Skocz do zawartości
kucyk

Neostrada+ & Sagem USB & router... jaki?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Nie zbyt orientuje się w routerach i proszę was o pomoc w doborze odpowiedniego egzemplarzu. Chodzi mi o jak najtańszy router z USB... Zastanawiam się nad:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=8108

Jest tam jakaś wzmianka o USB, ale czy ono służy do połączenia mnie z Sagemem?!? Tego nie wiem, niech mi ktoś wyjaśni o co chodzi... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis zakupilem router swith i modem do dsl-a w jednym dalem 500 zł a wlasciwosci jega sa takie:

 

switch- 10/100

hub 10/100

router PSTN and ISDN , T1/E1?g.703. xDSL i mnustwo bzdetow ktorych nie rozumiem filrma to Alied Telesyn

 

urzadzonko jest male i lekie wyglda ok .. dzials tez powino ok czekma na tpsa az mi skorosuyja z sdi na neo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do połączenia to powinno wyglądać tak:

-Modem od neostrady

-Router

-potem Hub

-a do Hub'a podłączasz wszystkich użytkowników i również siebie :)

- jeśli korzystasz z dwóch Hubów to spinasz je razem i tyle,- cała reszta pozostaje tak samo jak była

więc twoje rysuneczki owszem nie są może takie złe ale nie podpinasz się pod ruter tylko pod huba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuc a widziales ta skrzyneczke co tu kolesie dyskutowali na jej temat ? planetka a400 bodajrze... http://www.sirius.pl/product.php?action=in...&id=7099&sid=14

3w1 router,modem,switch

 

wciaz nie dam sobie glowy obciac jak to jest z modemami telepsa ,choc przewertowalem dokladnie wszystkie reg. nigdzie nie jest napisane ze MUSISZ KUPIC .. jedyne co jest to "klient staje sie posiadaczem" ...

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...