Skocz do zawartości
Kaloryfer

Gdzie jedziecie na wakacje ?

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, z 1318 userow Forum Tweak.pl tylko piec jedzie na wakacje ;]]], no wszystko wydali na sprzet nie dziwmy sie ! :P

Aha I_Mat jakie ceny sprzetu w chorwacji ??

Szczerze mówiąc to nie rozglądałem się za sprzętem, ale jedno mogę stwierdzić :jest dosyć drogo :(

Aha jeszcze jedno: gdy będziesz zamawiał jakieś danie w restauracji to się nie dziw, żę wszystko tak wolno trwa, bo tam wszyscy ze sobą współpracują i jedni kupują od drugich :!: (raz czekałem na głupie frytki 2,5h- na szczęscie przy browarze, bo było gorąco 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mieszac bedziesz poza Amsterdamem, Utrecht? Ja wlasnie myslalem zeby na miejscu pozyczyc i tym sie tam lokalnie poruszac. Mnie sie podobal, zalicz pare fajnych muzeow w trakcie melanzu :)

Wiesz co jakbym mieszkal w Utrecht to bylbym baaardzo szczesliwy. Niestety zupelnie na "dole" Hollandii - Sittard. Taka dziura :wink: przy granicy belgijskiej i niemieckiej. Ani tam pracy ani nic.. ciezko..

Co do zwiedzania to mam nadzieje, ze cos uda mi sie obejrzec, polecasz cos? W Amsterdamie juz bylem... Choc przejechalbym sie raz jeszcze. Zreszta nawet nie wiem czy bede mial cza sna zwiedzanie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zwiedzania to mam nadzieje, ze cos uda mi sie obejrzec, polecasz cos?

Fabryke Heinekena :), jak chcesz mozesz tez lyknac troche kultury czyli Rijksmuseum i muzeum van Gogha, port polnocny i morze oraz CofeShopy oczywiscie :)=<#~~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie 19 lipca wywieje do Włoch. Może ktoś wie jakie tam są ceny. :o

Chleb drogi jak cholera, browar w cenie wody mineralnej a w knajpach jedyny przyjazny widok to ukochna Wyborowa 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wszyscy gdzieś jadą a ja urlop dopiero pod koniec sierpnia biorę :x i jeszcze taki upał w tym biurze :evil: :evil: dobrze ża już za chwilkę do domku skoczę.... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo

kolejny topic warty odswierzenia :D

 

jakie maciew plany na tegoroczne wakacje?

 

ja pierwotnie mialem usa ale nie jade bo wole sie nie pchac tam

gdzie nie trzeba. teraz kombinuje jakis rejsik morski z przyjaciolmi,

moze do chorwacji ponurkowac. nie mam jeszcze precyzyjnych planow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram sie do USA. Wylot na pocz. czerwca, a powrot na poczatki wrzesnia. Jade na 3 miechy do roboty jako ratownik.

 

Ps. Jak jest z clem. Jak cos kupie(komputerowe) to bede na granicy cos placil?? czy jak to wyglada? Czy warto wogole? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeehh, a jak kolejny rok z rzędu będę się pewnie kisił w domu. Ani wyjść w nogę pograć, bo raz, że za gorąco, a dwa, że i tak połowa ludzi gdzieś wyjedzie to i nie będzie z kim grać, ani nie ma za co wyjechać gdzieś. :sad:

Kurde "już za rok matura" ;), więc może sobie nadrobie jakieś braki w literaturze chociaż :)

 

Cholerka, skąd brać kasę? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko pozazdroscic "jako ratownik do roboty"

A ja kolejny rok w domu. Juz kurde od 5 lat nigdzie nie bylem. Nie liczac "wakacji" ufundowanych przez MON. Bida az piszczy nawet na mazury nie ma za co wyjechac.

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie co dziwic jak kase na kompa i melanze przeznaczacie :D. Ja jade do Hiszpanii :].

Kurde chcialbym przeznaczac kase na kompa. A za miesiac nawet kompa juz nie bede mial :cry: Wyjezdza do chrzesnicy ktorej obiecalem kompa na komunie a ja zostane z niczym. A niestety czeka mnie kosztowna operacja i to pozera teraz wszystkie pieniazki.

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Międzzyzdroje piękne miasto, mieszkałem w amberze tuż przy plaży ale jakoś wtedy zimno było.

Tylko mam 1 pytanie, w pokoju miałem play station tyle że żadnych gier sie nie wkładało ale miałem wybórk kilkudziesięciu gier, więc czy jest możliwe aby mieli tam jakiś "serwer" z grami do Playa ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu temat odkopali, ale tym razem to odświerzenie mam jakis sens.

 

No więc po długim namysle, przeanalizowaniu ofert, zasięgnięciu opiniii znajomych stwierdzam, że... nie wiem dokąd pojadę... hehe

 

Właściwie, to planuje Grecję, ale we wrześniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...