Skocz do zawartości
Domik

Necik podrożeje !!! :( w całej polsce

Rekomendowane odpowiedzi

jasne nie ma czym sie przejmować a dziurę budrzetową załatają :) podatkiem od czego .... wpisz co chcesz moim zdaniem wejdzie ten podatek .Jest jedno przysłowie z podatkami i śmiercią a pozatym głupsze przepisy i rozporządzenia są w tym kraju wide czytanie emali itd same bilety parkingowe no ale ..... nie wierzę w trzeźwość umsyłów waadzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KiloBajt: a Ty mi niby powiesz, ze nie dba :?: jezeli by nie dbała to nadal były by ceny neo ok 200zl a nie 149zl.... no i miesiąc testowy.... tp idzie w bardzo dobrym kierunku ostatnio

Noose w co ty wierzysz - jaki miesiąc testowy? W ciagu tego miesiąca w 80% przypadków tpsa krosuje kable...

Dlatego to wprowadzili, abyś po podpisaniu umowy nie miał wątów o to, że płacisz a nie masz netu 8)

Ostatnio wpadl mi w rece Komputer Swiat (Chyba z 17 wrzesnia) Gdzie jest opisane jakie kruczki sa w umowie dot. SDI i umowy na czas okreslony.

Tj:

-Jak przedluza umowe na nastepne lata (po uplywie konca pierwszej umowy) to jak zrezygnujesz to i tak musisz zaplacic 3*Kwote miesiecznego abonamentu (w umowie na czas nieokreslony tego niema)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze w cennik na stronie TP to dochodze do wniosku ze NEO wcale nie staniało. Neo za 199 zł ma według cennika 100 MB na www i poczte, w NEO za 149 jest tylko 50 MB. W innym miejscy jest napisane ze pakiet dodatkowej przestrzeni dyskowej - 50 MB kosztuje 59.79 zł, czyli w przyblizeniu obniza wynika z okrojenia przestrzeni dyskowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla wszystkich ktorzy nie wierza: wymogiem w UE jest jednolita stawka VAT. nasz kochany rzad zamiast ustalic juz jedna stawke na wysokolosci powiedzmy 14-16% ustalil jedna stawke na wysokosci najwyzszego VAT-u jaki mielismy do tej pory, czyli 22%. od teraz za WSZYSTKO bedziemy placic 22% VAT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze w cennik na stronie TP to dochodze do wniosku ze NEO wcale nie staniało. Neo za 199 zł ma według cennika 100 MB na www i poczte, w NEO za 149 jest tylko 50 MB. W innym miejscy jest napisane ze pakiet dodatkowej przestrzeni dyskowej - 50 MB kosztuje 59.79 zł, czyli w przyblizeniu obniza wynika z okrojenia przestrzeni dyskowej.

mam ten test neo i w umowie mam napisane: 100mb na dowolna ilosc kat @ i 1 strone www.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolesie maja coraz to lepsze pomysly- po opodatkowaniu przedszkoli, szkół, uniwerków spowrotem podniasa vat na net. zatem wysuwam propozycje do tego aby opodatkować jeszcze WSZYSTKIE BĄKI z TYŁKA i TLEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolesie maja coraz to lepsze pomysly- po opodatkowaniu przedszkoli, szkół, uniwerków spowrotem podniasa vat na net. zatem wysuwam propozycje do tego aby opodatkować jeszcze WSZYSTKIE BĄKI z TYŁKA i TLEN

To już jest opodatkowane. Wkażdym bądź razie ta druga rzecz, co do pierwszej to nie wiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasza waaadza podnosi vacik z wys 7% na 22% i co wy na to ?? polska to piękny kraj...... dobrze że mieszkam blisko zachodu

wreszcie robia cos w strone zachodu-vide Szwecja - maja 50 lub 60 % "vat" ale za to jaki luksus zycia i niby ceny wyzsze ale wieksze zarobki bo wiecej kasy do panstwa idzie-czysty zysk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasza waaadza podnosi vacik z wys 7% na 22% i co wy na to ?? polska to piękny kraj...... dobrze że mieszkam blisko zachodu

