Skocz do zawartości
Velos

GigaCube R9800 pro 128mb (256bit)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy cos takiego bylo na forum czy nie ale wyszukiwanie sie wali albo trzeba czekac 20 minut ( miejecie pretensje do adminow ze maja takie **** serwery ) .

 

 

 

Pytanie jest takie : Czy taka karte jak w tytule warto kupic za okolo 1400 zeta .... bo mam dylemat. Half - life 2 nadchodzi a ja sie zesram ze swoim gf4 440 mx i zmieniam karte , ale nie mam pojecia czy ten GigaCube nie jest jakims badziewiem . tutaj jest jego dokladniejszy opis , jak ktos to ma to niech da znac , albo moze ktos wie co i jak :

 

Układ graficzny : ATI Radeon 9800 PRO <> Taktowanie układu graficznego, MHz : 380 <> Taktowanie pamięci (MHz) : 680 MHz <> Tryb AGP : 8x/4x <> Rodzaj pamięci : 128 DDRAM ( 256 bit ) <> Max. rozdzielczość : 2048x1536 x 32-bit <> Dołączone oprogramowanie : sterowniki, oprogramowanie <> Inne szczególne cechy : wyjście TV-out SVHS, wyjście DVI-I, przejściówka DVI na D-sub 15 pin, kabel video SVHS i przejściówka na S-Video <> Obsługa technologii ATI : Trueform 2.0 Video Immersion II, SmoothVision 2.0, SmartShader 2.0, Hyper Z III <>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za swoja 9800 bez pro gigacube dalem 1400

Jak masz kase to bierz ja najtanie pro widzialem za 1750

Po przesiadce z 8500 od gigabyte nie zauwazylem roznicy w jakosci obrazu narazie wykrecilem 340/640 w niedziele pobawie sie dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J-A-J-O - nie mam chello tylko aster

 

Prondas - testuj , testuj i zdaj relacje jak nie tu to na priva , czy te gigacuby to nie lipa zadna , bo mam jeszcze troche czasu.

 

btw a sa gigacuby r9800nonpro ?? nie spotkalem ise z tym jeszcze ;)) widzialem jeszcze to samo co temacie tylko ze 256 mb za okolo 1700zeta . ( nie chodzi mi o ceny sklepowe )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT

Ja mam chello i dzisiaj jakos ten tweak dziala i dlatego nabijam posta ;)

Ale zazwyczaj jest tak ze ten board sie tak ciagnie ze nie wiem :/ (srednio na tydzien to jakos 3 dni ok a 4 dni bleee - tak na chlopski rozum) I sie glupio posty pisze, kilka razy trzeba napisac by wyslalo. Na board.fpp.pl wszystko smiga jak nalezy, ale jush na forum www.wgk.waw.pl jest gorzej, ale dalem proxy (chello.proxy.pl) i jest ok ;) Tylko wtedy wogole nie moge wejsc na forum tweak'a;[

Ktos ma chello i rozwiazal ten problem. Bo doslownie jest tak ze polowa forow chodzi ok a druga nie (Invalid sesion, nie wyslany post, dluuuugie dzialanie).

 

Co do tematu: za ta kase to bym bral i to garsciami :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez lipnie chodzi a mam aster , to nie wina sieci tylko tych **** serwerow , albo czego tam , wcale sie nie da z tego forum korzystac , tez musze wysylac po pare razy posty , a potem jeszcze je na dodatek kasowac , bo ise 10 narobi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez lipnie chodzi a mam aster , to nie wina sieci tylko tych **** serwerow , albo czego tam , wcale sie nie da z tego forum korzystac , tez musze wysylac po pare razy posty , a potem jeszcze je na dodatek kasowac , bo ise 10 narobi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prondas dzieki za wyniki - bo mam mozliwosc zamiany mojego herculesa 9700 na nie firmowke 9800, zrobilem wlasnie test na procku 2100MHz jak twoj i mam 16813pkt (ustawilem zegary jak twoje) wiec o grosze mniej niz ty, zastanawialem sie i widze ze nie ma sensu wymiana pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jordi23- Jesli mogl bys bez doplaty wymienic na 9800 z pamieciami 2.8ns to warto by tak zrobic ja narazie wykrecilem 380/670 pamieci osiagnely max (infeony3.0 :cry: ) ale z rdzenia pewnie te 420 wycisne Poki co zostaje przy takim taktowaniu jak wyzej napisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam HIS-a 9800 non Pro na pamięciach 2,8ns i max idzie na tyle co w podpisie. (próbowałem 430/720, ale obraz się sypie - choć 3dmarka przeszedł) Pamięci bez radiatorów i chłodzenie rdzenia nie modowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...