Skocz do zawartości
shakur_45

Jakiej muzy sluchacie??

Jakiej sluchasz muzy :P ?  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej sluchasz muzy :P ?

    • Techno
      26
    • Metal (wszystkie rodzaje)
      26
    • Hip-Hop
      25
    • Trance
      20
    • Disco
      0
    • Pop
      2
    • Nie slucham niczego.
      2
    • MIX czyli co wpadnie w ucho ;]]
      27
    • wszelkiego rodzaju hop :PPPPPPPPP ( w tym Trip-Hop dla libero )
      4
    • Rock (wszystkie rodzaje)
      31


Rekomendowane odpowiedzi

Lat mam 15, i powiedz mi co oprocz niektorych skladow hiphopowych nie jest komercyjne ? no powiedz

Zgadzam sie prawie z cala wypowiedzia ktora wycielem, no moze z wyjatkiem tego Liroya i jego plyt, mnie tam wcale sie nie podobaly, pozatym nieszanuje tego goscia za to co zrobil nagrywajac z WYP3. A co nie jest komercyjne, wypowiem sie o tym co znam rowniez od drugiej strony (nie tylko jako "widz, sluchacz"). Sa to DJ'e grajacy na PL scenie szeroko rozumianego techno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bym powiedział swoje zdanie na temat "dyskusji" libero i Kaloryfera, ale nie będę wracał do temau :P .

Chetnie bym poczytal ! :D

Zacznę od tego że w tym tekście nie mam zamiaru nikogo obrażać, więc jeśli ktoś poczuje się urażony to nie było to celowe. W tej "dyskusji" odpowiedział bym się za libero bo on dawal jakieś noramlne argumenty i w większości się z nim zgadzam. Jeśli chodzi o Kaloryfera to trzeba przyznać że w nie wszystkich ale w wielu tekstach HH jest przesłanie, faktem jest też to że nie można się tak ograniczać i odrzucac wszystko inne bo to jest już wogóle żałosne. Ja też słucham HH (ale bardzo wybiórczo) ale to tylko jeden z wielu gatunków muzycznych które lubie, w HH wkurza mnie to że tak klną :evil: , przecież to nie jest konieczne do wyrażenia czegoś. Pozdrawiam!!
I to sie nazywa komentarz !

Bez obrazy dla nikogo, przepraszam jeszcze raz za przeklenstwa ale pisalem tamtego posta w zdenerwowaniu.

Pozdrowienia !

 

Pozatym, dzieki xon :P, tez pozdrowienia :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaloryfera to trzeba przyznać że w nie wszystkich ale w wielu tekstach HH jest przesłanie, faktem jest też to że nie można się tak ograniczać i odrzucac wszystko inne bo to jest już wogóle żałosne. Ja też słucham HH (ale bardzo wybiórczo) ale to tylko jeden z wielu gatunków muzycznych które lubie, w HH wkurza mnie to że tak klną , przecież to nie jest konieczne do wyrażenia czegoś.

Zgadzam sie ze nie wszedzie jest przeslanie ale czy we wszystkim musi byc, tak samo jest w innych stylach. Co do tego ze klna fakt czasem przegiecie jest ale coz taki jest otaczajacy nas swiat :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az mi szynka zpadla z kanapki jak zobaczylem ile tu naskrobaliscie !

Wiec Kaloryferku drogi twoj sposob wypowiedzi byl z lekka niesympatyczny ! Jak zauwazyles w kazdym poscie podkreslalem ze sa to moje prywatne odczucia !

Nie mam nic do kogos kto slucha HH i mnie to zabardzo nie obchodzi kto czego slucha ! ale staralem sie pokazac ze na tle innej muzyki hh wypada dosyc blado ! nie oczekuje sie od artysty zbyt wiele ! teraz karzdy moze sprzedac plyte nawet sepleniac !

Piszac "ja narpiew slucham a potem oceniam" mialem namysli ze nie wypowiadam sie na temat czegos czego nie slyszalem ! A hh znam troszeczke na tyle zeby wysnowac podobne wnioski !

Liroy to kiedys byl czlowiek ktory robil fajna muze ! A teraz komercha i tyle !

Molesta moze az tak komercyjan nie jest ale nie zmienia faktu ze jest uwazana za jeden z najgorszych zespolow hh (przez znawcow tematu)

Sam raz widzialem dwoch kolesi w tv i bylem zalamany poziomem jak i stylem wypowiedzi !

