Skocz do zawartości
Popixs

CopperField - nowy standard

Rekomendowane odpowiedzi

ale do 500 z wezami, zaciskami, rezerwuarem itd? fajnie by bylo:P czekam na propozycje;))

no miejmy nadzieje :wink: ,wkoncu jak zestaw to zestaw...

 

Mi bardzo jeszcze zalezy na tej nieszczesnej zapince dla plyt bez otworow,bo bez tego to ani rusz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety z ta zapinka lipa, bedzie trzeba nowy projekt zrobic, jesli tak bardzo ci zalezy to narysuj to i podeslij mi na maila cos sensownego, wykonawce juz znalazlem.

 

 

co do rozwazan na temat zestawu, to w/g was jakie bloczki powinny wchodzic w jego sklad? cpu/gpu/nb? mniej, a moze wiecej? czy poprostu jakis konfigurator?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle ze konfigurator bylby lepszym wyjsciem, cos takiego jak na DangerDen jest (tylko ze tam wybiera sie szczegoly bloku).

A do tego jakis rabat przy zamowieniu powyzej ***zl albo wysylka gratis lub cos podobnego.

 

Co wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torwald

 

Ja osobiscie jestem za wlasnie tego typu rozwiazaniem, jak dla mnie nie ma sensu wymyslac x zestawow tylko po to, zeby i tak ludzie zmieniali w nich jakies szczegoliki (np. rozne zlaczki, topy, diody itd itd). W przypadku konfiguratora z automatycznymi rabatami ten problem znika. Jest to tez i ulatwienie dla nas, poniewaz dostajemy pelna liste tego co ma byc dla danego osobnika i finalizacji wszystkiego wymaga mniej czasu i energii. Wszystko to pod warunkiem, ze kazda mozliwa opcja/zlaczka/konfiguracja jest poparta szerokim i wyczerpujacym opisem ze zdjeciami, do czego wlasnie dazymy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie śrubek - może to pytanie juz padło, ale nie chce mi się czytać 6-ciu stron, a więc czemu nie wpierdzielicie łebków tych śrubek do środka plexi :?: tak żeby nie wystawały poza poziom plexi.

Wyglądało by to estetyczniej jakoś.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze sie niektorym podobaja takie sruby na imbusach wystajace z bloku - pomyslales o tym ? ;)

Jasne, że pomślałem, ale mi sie to nie podoba a chyba taki inny to ja nie jestem,a zreszta kazdy robi jak mu sie podoba - umnie bedzie wewnatrz.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze sie niektorym podobaja takie sruby na imbusach wystajace z bloku - pomyslales o tym ? ;)

Jasne, że pomślałem, ale mi sie to nie podoba a chyba taki inny to ja nie jestem,a zreszta kazdy robi jak mu sie podoba - umnie bedzie wewnatrz.

Pozdro.

jakbys mial checi i ochote przeczytac pare postow z tego forum o copperfield dowiedzialbys sie ze jak ktos woli miec te glowki schowane to moze poprosic a dostanie. Tak twierdzi jeden w wykonawcow projektu wiec czemu im nie wierzyc. Przynajmniej sie staraja i cos moze rusza z tym na polskim rynku.

 

PS. Czy juz cos wiadomo o zapince do socketA bo nie mam dziurek w mobo w moim solteku. Kiedy bedzie dostawa bloczkow a tym samym kiedy startuje wasza nowa witrynka?

 

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak:

 

Co do zapinki na SocketA bez otworow jeszcze nic nie wiadomo, ale ta czesc wyposazenia jest w sumie w pierwszej czesci listy must-do na najblizszy czas.

 

Nowa dostawa bloczkow na cpu bedzie z boza pomoca kolo przyszlego weekendu, niewiele pozniej przyjda gpu/nb.

 

Co do srubek, to jak kto woli, z chowaniem ich w plexi nie ma najmniejszego problemu, ja osobiscie wole na zewnatrz.

 

Chlodnica jako taka, strasznie zasyfiona, ja nie polecam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloki!! Jak się wyda 450 na zasiłkę dobrej marki, to bloki są lepszym rozwiązaniem. No chyba, że to nie będzie Cod* ;) i straci wszelkie otwory w wyniku takiej modyfikacji, a pozostanie gwarancja.

Wygląd płyty BOMBA, ale bloczkom należy się oświetlenie: jakieś dziurki w plexie fi3mm na diody, albo pokrycie wzorkiem UV reakcjonistycznym. Może w kńcu będzie _Polska_ firma, gdzie można zrobić kompa bez wentyla za przyzwoite (nieduże) pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam patrze i zaluje ze nie jestem jednym z najbogatszych ludzi w Polsce:( Bloczki wygladaja znakomicie. Teraz juz chuba nie bede pil piwa bezalkoholowego dopuki sobie takiego nie sprawie.

A co do wykonania bloczkow to one wygladaja zajebiscie jak tak dalej pojdzie to Polska bedzie najlepszym producentem bloczkow wodnych w przyszlej zjednoczonej europie. Jak wam sie uda na Polskim rynku to z racje ze wchodzimy do UE musicie podbic tamtejszy rynek a potem reszta swiata:D

Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podniesiemy naszą gospodarkę, zmniejszymy różnicę pomiędzy exportem i importem, zalejemy te imperialistyczne świnie naszym wyrobem, pomożecie ;)

Towarzyszu Lubmich, a czy wybudujecie nam hutę dla wdrażania naszych kolektywnych projektów bloków :?: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...