Skocz do zawartości
klamot

Lisek, popraw to!

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami mam takie coś jak chcę wejśc na forum:

 

 

Could not obtain topic information

 

DEBUG MODE

 

 

SQL Error : 1053 Server shutdown in progress

 

SELECT t.*, u.username, u.user_id, u2.username as user2, u2.user_id as id2, p.post_username, p2.post_username AS post_username2, p2.post_time FROM phpbb_topics t, phpbb_users u, phpbb_posts p, phpbb_posts p2, phpbb_users u2 WHERE t.forum_id = 16 AND t.topic_poster = u.user_id AND p.post_id = t.topic_first_post_id AND p2.post_id = t.topic_last_post_id AND u2.user_id = p2.poster_id AND t.topic_type <> 2 ORDER BY t.topic_type DESC, t.topic_last_post_id DESC LIMIT 0, 50

 

Line : 327

File : /usr/home/tweak/www/forum/viewforum.php

 

albo to:

 

phpBB : Critical Error

 

Could not connect to the database

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, troche wyrozumialosci prosimy. Serwer obecny juz nie wyrabia, na dniach przenosiny a jak nie to zmiana providera i calkowita wyprowadzka gdzies indziej. Jeszcze kilka dni i bedzie o niebo lepiej, to moge obiecac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywalic osla ( procz przyklejonych )... zawsze to pare kilo mniej do mielenia.. ze sprzetu tez nie wiem po co komu topiki starsze niz 3-6 miesiecy ? Zrobcie jakies drastyczne ciecia na sqlu bo i tak polowa to smieci .Btw mam nadzieje ze nie macie kompresji wlaczonej ;]

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...