Skocz do zawartości
metal

Instalka systemu ...?!?

Rekomendowane odpowiedzi

...Mam problem z win98se i z winXP :D heh...

 

1.win98se > wszystko chodzi dobrze tylko mam jeden problem. niechce się uruchamiać ponownie... jak daje uruchom ponownie to komp nie chce się uruchomic ponownie [wyświetla się to niebieskie tło win98 i pisze na dole trwa zamykanie systemu i nic... na tym się zatrzymuje :? ... więc myślę żeby wgrać na nowo wina89se :D tylko zbytnio nie wiem jak bo jeszcze w życiu tego nie robiłem a chce się nauczyć bo to się przydaje :twisted: :D ...

 

2.winXP > założyłem hasło na winXP i nie che mi go przyjąć i nie moge dostać się do winXP :evil: :!: i chyba musze wywalić go z hdd i wgrać na nowo ale jak to zrobić :?: :!: :? ...

 

czyli wynika z tego że najlepiej by było cały dysk wyczyści i wgrać wszystko od nowa ... :D heh tylko jak ???

 

pomórzcie mi. bardzo was prosze :D ... może macie jakieś linki gdzie jest napisane jak to zrobić :?: :D ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że chcesz sobie sformatować dysk. Więc włącz win98 i "uruchom ponownie (komputer:)) w trybie MS-DOS" potem wpisz :arrow: format c: (c to partycja którą chcesz sformatować). Jeśli chodzi o instalacje winxp. To musisz w BIOS'ie ustawić żeby czytał pierw z CD-ROM'u, gdy system cię spyta czy chcesz uruchomić komputer z CD to się zgadzasz i tyle, potem tylko postępujesz zgodnie z tym co ci wyświetla. A o win 98 niech ci ktoś inny napisze ja już nie pamiętam kiedy go ostatnio instalowałem :):):). Pozdrawaim!!! P.S. pamiętaj że przy formatowniu tracisz wszystkie dane z partycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeehh a jestes pewien ze chcesz sie pozbyc wszystkiego bo jak dla mnie co jest posiadaczem jednego hdd to bnie jest mila perspektywa

 

odpal winde98 i wywal win xp poczym pozbadz sie 98 ale po co !!???

nie prosciej do se sciagnac late ktora naprawia ten blond))) a jesli chodzi o xp to zalozyles haslo na admina czy tylko na swojego usera??

moze pisales z caps lock'iem jestes pewien swojego hasla??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...hmm :D hasło w winXP założyłem na swojego usera i niechce mi go przyjąć :evil: próbowałem już kilkanaście kombinacji hasła. hasło jest na 100% dobre ale może nie wiem zjadłem jakąś litere lub machnołem ja z dużej litery :? ..nie wiem ....

a jak wywalić winXP jak wejde do win98se :?: :D ... bo ja jestem kompletna lama a tym temacie :) hehe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...