wreszcie robia cos w strone zachodu-vide Szwecja - maja 50 lub 60 % "vat" ale za to jaki luksus zycia i niby ceny wyzsze ale wieksze zarobki bo wiecej kasy do panstwa idzie-czysty zysk

w Szwecji 50% vat? eee chyba Ci nie uwierze :] gdzie to wyczytales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasza waaadza podnosi vacik z wys 7% na 22% i co wy na to ?? polska to piękny kraj...... dobrze że mieszkam blisko zachodu

wreszcie robia cos w strone zachodu-vide Szwecja - maja 50 lub 60 % "vat" ale za to jaki luksus zycia i niby ceny wyzsze ale wieksze zarobki bo wiecej kasy do panstwa idzie-czysty zysk

w Szwecji 50% vat? eee chyba Ci nie uwierze :] gdzie to wyczytales?

 

jesli dobrze pamietam to na Discovery o tym mowili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasza waaadza podnosi vacik z wys 7% na 22% i co wy na to ?? polska to piękny kraj...... dobrze że mieszkam blisko zachodu

wreszcie robia cos w strone zachodu-vide Szwecja - maja 50 lub 60 % "vat" ale za to jaki luksus zycia i niby ceny wyzsze ale wieksze zarobki bo wiecej kasy do panstwa idzie-czysty zysk

w Szwecji 50% vat? eee chyba Ci nie uwierze :] gdzie to wyczytales?

 

jesli dobrze pamietam to na Discovery o tym mowili

Chyba dochodowy, nie vat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasza waaadza podnosi vacik z wys 7% na 22% i co wy na to ?? polska to piękny kraj...... dobrze że mieszkam blisko zachodu

wreszcie robia cos w strone zachodu-vide Szwecja - maja 50 lub 60 % "vat" ale za to jaki luksus zycia i niby ceny wyzsze ale wieksze zarobki bo wiecej kasy do panstwa idzie-czysty zysk

w Szwecji 50% vat? eee chyba Ci nie uwierze :] gdzie to wyczytales?

 

jesli dobrze pamietam to na Discovery o tym mowili

Chyba dochodowy, nie vat...

Dochodowy. Ale u Nas większość ludzi nie ma z czego płacić takiego podatku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla wszystkich ktorzy nie wierza: wymogiem w UE jest jednolita stawka VAT. nasz kochany rzad zamiast ustalic juz jedna stawke na wysokolosci powiedzmy 14-16% ustalil jedna stawke na wysokosci najwyzszego VAT-u jaki mielismy do tej pory, czyli 22%. od teraz za WSZYSTKO bedziemy placic 22% VAT.

Czyli naprzykład gazety które maja 7% beda mialy 22%. To chyba poto zyby spoleczenstwo bylo jeszcze bardziej niedoinformowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla wszystkich ktorzy nie wierza: wymogiem w UE jest jednolita stawka VAT. nasz kochany rzad zamiast ustalic juz jedna stawke na wysokolosci powiedzmy 14-16% ustalil jedna stawke na wysokosci najwyzszego VAT-u jaki mielismy do tej pory, czyli 22%. od teraz za WSZYSTKO bedziemy placic 22% VAT.

Pociac sie normalnie idzie jak czytam takich fachowcow. Mieszkam w Niemczech i mamy tu stawke MWSt (w Polsce sie nazywa VAT) 7% ( na jedzenie i takie tam) i 16% na reszte.

Nie wiesz, to sie nie udzielaj, panie "fachowcu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja tez uwazam ze to głupota. itak sie wsyzscy skarza na podatki, ze nie opłaca sie investowac w polsce, a tak przynajmnie dostep do neta był by tani, zawwsze jakis plus

polecam obczaic tego arta

http://newsroom.chip.pl/news_70451.html

mam nadzieje ze net mi nie podrozeje, ale jesli nawet to tylko 10 :)

Ja to mam fuksa ze mieszkam w takim miescie gdzie jest Pulnet - mam łacze 100 Mbps, 65 zeta/ miecha (+20 za routowalne IP)

Ale i tak jakos nie skacze w góre na takie newsy :( Co ci idioci wymyślaja. Ciekawe na ile chcą ojebac obywateli swego państwa, net-userów :) Pewnie niezła sumka ( która pójdzie na wczasy na jamajce dla posłów) :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...