 

co do textow to heh mam mieszane uczucia ! Dlamnie to nie jest nic nadzwyczajnego ! Bo jak jest kazdy widzi i po cholere o tym spiewac ?

Lepiej cos zrobic a nie tylko sie zamartwiac !

 

Jak cos pominolem to sorry ! ale tyle tego bylo !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaloryfera to trzeba przyznać że w nie wszystkich ale w wielu tekstach HH jest przesłanie, faktem jest też to że nie można się tak ograniczać i odrzucac wszystko inne bo to jest już wogóle żałosne. Ja też słucham HH (ale bardzo wybiórczo) ale to tylko jeden z wielu gatunków muzycznych które lubie, w HH wkurza mnie to że tak klną , przecież to nie jest konieczne do wyrażenia czegoś.

Zgadzam sie ze nie wszedzie jest przeslanie ale czy we wszystkim musi byc, tak samo jest w innych stylach. Co do tego ze klna fakt czasem przegiecie jest ale coz taki jest otaczajacy nas swiat :(

Pewnie że nie musi być wszędzie przesłania. Ja tylko stwierdziłem. :) Pozdrawiam!!! P.S. Dzięki za pochwałę Kaloryfer. :) P.S.2 libero masz rację że lepiej działać niż użalać się nad sobą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

staralem sie pokazac ze na tle innej muzyki hh wypada dosyc blado ! nie oczekuje sie od artysty  zbyt wiele  ! teraz karzdy moze sprzedac plyte nawet sepleniac ! 

 

Molesta moze az tak komercyjan nie jest ale nie zmienia faktu ze jest uwazana za jeden z najgorszych zespolow hh (przez znawcow tematu)

Sam raz widzialem dwoch kolesi w tv i bylem zalamany poziomem jak i stylem wypowiedzi ! 

 

co do textow to heh mam mieszane uczucia ! Dlamnie to nie jest nic nadzwyczajnego ! Bo jak jest kazdy widzi i po cholere o tym spiewac  ? 

Lepiej cos zrobic a nie tylko sie zamartwiac ! 

1. Dla mnie wiekszosc innej muzyki slabo wypada na tle hh i innej ktora slucham.

2. Komercyjni no moze nie sa ale sa frajerami :) jak to znajomy okreslil "Pele i cwele moga najwyzej zupe mieszac w garze" :D Tzn jesli chodzi o to co robia chodzi o ich kawalki to nie mam nic do zarzucenia. Chociaz ostatnio byli troche monotematyczni i fogle :) ale ostatnio idzie ku dobremu.

3. Wlasnie oni czesto w textach wlasnie "cos robia". Kazdy widzi? hehe to zart?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. Wlasnie oni czesto w textach wlasnie "cos robia". Kazdy widzi? hehe to zart?

Co robia ?

A Tobie ktos musi spiewac ze jast tak czy owak ? sam nie widzisz jak jest ?

Jak tak no to co ja moge ?

Pasuje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widze ze bastujesz libero i dobrze po co sie klocic.

 

"staralem sie pokazac ze na tle innej muzyki hh wypada dosyc blado ! "

 

Tzn moze i wypada blado ale zalezy w jakiej dziedzinie. Niektorzy powiedza ze czarny hiphop jest lepszy od polskiego, spojrzmy np na Wu-Tang Clan, profesjonalne podklady, barwne teledyski i wogule takie "lepsze", jednak dla niektorych w tym i dla mnie hiphop polski na to do siebie ze nie ma takiej komercji jak w murzynskim rapie.

 

Co do podkladow to sa one takie nie profesjonalne, robione najczesciej na jakims sofcie na kompie, ale to jest polski hiphop, polski hiphop ma swoj nie powtarzalny hardcorowy klimat, i dla tych wielu sluchaczy polskiego hiphopu wlasnie to jest najwiekszym plusem.

 

Teraz molesta, ostatnio troche slabo i rzeczywiscie troche monotematyczne, ale molesta tak w sumie nie jest zla, spiewaja najczesciej o tym co im sie zdarzylo, opisuja co sie dzialo danego dnia.

 

No i libero przyznaj ze moj tok wypowiedzi jest teraz nienaganny i ze nie jestem wulgarny i wogule, w tamtym poscie wyszlo to co wyszlo bo bylem zdenerwowany.

 

E ty ! Xon, nie wiedzialem ze z ciebie taki hiphopowiec :DDD !

