Skocz do zawartości
uki

Wynik w 3dmarku 2001 prosze o opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na atlonie 1700xp płyta ecs k7s5a 390mb sdram i gf4titanium 4200 g4mb ddr od prolinka mam na domyslnym konfigu 8560 ponktow wydaje mi sie ze to troszke mało

sterowniki 40.72 detonatory i directa 9

powiedzcioe czego moze byc wina pamieci sdr czy moze słabego zasilacza 250w:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na atlonie 1700xp płyta ecs k7s5a 390mb sdram i gf4titanium 4200 g4mb ddr od prolinka mam na domyslnym konfigu 8560 ponktow wydaje mi sie ze to troszke mało

sterowniki 40.72 detonatory i directa 9

powiedzcioe czego moze byc wina pamieci sdr czy moze słabego

 

jest to wina braku inteligencji u twojej osoby : szukaj ,było wynik jest wporzo ,co za :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Was to pogieło?

 

Jak kolega ma szukać, jak nie wie czego???

Jakby wiedział co mu zaniża wynik, to by nie zakładał tego posta, nie?

 

Uki: Twoja płyta do wydajnych nie należy, pamięci SDR też. Nie wiem, jaki powinien być wynik na Twoim nie kręconym sprzęcie, ale coś mi się widzi, że jednak wyższy ;]

Zapytam tylko: sterowniki SIS'a do AGP masz?

 

A z aluzjami o inteligencji/głupocie względem innych użytkowników to radzę ostrożniej. Co najmniej jeden z panów ma problemy z założeniem wyraźnie sformułowanego tematu, ale wyzywać innych to gotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Was to pogieło?

 

Jak kolega ma szukać, jak nie wie czego???

Jakby wiedział co mu zaniża wynik, to by nie zakładał tego posta, nie?

 

Uki: Twoja płyta do wydajnych nie należy, pamięci SDR też. Nie wiem, jaki powinien być wynik na Twoim nie kręconym sprzęcie, ale coś mi się widzi, że jednak wyższy ;]

Zapytam tylko: sterowniki SIS'a do AGP masz?

 

A z aluzjami o inteligencji/głupocie względem innych użytkowników to radzę ostrożniej. Co najmniej jeden z panów ma problemy z założeniem wyraźnie sformułowanego tematu, ale wyzywać innych to gotów.

Niechece sie klucic ale jest bardzo duzo topikow na temat malej ilosci punktow w 3d amrk .Co fakt moze nei koniecznie z atkim kongigiem ale podobnym azwsze mozna cos wywnioskowac.Ok nastepnym razem kazdemu bede odpowiadal a nie czepial sie! Chlopak zaczyna moj blad Sorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Was to pogieło?

 

Jak kolega ma szukać, jak nie wie czego???

Jakby wiedział co mu zaniża wynik, to by nie zakładał tego posta, nie?

 

Uki: Twoja płyta do wydajnych nie należy, pamięci SDR też. Nie wiem, jaki powinien być wynik na Twoim nie kręconym sprzęcie, ale coś mi się widzi, że jednak wyższy ;]

Zapytam tylko: sterowniki SIS'a do AGP masz?

 

A z aluzjami o inteligencji/głupocie względem innych użytkowników to radzę ostrożniej. Co najmniej jeden z panów ma problemy z założeniem wyraźnie sformułowanego tematu, ale wyzywać innych to gotów.

Dajcie mi ten sprzęt a zrobię 13 tysi :wink: jak nie lepiej

 

Co do tematu jeżeli nie masz ani kręconego proca ani grafy to wynik całkiem przeciętny,Zmień sterowniki na 44.xx chyba gdzieś właściciele gf4 się wypowiadali które najlepsze. Agp sis zainstaluj i kręć

 

zobacz tu am są lepsze pamięci DDR lepsze grafy lepszy proc a wynik wyższy o 700pkt(ok12%) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...