Skocz do zawartości
cinucha1

zakupy w sirius.pl

Rekomendowane odpowiedzi

moze ktos z Was zakupil cos u nich przez internet? zlozylem zamowienie ok 12, przyszedl mail ze odebrali i zadzwonia. do tej pory nikt nie dzwonil wiec zamowienia jeszcze nie realizuja... chyba teksty o blyskawicznej realizacji zamowien mozna miedzy bajki wlozyc :? a moze to normalka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem już z 5 razy i wszystko działa szybko i sprawnie... ale nie w piątek 8)

Dopiero od poniedziałku sie coś ruszy, jak zamówiłeś dostawę servisco to paczkę będziesz miał w środę jak poczta to... tylko Pan Bóg może wiedzieć kiedy ją dostaniesz... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem już z 5 razy i wszystko działa szybko i sprawnie... ale nie w piątek  8)  

Dopiero od poniedziałku sie coś ruszy, jak zamówiłeś dostawę servisco to paczkę będziesz miał w środę jak poczta to... tylko Pan Bóg może wiedzieć kiedy ją dostaniesz...  :wink:

ale <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly piszesz , servisco wysylasz do 15 to jest nastepnego dnia , poczta to idzie max 2/3 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u nich zamawiałem mój konfig. BArdzo porządna firma.  

Z serwisem mojego ABita też nie było problemu.

W 100% zgadzam sie z opinia - BARDZO porzadna firma. Kupowalem tam zasilke Chiefteca, plyte 8RDA i poprzednie pamieci (HyperXy) - z niczym nie bylo problemow, przesylki docieraly w umowionych terminach.

 

Jak padl mi 8RDA, wzieli go na serwis, reanimowali, a pozniej jeszcze za calkiem niezle pieniadze sprzedali w moim imieniu (bez jakiejkolwiek laski, czy problemow), bo w miedzyczasie kupilem NF7-S v2.0.

 

Goraco polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u nich zamawiałem mój konfig. BArdzo porządna firma.  

Z serwisem mojego ABita też nie było problemu.

W 100% zgadzam sie z opinia - BARDZO porzadna firma. Kupowalem tam zasilke Chiefteca, plyte 8RDA i poprzednie pamieci (HyperXy) - z niczym nie bylo problemow, przesylki docieraly w umowionych terminach.

 

Jak padl mi 8RDA, wzieli go na serwis, reanimowali, a pozniej jeszcze za calkiem niezle pieniadze sprzedali w moim imieniu (bez jakiejkolwiek laski, czy problemow), bo w miedzyczasie kupilem NF7-S v2.0.

 

Goraco polecam

co do porzonosci to sie nie zgodze koles kupowal calego kompa ok 5000zł bez monitora zamowil epoxa 8rda+ dostal bez plusa a zaplacil za + , pozniej byly z tym problemy , nie dostal naklejek ktore byly razem z vga , a wiem ze byly bo ja dostalem te naklejki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale <font color="#FF0000">[ciach!]</font> piszesz , servisco wysylasz do 15 to jest nastepnego dnia , poczta to idzie max 2/3 dni

Sam ciach!stwa piszesz, człowieku czy ty tam cokolwiek kiedyś zamówiłeś, czy czytasz to co piszą w ich info?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przedmowcy. Sirius firma spoko.

Zamowilem u nich 3 wentyle Zalmana i radiator na NB. Poczta przyszlo w 3 dni. Wszytkie papiery dolaczono do przesylki (na wentyle F1 daja 12mies gwarancji :D ).

Okazalo sie jednak, ze przyslali mi tylko 2 wentyle, ale trzeci ma przyjsc na ich koszt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale <font color="#FF0000">[ciach!]</font> piszesz , servisco wysylasz do 15 to jest nastepnego dnia , poczta to idzie max 2/3 dni

Sam <font color="#FF0000">[ciach!]</font> piszesz, człowieku czy ty tam cokolwiek kiedyś zamówiłeś, czy czytasz to co piszą w ich info?!?

mobo i grafe pozatym czytaj chyba ze masz z tym trudnosci , zamawialem tez psu ale powiedzieli za bedzie za 4 dni(brak na stanie a w cenniku wisialo ze jest ) to mi podziekowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale <font color="#FF0000">[ciach!]</font> piszesz , servisco wysylasz do 15 to jest nastepnego dnia , poczta to idzie max 2/3 dni

Sam <font color="#FF0000">[ciach!]</font> piszesz, człowieku czy ty tam cokolwiek kiedyś zamówiłeś, czy czytasz to co piszą w ich info?!?

mobo i grafe pozatym czytaj chyba ze masz z tym trudnosci , zamawialem tez psu ale powiedzieli za bedzie za 4 dni(brak na stanie a w cenniku wisialo ze jest ) to mi podziekowalem

kurcze, zamówilem m.in. radka 9500pro od fic'a i ciekawe czy beda mieli (podobna sutuacja - w cenniku byl). jesli bedzie jakas wieksza obsuwa o sie wq...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zamawialem u nich Fica 9500Pro i za pierwszym razem "podobno" moje zamowienie do nich "nie dotarlo". Po paru dniach zwloki zaczalem ich nekac na GG, potwierdzili zamowienie, ale karta byla wyslana tak z 5 dni po dniu, w ktorym powiedzieli, ze ja wyslali. W sumie czekalem ponad 2 tygodnie, ale karta dotarla i chodzi bezblednie.

 

Polecam uzbroic sie w cierpliowsc, zamawiajac cos u nich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale <font color="#FF0000">[ciach!]</font> piszesz , servisco wysylasz do 15 to jest nastepnego dnia , poczta to idzie max 2/3 dni

Sam <font color="#FF0000">[ciach!]</font> piszesz, człowieku czy ty tam cokolwiek kiedyś zamówiłeś, czy czytasz to co piszą w ich info?!?

mobo i grafe pozatym czytaj chyba ze masz z tym trudnosci , zamawialem tez psu ale powiedzieli za bedzie za 4 dni(brak na stanie a w cenniku wisialo ze jest ) to mi podziekowalem

kurcze, zamówilem m.in. radka 9500pro od fic'a i ciekawe czy beda mieli (podobna sutuacja - w cenniku byl). jesli bedzie jakas wieksza obsuwa o sie wq...

To ja miałem u nich odwrotną sytuacje przy zamawianiu mojego r9700pro - w cenniku pisało że niemają na stanie ale jak się spytałem to się okazło że jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się noszę od dluzszego czasu z kupnem kompa. przegladalem pare sklepow i wyszlo na to ze sirius ma drogo (przynajmniej te rzeczy ktore ja chce) ;) dlatego zakupy zrobie w wgk i "zwykłym" sklepie. Przynajmniej jak cos bedzie nie tak to zrobie im nagły atak spavacza :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos z Was zakupil cos u nich przez internet? zlozylem zamowienie ok 12, przyszedl mail ze odebrali i zadzwonia. do tej pory nikt nie dzwonil wiec zamowienia jeszcze nie realizuja... chyba teksty o blyskawicznej realizacji zamowien mozna miedzy bajki wlozyc :?  a moze to normalka?

Nie osadzaj ich po jednym bledzie raczej nei am problemow , dlatego zawze jak cos przez net kupowalem to ja dzwonilem zeby problemow nei bylo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...