Skocz do zawartości
J-A-J-O

Jaki antywir na Windows 2003?

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki chodziło mi o MKS_Vir 2003, ale mam kłopot z bazami... pewnie wiecie dlaczego... Symantec Norton Antivirus Corporate Edition 8.0 jakiś kiepski jest, szczególnie monitor, nie wykrył tego co MKS_Vir wykrył od razu. Norton dopiero zauwarzył przy pełnym skanowaniu. Chyba zostane przy MK-esie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaspersky 4.5 server lub normalny tylko trzeba spatchować 2003 na XP

co zrobic? :>

Kasperky 4.5 tez probowalem i [gluteus maximus] :/

Kaspersky.Anti-Virus.Personal.Pro.v4.5.0.48

żeby zainstalować NAV2004 lub Kaspersky 4.5 musisz programikiem TweakNT zmienić identyfikator system z windows server na windows proffesional - wtedy będziesz mógł zainstalować bez problemu te antywiry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli uzyje tego programiku (ktory jest niepewny, bo nie zawsze system wstaje), to oczywiscie zainstaluje programy typu NAV, Kasperky, czy PM8, ale nie bede miec opcji serwerowych w systemie

jest na pewno tego typu antywirus, ale dla wersji server?

mam AVP 3.0 Server, ale cos sie sypie mi na tym systemie (strasznie wolno dzialalo mi wtedy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli uzyje tego programiku (ktory jest niepewny, bo nie zawsze system wstaje), to oczywiscie zainstaluje programy typu NAV, Kasperky, czy PM8, ale nie bede miec opcji serwerowych w systemie

jest na pewno tego typu antywirus, ale dla wersji server?

mam AVP 3.0 Server, ale cos sie sypie mi na tym systemie (strasznie wolno dzialalo mi wtedy)

Kaspersky™ Anti-Virus for Windows NT Server v. 4.5.0.58 - ściagnij 11MB a potem użyj kluczy do normalnego KAV - tak zrobiłem i działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raptor czy uzywales tego TweakaNT na wersji zwyklej czy na corporate ??bo na stronce http://www.msfn.org/win2k3/tweaknt.htm pisza ze na corporate jak sie uzyje to sie ma pozniej

WPA

juz raz tak mialem i wiecej nie chce :)

aha skad mozna sciagnac najnowsz wersja progsa bo ten link z tej stronki nie dziala szukalem ale nie moge znalezc cos siciagam z mulka ale jesli ktos by mial ta wersje 1.21 to prosze o wyslek na mejla dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raptor czy uzywales tego TweakaNT na wersji zwyklej czy na corporate ??bo na stronce http://www.msfn.org/win2k3/tweaknt.htm pisza ze na corporate jak sie uzyje to sie ma pozniej  

WPA

juz raz tak mialem i wiecej nie chce :)

aha skad mozna sciagnac najnowsz wersja progsa bo ten link z tej stronki nie dziala szukalem ale nie moge znalezc cos siciagam z mulka ale jesli ktos by mial ta wersje 1.21 to prosze o wyslek na mejla dzieki

na zwykłej - trial 180dni- żeby później nie aktywować miałem zainstalowanego Reset 5.02 - załatwił sprawe aktywacji i jeszcze jedną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i sprobowalem tego programu skutki byly oczywiscie .......... tragiczne :) dobrze ze program zapisuje kopie rejestru sprzed zmian takze w konsoli udalo mi sie podmienic no i teraz gra i buczy a wiec ostrzegam program nie dziala na corporate a szkoda juz mialem ochote na nava i ghosta oraz pm trudno nastepnym razem zainstaluje wersje zwykla wtedy pewnie pojdzie tylko bede musial je jeszcze pozbyc do konca timebomba z aktywacji tak BTW czy ten programik tego tez nie potrafi ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...