Skocz do zawartości
Slayer

Wasz najstarszy i najnowszy element komputera :)

Rekomendowane odpowiedzi

a ja was wsiech pobije: najstarszy element którego czasem używam to dysk quantuma 80 mb (zabytek) uwaga uwaga 1989

a najnowszy to był klocek athlon 1700 jhiub ale zjarany :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najstarsze u mnie to ten lexmark z podpisu Z-12 2,5roku

najnowsza karta TV AverMedia 303 Studio 2tygodnie (używka) wiec chyba najnowszy nowy sprzęd to Canon i550 28.07.2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najstarsza czesc : wentylator (który siedzi sobie teraz na bocznej sciance na wysokosci proca) - lat 12 - wyciągnięty z zasiłki od kompa 286 (16mhz, 640kb ram, hdd 20mb)

najnowsza częsć: AXP1700+ oc 2800+. - lat 0.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najstarszy: FDD [96] i klawa ,ktora nie wytrzymała niestety galonów wylanych płynów , tony okruszków od żarcia , rzucania o ściane i musialem kupić nową w ub. miechu

 

Najnowsza: Grafa Herkules r9700Pro , kupina na allegro po okazyjnej cenie 1150zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najstarszy uzywany sprzet to sb live! ve (kupione zaraz po wejsciu tego modelu na rynek czyli cos kolo 98 -99 zdajsie )

najstarszy na "stanie " to caviar 350 mb chyba z 93 roku

 

najnowsze to herkules 9600 pro , coolermaster aero 7+ i buda chieftec z podpisu (wrzesien 2003)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najstarszy?monitor Hyundai F790D - ponad 2 latka... (flop bylby duzo starszy - ok. 4lat, ale juz go nie uzywam...)...moment, mam: Logitech Wingman Digital - 6lat- ciagle na chodzie...

Najnowszy : Barracuda 80Gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż nie będę orginalny :wink: :

Najstarsza - oczywiście niezniszczalna stacja FDD - Teac mam ją od '94 ale rok produkcji to pewnie coś między '90-'92. Przewineła się przez wszystkie moje kompy :D .

Najnowszy - HDD Maxtor DimondMax+ (czerwiec 03) oraz szykuje się grafa ale narazie się tylko szykuje :lol: od trzech miechów :P (jakiś radeonik).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najstarszy element mojego blaszaka to karta TV - AVerMedia TV Capture 98 with VCR. jak sama nazwa wskazuje rocznik 1998.

najnowszy mam dysk Samsung SP0612N 60 GB 7200 obr/min ale procek jest niewiele starszy - może z 1.5 miesiąca dłużej go mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...