruszles myszka ,bo twoje wypowiedzi na jego temat nie sa zbyt profesjonalnejester

recoil - ha ,a o ustawie o ochronie polskiej mowy slyszales

 

ja moze i 2 dni gralem ,ale moj brat ostro przycinal w Q3 i mu sie znudzilo ,jak to okresli : "troche nudno ciagle czekac na ten pancerz"

a w CS'a nie grales tylko siedziales przed monitorem i ruszles myszka ,bo twoje wypowiedzi na jego temat nie sa zbyt profesjonalnejester

recoil - ha ,a o ustawie o ochronie polskiej mowy slyszales

 

ja moze i 2 dni gralem ,ale moj brat ostro przycinal w Q3 i mu sie znudzilo ,jak to okresli : "troche nudno ciagle czekac na ten pancerz"

a w CS'a nie grales tylko siedziales przed monitorem i ruszles myszka ,bo twoje wypowiedzi na jego temat nie sa zbyt profesjonalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...