Skocz do zawartości
Milo

AquaMark3 - Reality Benchmark Downloads i Wyniki

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości uruchomiłem Aquamarka 3, spodziewałem się, że wynik nie będzie szokujący. Ciekawe jak dla kogo :wink: Ale moze komuś przyda się do porównania :wink:

 

GFX 333

 

CPU 3258

 

Total 3168

 

Oczywiście sprzęt z podpisu, nic nie kręcone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko tyle :(

 

Dołączona grafika

 

:D

Weź ale mało już byś sobie kaszany nie robił :wink:

 

Ale wsumie to tez nie rewelka porównujac ze ja na swoim GEF4 4200 TITANIUM mam 25fps to u ciebie tylko 17fps wiecej spodziewalem sie ze na takim radku to kolo 60fps będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj znowu ,przeciez masz prawie polowe z tego a to cos juz oznacza ...a jesli ci to za malo porownaj wyniki z 3dmark 2001 i 2003 ;)

 

:D

Nie no 3dmarki ok to normalka ale myslalem ze tak szybka grafa(niby tyle szybsza od mojej ) będzie miala zdecydowanie lepsze osiagi w aquamark3 od takiej gef4 4200, w tym benchamrku jak widze róznice wydajnosciowe niesą tak duze jak np w 3dmarku.Bo te 17fps to raczej niewiele a cena duzo wieksza :D Wydaje mi sie ze róznica powinna wynosić przynajmniej 25fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.. ja mam chyba cos nie tak.. mam gfx 1,806 i cpu 8,855... z tego co widze to cpu ladnie [mam p4 2,6@2,75 z ht] ale grafa... msi fx5600.. ale z tego co widze to wychodzi na tym podobnie do ti4200:(((

Raczej na ti 4200 jest nawet wyższy wynik ,i popatrz na twojego proca a na mojego- 1Ghz różnicy ,moje wyniki na gef4 4200 : (na takim cpu jak masz ty mialbym pewnie kolo 30fps)

 

GFX 3,513

CPU 4,833

FPS 24,5

 

GEFORCE 4 RULEZZ :D

look this shit

http://arc.aquamark3.com/arc/arc_view.php?...runID=566395772

grafa bedzie niedlugo bardziej krecona bo WC bedzie wkoncu - wynik bylby wiekszy jakbym mial mozliwosc dac np. fsb 200 ale nie bedzie - mysle ze da sie pobic na ti4200 niezle kreconym z 26fps :) i co ty na to lukasrz?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tylko

CPU 6060

GFX 5664

Score 38 800 niestety wiecej nie bedzie chyba ze wykrece jeszcze proca ale to i tak da mi co najwyzej kilkaset punktow CPU.

Na dowod roznicy karta default i proc 2274 Wynik 36 600 a na 475/1 GHZ tylo 2000 wiecej :( ale to jeszcze nie moje ostatnie slowo i 42000 tysiace bedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Run0:

 

DisplayWidth:

1024

 

DisplayHeight:

768

 

DisplayDepth:

32

 

AntialiasingMode:

0

 

AntialiasingQuality:

0

 

AnisotropicFiltering:

4

 

DetailLevel:

4

 

AvgFPS:

17.465828

 

MinFPS:

5.405477

 

MaxFPS:

71.850395

 

AvgFPSRender:

20.340807

 

AvgFPSSimulation:

123.533348

 

AvgTrianglesPerSecond:

5820109

 

MinTrianglesPerSecond:

926507

 

MaxTrianglesPerSecond:

12522816

 

AquamarkScoreRender:

2034

 

AquamarkScoreSimulation:

6176

 

AquamarkScore:

17465

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh faktycznie dziwne, na Athlonie@2350 mhz mam tylko 6455 CPU. Chyba poprostu twoje mobo nadrabia megahertze wydajnscia pamieci, innego wytlumaczenia nie widze.

A ja widze inne wytłumaczenie i to bardzo proste które sprawdziłem :

 

1.Na róznych systemach różnie wychodzi wynik cpu.

2.CO dziwne na róznych sterach do grafy też wyniki cpu są różne (nie na każdych)

 

Róznica ta wynosi przynajmniej u mnie nawet 2.000 :!: :!: :!:

nie moge sie z toba zgodzic wczoraj xp mi padl (znikla myszka i klawiatura - niestety bez tego sprzetu nie mialem jak go zrobic nawet w awaryjnym nie dzialalo :PPP) wiec na szybciora zainstalowalem 98 - wynik ten sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh faktycznie dziwne, na Athlonie@2350 mhz mam tylko 6455 CPU. Chyba poprostu twoje mobo nadrabia megahertze wydajnscia pamieci, innego wytlumaczenia nie widze.

A ja widze inne wytłumaczenie i to bardzo proste które sprawdziłem :

 

1.Na róznych systemach różnie wychodzi wynik cpu.

2.CO dziwne na róznych sterach do grafy też wyniki cpu są różne (nie na każdych)

 

Róznica ta wynosi przynajmniej u mnie nawet 2.000 :!: :!: :!:

nie moge sie z toba zgodzic wczoraj xp mi padl (znikla myszka i klawiatura - niestety bez tego sprzetu nie mialem jak go zrobic nawet w awaryjnym nie dzialalo :PPP) wiec na szybciora zainstalowalem 98 - wynik ten sam

Ja na 98SE a XP różnice w pkt cpu mam 0.300 a 2.000 mialem na różnych sterach do grafy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podkrecilem procka na 2300MHz grafe na 368/640 (nie bylo artefaktow wiec moge wiecej :) ) i oto moj wynik

 

41.272

CPU - 7678

GFX - 5643

 

http://arc.aquamark3.com/arc/arc_view.php?...runID=672479855

 

 

P.S.

z tego co zobaczylem narazie najwiekszy wynik na liscie to 62371

niezle (pentium 4 3890MHz i FX 5900Ultra )

 

aha moj wynik jest na catalystach 3.6 musze zrobic na 3.7 ciekawe czy bedzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hajmon czemu ty na NV teraz jedziesz? co sie stalo????

wiesz nie mozna krytykowac czegos czego sie nie zna wiec kupilem FX'a by sprawdzic samemu czy to dobra karta a ze byl w dobrej cenie to czemu nie :) a karta jest extra

no widzisz:)

krytykowac to czego sie nie ma albo nie widzialo na oczy...

gratuluje dobrego wyboru i niech NV Ci dobrze sluzy :) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...