Skocz do zawartości
bravo00

Neostrada - dzielenie

Rekomendowane odpowiedzi

widze ze to forum kładzie bardzo duzą uwage to tego żeby karcić ludzi aniżeli wyjaśniać im jakies sprawy, wiec powtarzam moj post tj pytanie które kieruje do osób które dzielą neo i wpadli: czy byly jakies konsekwencje z tym związane oraz jak to jest z tym kontrolowaniem w domu, bo niektorzy z Was piszą ze z 7 dniowym wyprzedzniem wysylane jest pismo or sth like that. natomiast iinni mówią, ze TPSA wpada od razu bez uprzedzenia z jakim nakazem, moze ktos laskawie mnie oswieci a nie np. zablokuje mi konto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E? Nakazem? Niby skąd mogą wziąć nakaz? Przecież nie od sądu.

gdzieś na tym forum czytałem wypowiedź jakiegos użytkownika, nie pamietam juz gdzie. Czyli wnioskuje że zapowiadają wizyty 7 dni przed, czy komuś juz taką wizyte TPSA zlożyła? i z jakiego powodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o wypowiedzi userów zacnego fora na temat compare'u dwóch routerów D-Link DSL 504 vs. Asmax AR800C2. Prosze także o uzasadnienie wypowiedzi. Prosiłbym o odpowiedź precyzyjną na pytanie a nie takie teksty jak "oba to kicha" lub "wole router x" jak i "wole serwer x" z systemem y". Dziekuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fressco nie, ale jest inny jednodyskietowy z obsluga usb... ale nie pamietam nazwy :?

z calym szacunkiem ale chyba nie przeczytaleś tego co napisalem ja chce sie dowiedziec kto wybrał routa tych z dwóch co podałem i dlaczego akurat ten i tylko o to mi chodzi. albo ja sie mylę i odpowiadasz na posta jakiejs innej osoby wtedy przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fressco nie, ale jest inny jednodyskietowy z obsluga usb... ale nie pamietam nazwy :?

Po tej odpowiedzi wnioskuje, że to rozwiązanie nie przejdzie :( .

A jak podłączyło by się modem przez jakiś konwerter/przejściówkę usb->coś tam przeszło by coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze to forum kładzie  bardzo duzą uwage to tego żeby karcić ludzi aniżeli wyjaśniać im jakies sprawy, wiec powtarzam moj post tj pytanie które kieruje do osób które dzielą neo i wpadli: czy byly jakies konsekwencje z tym związane oraz jak to jest z tym kontrolowaniem w domu, bo niektorzy z Was piszą ze z 7 dniowym wyprzedzniem wysylane jest pismo or sth like that. natomiast iinni mówią, ze TPSA wpada od razu bez uprzedzenia  z jakim nakazem, moze ktos laskawie mnie oswieci a nie np. zablokuje mi konto

 

Polecam forum na stronie www.neostrada.info - tam znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie

P.S Nie można tak sobie wpadać do czyjegoś domu bezupoważnienia np. Nakaz rewizji z Sądu ewentualnie z policja

P.S2 Taki juz charakter ma to forum z racji tego ze jest straznie popularne i z wieksza czestotliwością podają tu pytania:

1 Jak Podkręcić

2.Co to Jest FSB itp dlatego ludzie z forum bywalcy tracą cierpliwośc - Jak masz pytanie za które moga cie zjechac zapytaj gdzie indziej- dluzej poczekasz na odpowiedz

P.S3

Dzieki dla noose'a który jako nieliczny odpowiedział mi jak podzielić Neo+ :oops: :oops: :oops:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem i prosze o pomoc:

 

Posiadam neo+ podzielone na 3 kompy (w obrebie lokalu ;-) przed router adsl (yacht) i chcialbym ograniczyc lacze na kanal np. od 40kb/s, z wiadomych przyczyn, bo jezeli jedna z oboba cos wlaczy do sciaganie przez p2p to dwie pozostale nie maja zycia, na www, czy graniu w sieci a to szczegolnie mnie denerwuje gdy podczas gry mam lagi itp ;|

 

konkretnie chcialbym sie dowiedziec jaki program zdalby tu egzamin (moze jakas krotka instrukcja)

 

z gory wielkie dzieki ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to teraz ja mam pytanie : mam ne0+ i modem/router planet ade-3000, chodzi toto ladnie (chociaz czasem zerwie polaczenie i pomaga tylko reset routera ale mniejsza o to) ale chodzi mi o to czy:

moge postawic za tym serwer na linuxie zeby dzielic lacze (bo teraz jak ktos zapusci p2p to tragedia :( ) tzn cos takiego modem/router----serwer---switch---do kompow :) bo modem stosuje NAT i server tez stosowalby NAT i nie wiem czy tak moze byc (czytalem kiedys ze nie moze byc, wiec sie pytam ... :)) a moze wtedy trza wylaczyc nat (tzn zmusic planeta zeby zachowywal sie jak modem z wyjsciem rj45 ? tzn zeby nie pelnil funkcje routera ? hmm czy ktos mnie zrozumial ? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

n0rbi: wiekszosc takich urzadzen (modem + router) potrafia sie zachowywac jak modem (tryb bridge). jezeli to odpalisz, to masz modem rj45 :] a postawienie na tym serwerka powinno byc banalne :P

 

mozesz takze zostawic routert.... wtedy bedziesz mial polaczenie router -> serwer -> switch i bedzie to chodzic :P tylko jak chcesz sobie postawic www/ftp/ssh/etc to musisz na routerze porty przekierowac, ale bedzie chodzic :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noose no jest w konfiguracji routera bridge, jak dam to na enable to juz wszystko ? bo chyba przydaloby sie tez NAT wylaczyc, nio ale to juz poeksperymentuje jak bedzie juz server zlozony (brakuje obudowy jakiejs malej AT ;-)) i zainstaluje na tym jakiegos LINUXA (teraz sie tylko zastanawiam nad tym jaka dystrybucja .. moze PLD albo Debian ? albo Slack ? bo Redhatowi to nie wierze ;)

 

-----

Edited : czemu [brzydkie określenie na linuksa] to brzydkie okreslenie ? :roll: :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanko mianowicie czy istnieje router (w przystepnej cenie :D ) do którego można podłączyć kabel rj45 i antene radiową.

Interesuje mnie podział neostrady w sytuacji gdzie dwa kompy są w jednym bloku a trzeci w bloku na przeciwko (około 20m).

Ewentualnie czy jest jakas inna możliwość rozwiązania takiej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...