Skocz do zawartości
szpak

co myslicie o gf 4 mx 440

Rekomendowane odpowiedzi

mam taka karte i chyba złuje ze ja kupiłem ale co zrobic a wy co myslicie >>>kupilibyscie taka karte

szczegóły dotyczace karty <karta jest DREAM (taka niby firmowa) taktowana 270/405 (wyzej niz zalecane przez nvidie o 5 mhz:) karta da sie krecic ale tylko na 300450 próbowałem wyzej ale juz było widac ze ledwie zipie (pamiec jest samsunga) w 3dmarku 2001 se tylko albo az 4400 troche mało ale tłumacze to tym ze mam durona a nie athlona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam gf4mx460 i tez byl wolal lepsza ...

:arrow: najlepiej jakiegos GeForce'a 8,5 ultra titanium pro xp deluxe combo pałer-pak 2,894369919632 GB ram RIMM v.3 (3,7632478(4) GHz) z wejsciem i wyjsciem kanapkowym, dzialajacego na Super AGP Pro IksPe x20 (rev. 8,4321) z chlodzeniem 2-letnim, niebieskim, fosforyzującym moczem zielonego marsjanina z polamanymi czułkami :wink: :P :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taka karte i chyba złuje ze ja kupiłem ale co zrobic a wy co myslicie >>>kupilibyscie taka karte        

szczegóły dotyczace karty <karta jest  DREAM (taka niby firmowa) taktowana 270/405 (wyzej niz zalecane przez nvidie o 5 mhz:) karta da sie krecic ale  tylko na 300450 próbowałem wyzej ale juz było widac ze ledwie zipie (pamiec jest samsunga) w 3dmarku 2001 se tylko albo az 4400 troche mało ale tłumacze to tym ze mam durona a nie athlona

ja mysle, ze lepiej bylo troszke dolozyc i kupic geforca 3ti 200 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taka karte i chyba złuje ze ja kupiłem ale co zrobic a wy co myslicie >>>kupilibyscie taka karte     

szczegóły dotyczace karty <karta jest  DREAM (taka niby firmowa) taktowana 270/405 (wyzej niz zalecane przez nvidie o 5 mhz:) karta da sie krecic ale  tylko na 300450 próbowałem wyzej ale juz było widac ze ledwie zipie (pamiec jest samsunga) w 3dmarku 2001 se tylko albo az 4400 troche mało ale tłumacze to tym ze mam durona a nie athlona

Ja bym nie nazekal... Biorac pod uwage twoj procesor to osiagniety wynik nie jest taki zly...

 

Pozdrowienia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja dostalem mx4 440 msi wzamian za moje gf2ti ktoremu sie umarlo w sumie na poczatku bylem mocno niezadowolony bo zaproponowali mi kastrata ale jak sie nim troche pobawilem

to obraz ok tv-out moze byc kreci sie to to z paluszkiem na 270@300/400@460 wiecej da sie wyciagnac ale jakos nie mam narazie potrzeby ;-) karta na pamieciach hynixa w 3dmarku2001se mam ~3500

Mi wystarcza ;-)

btw na 2ti(mialem 2700)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos wam powiem :)

mam gf4 mx 440 i nie nazekam w 3dmarku mam +- 6200 punktow

tylko ze proca wykrecilem na 1,5 GHz

Coś mi te moje wyniki w takim razie niepasują na takim sprzecie jak

poniżej tylko z geforcem 4 MX 440 mam ~5300

A właśnie mam taktowanie według power stripa 200/200 a jak podkręce

choćby o 1mhz pamieć lub rdzeń to mi wydajność spada prawie o 50%

co jest zgrane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G4 MX 440 to jest poraszka muj kumpel qupil jom za smieszne pieniadze :D w sklepie normalnie kosztowala ok 600 zeta a on kupil w pewnym skleie za 476 zł :D Ponoć machneli sie w hurtwoni gdzie za mawiaja srzet :D. mial tam 5500 markow ale co z tego ze nie ma Pixel szadera co dzisja jest jusz prawie sdandardem. Zzzamist sprzedac jom od razu jakiemus frajerowi po troce nizszej cenie mniejwiecej za 570 zeta i troche by poczekal i b mial g3 ti 200 :D off koza z pixel szaderem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RUMUNaThLoNiX Wysłany: 07 Lip, 2002 8:40 Temat postu: hehehehe

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

G4 MX 440 to jest poraszka muj kumpel qupil jom za smieszne pieniadze w sklepie normalnie kosztowala ok 600 zeta a on kupil w pewnym skleie za 476 zł Ponoć machneli sie w hurtwoni gdzie za mawiaja srzet . mial tam 5500 markow ale co z tego ze nie ma Pixel szadera co dzisja jest jusz prawie sdandardem. Zzzamist sprzedac jom od razu jakiemus frajerowi po troce nizszej cenie mniejwiecej za 570 zeta i troche by poczekal i b mial g3 ti 200 off koza z pixel szaderem

 

 

 

stary za ile ta karte kupił za 476 zł co on jakis inny a wogóle to gdzie ty widziałes za 600 zł karta taka jak moja czyli dream kosztowała mnie naprawde smieszne pieniadze bo 410 zł a taka sama karta tylko ze od winfasta kosztuje 510 i to box gdzie ty za 600 widziałes co ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja dostalem mx4 440 msi wzamian za moje gf2ti ktoremu sie umarlo  w sumie na poczatku bylem mocno niezadowolony bo zaproponowali mi kastrata ale jak sie nim troche pobawilem 

to obraz ok tv-out moze byc kreci sie to to z paluszkiem na 270@300/400@460 wiecej da sie wyciagnac ale jakos nie mam narazie potrzeby ;-) karta na pamieciach hynixa w 3dmarku2001se mam ~3500 

Mi wystarcza ;-)

btw na 2ti(mialem 2700)

skoro mowimy o wymianach to moj kumpel najpierw mial GTS'a, cos z nim bylo nie tak nie pamietam uz i wymienili mu na titanium, ktory jak sie okazalo mial walniete wyjscie na monitor i wymienili mu na gf4 mx 440 wszystko leadtek'a ;]]] bk z tego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wogule kupowanie jakiejkolwiek karty z serii Gf 4 MX to jest glopota. Wystarczy popatrzec na testy tych kart na jakiejkolwiek stronie aby sie przekonac ze pod wzgledem budowy jest to w zeczywistosci gf2 plus ( nie ma ani Vertex ani Pixel shaderow !!!) . Ja bym tam za nic tej karty nie kupil. Dzisiaj bylem na gieldzie we wrocku i pytalem sie sprzedawcow czy ludzie kopoja te gf4 mx a oni mowia ze tak !!!!. Toz ja gdybym nie mial kasy a karte wymienial raz do roku wolalbym dozucic te 150 czy 200 zl i kupic gf3 ti 200. Tak ze ja radze trzymac sie od tych kart jak najdalej. No chyba ze ktos chce wyzucic kase w bloto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...