-=-+-=-+-=-+-=-+-=-+-=-+

Pozdrowienia dla wszystkich uczestnikow tej dyskusji !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia teraz byla kultura pelna geba :P

 

Ps. Jak ktos nie traktuje HH powaznie to proponuje posluchac Afro Kolektyw ! Kolesie sa zajebisci ! Jezdza po wszystkich rowno a wychodzi im to zarabiscie ! :)

 

Ps2. I tak najlepszy jest MARYL1N MAN5N :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co robia ? A Tobie ktos musi spiewac ze jast tak czy owak ? sam  nie widzisz jak jest  ? Jak tak no to co ja moge ?

Co robia, no widzisz nie slyszales dobrego HH. Mnie nie musi ale niektorym najwyrazniej trzeba uswiadomic jak jest i co sie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co robia, no widzisz nie slyszales dobrego HH. Mnie nie musi ale niektorym najwyrazniej trzeba uswiadomic jak jest i co sie dzieje.

Jak sami nie widza to nawet HH nie pomoze ! To sie nazywa ciemnota czy jakos tak ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co robia, no widzisz nie slyszales dobrego HH. Mnie nie musi ale niektorym najwyrazniej trzeba uswiadomic jak jest i co sie dzieje.

Jak sami nie widza to nawet HH nie pomoze ! To sie nazywa ciemnota czy jakos tak ! :)

HipHop czesto otwiera oczy ludzia, co sie dzieje, ze jest zle, ze jest niewesolo !

I ze trzeba cos z tym zrobic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co robia, no widzisz nie slyszales dobrego HH. Mnie nie musi ale niektorym najwyrazniej trzeba uswiadomic jak jest i co sie dzieje.

Jak sami nie widza to nawet HH nie pomoze ! To sie nazywa ciemnota czy jakos tak ! :)

HipHop czesto otwiera oczy ludzia, co sie dzieje, ze jest zle, ze jest niewesolo !

I ze trzeba cos z tym zrobic...

To chyba widzi kazdy w miare inteligentny ludzik !

Nie trzeba HH zaby zauwazyc ze jest niewesolo.

A jak ktos potrzebuje do tego muzyki.................. to zdrowka i powodzenia mu zycze 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale hh nie mowi tylko o otaczajacych nas problemach, slyszeliscie np Pijanych Powietrzem?? Dla mnie %##&* plyta :D Chopaki eksperymentuja z dzwiekami i w ogole troche naginaja styl, ale wychodzi im to zajebiscie. Udowadniaja to plyta, ze hh moze byc muzyka dla wszystkich (ale nie chodzi tu o komercje) a nie tylko dla okreslonej grupy ludzi, ktorzy poza nim nie sluchaja niczego innego. Przy ich hh mozna sie swietnie bawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co robia, no widzisz nie slyszales dobrego HH. Mnie nie musi ale niektorym najwyrazniej trzeba uswiadomic jak jest i co sie dzieje.

Jak sami nie widza to nawet HH nie pomoze ! To sie nazywa ciemnota czy jakos tak ! :)

HipHop czesto otwiera oczy ludzia, co sie dzieje, ze jest zle, ze jest niewesolo !

I ze trzeba cos z tym zrobic...

To chyba widzi kazdy w miare inteligentny ludzik !

Nie trzeba HH zaby zauwazyc ze jest niewesolo.

A jak ktos potrzebuje do tego muzyki.................. to zdrowka i powodzenia mu zycze 8O

Nie chce mnie sie pisac wiec tylko przytakne :)

Ale nie zapominaj ze tych wmiare inteligentnych nie jest wcale tak doozo !

A grono odbiorcow HH spore :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest slipknot i o czym nawijaja ?

Nie chciałbyś wiedzieć :) . Ja to odbieram tak, są kolesie którzy: drą się zamiast śpiewać a muzyka którą "tworzą" to jeden wielki hałas. Ale to moje prywatne odczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slucham prawie wszystkie oprocz Death metalu ,desko polo i pewnych rodzajow dance a glownie to Hip-hopu,hard rocka i metalu :)

Cypress Hill RoX,ramstein ,godsmack,slipknot czasami,R.A.T.M,dr.dre,korn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbyś wiedzieć :) . Ja to odbieram tak, są kolesie którzy: drą się zamiast śpiewać  a muzyka którą "tworzą" to jeden wielki hałas. Ale to moje prywatne odczucie.

A jak odbierasz M.M ?

Zastanawiam sie jak go wogule ludzie odbieraja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...