Skocz do zawartości
bartezjusz

DO MODERÓW I USERÓW- wniosek o NOWY DZIAŁ

Rekomendowane odpowiedzi

od jakiegos czasu juz wchodząc na dział "sprzęt" 99% nowych topiców to "co kupic, co lepsze mam dylemat co wybrac itd bez konca"a nie stricte dotyczące sprzętu -obsługi,problemów

 

staje sie to juz dosyc nudne(delikatnie ujmując) -a forum na tym wiele traci

 

duza czasc dosw.userów jest podobnego zdania co ja

 

i tu wniosek do moderatorów o "powołanie do zycia" nowego działu np"porady dla kupującego" lub "co wybrac" itd-jak zwał tak zwał

 

dziłał "sprzęt" odzyłby na nowo nowymi sensownymi topicami a piedły wleczące sie bez konca "co mam kupic" byłyby sobie w oddzielnym dziale

 

ps.topic umieszczam tu gdyz dotyczy on tego działu a i jego "ogladalnosc" bedzie wyzsza

 

a userów proszę o opinie na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem... w sumie to modery walcza o "sprawnosc" forum i tna badziewne topiki , wiec zalozenie nowego dzialu przyspozy dodatkowych kilobajtow sql'owi. Posty tutaj koncza sie "idz na www.twoj.producent.com" i doczytaj. W nowym dziale takie posty beda "legalne". Tyle jesli chodzi o minusy. Plus ? hmm.. mniej syfu na sprzecie ;]

 

Jestem "za" pod warunkiem ze zywotnosc posta w nowym dziale nie przekroczy 2-3 tyg ( automatyczne usuwanie )

 

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może by wrzucić faq ?? co lepsze radeon 8500 czy 440 mx ?? jaki zasilacz jaka płyta lepsza co i jak ?? liniki do testów to samo z prockami i aktualizwoany co tydzień ?? to moim zdaniem lepsze chociaż ..... pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylby to nowy smietnik ;]

moze tak , moze nie

 

ale przynajmniej czesc userów nie musiałaby w dziale sprzet-ciagle natykac sie na te same topici

 

popierdóły - " pomocy -nie wiem co kupic" itd były by sobie obok i nikt nie musiałby tam zaglądac i sie qr...... tym ze czasem po 3 i wiecej jest identycznych tematów dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były już podobne propozycje, ale upadły :P.

Jasne, że tak sam nawet taki wniosek zgłosiłem jak widać bez rezultatów.

 

PS. barteziusz, takie rzeczy zamieszcza się w dziale "O serwisie i forum" a nie na "Sprzęt". Wiem, że tu więcej zagląda ale porządek musi być.

 

Mimo że, jak już napisałem, sam taki pamysł miałem ale teraz myślę, że kolejny dział to już za wiele. Może lepiej przykleić tu topic o grafach, mobo, zasilaczch, ect. powinno wystarczyć, :roll: sam nie wiem, nich się szfostwo wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciw. Jak już to ktoś stwierdził będzie to śmietnik. Powiedzmy sobie otwarcie ludzie i tak będą tematy typu: "Co kupić.." zakładać na "Sprzęcie" ponieważ tu jest większa oglądalność. Zresztą podobnie zrobił autor tego tematu :wink:. Problem i tak pozostanie. Teraz może uwaga ogólna do tego typu inicjatyw (bo podobne pomysły pojawiają się co jakiś czas). Może zamiast zakładać kolejne tego typu tematy, zwracajcie się na privie do administratorów ze swoimi pomysłami. Wiadomo przecież, że wszystko zależy od nich, a nie od szeregowych użytkowników. Tego typu tematy również zaśmiecają forum (i to nie ten dział co trzeba w tym przypadku :wink:), bo poza tym, że kilkanaście osób napisze: "Popieram", "Jestem ZA" nic nie wnoszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.

 

W zasadzie można by spróbować- jeżeli tylko ograniczyłoby to liczbę postów o tej tematyce, zakładanych przez nowych userów. Chyba z 50% nowych daje pierwszego posta w tym stylu właśnie.

Jeżeli pomysł nie wypali, zawsze można przenieść na sprzęt i usunąć dział. Najgorsze jednak jest to, że dałoby się tego unknąć, gdyby ludzie myśleli...

Ale pomysł zkasowaniem postów do niczego, bo do dziś się zdażają posty w stylu co lepsze, MX400 czy GF256. Jakieś retro musi być ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...