Skocz do zawartości
Milo

AquaMark3 - Reality Benchmark Downloads i Wyniki

Rekomendowane odpowiedzi

Major ma rację... Albo dajesz wynik, albo "wypad" :wink: ... Nie ma zmiłuj się...

Tłumaczenia na wzór - nie kręciłem bo było za ciepło na dworze, nie kręciłem bo mi się nie chciało, nie kręciłem bo nie umiem :twisted: są nie namiejscu 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh faktycznie dziwne, na Athlonie@2350 mhz mam tylko 6455 CPU. Chyba poprostu twoje mobo nadrabia megahertze wydajnscia pamieci, innego wytlumaczenia nie widze.

A ja widze inne wytłumaczenie i to bardzo proste które sprawdziłem :

 

1.Na róznych systemach różnie wychodzi wynik cpu.

2.CO dziwne na róznych sterach do grafy też wyniki cpu są różne (nie na każdych)

 

Róznica ta wynosi przynajmniej u mnie nawet 2.000 :!: :!: :!:

nie moge sie z toba zgodzic wczoraj xp mi padl (znikla myszka i klawiatura - niestety bez tego sprzetu nie mialem jak go zrobic nawet w awaryjnym nie dzialalo :PPP) wiec na szybciora zainstalowalem 98 - wynik ten sam

Ja na 98SE a XP różnice w pkt cpu mam 0.300 a 2.000 mialem na różnych sterach do grafy.

mozna wiedziec na jakich sterach masz 2k kopa ?? chetnie u siebie sprawdze :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...