Skocz do zawartości
Slayer

Wasz najstarszy i najnowszy element komputera :)

Rekomendowane odpowiedzi

Najstarsza to buda i fdd, jakies 5 latek maja, jak nie wiecej. Najswierzszy jest Antek, bo zmienilem tego z podpisu na takiego samego tylko Dlt nio i sie spoczko na 2,3 kreci, jak bedzie zasilka chiefteca na dniach to moze wiecej go podniose.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie najstarsze to bedzie dvd 5 latek ;] ale smiga jak nowy a najnowszy to wczoraj kupilem uzywanego athlona 1700 a z rzeczy nowych to geforce4 sprzed tygodnia ;] no ale cóż kasy nie mam tak dużo bo mam 3 kompy wiec kasa sie rozklada na 3 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najstarze: stacja dyskietek NONAME, klawiatura SAMSUNG, monitor MARVIN 5G, dysk 10,2 - czyli prawie wszystko - mają chyba z 5 lat 8)

 

Najnowsze: EpoX 8RDA+, 512mb Seitec PC3200 - niecały miesiąc, zasiłka :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najstarsza część w kompie: napęd FDD z 1995roku Szajsung (poddany oczywiście moddingowi :wink: )

Najnowsze (wszystkie mają ok 2 tyg): monitor LCD 19'' HP, czytnik kart pamięci 6in1, dwie katody (czerwona i niebieska), glowwire (niebieski), Zalman CNPS 7000Cu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze(poza budą) :

- Epox 8RDA+ (ok. Marca tego roku)

- A 1700XP+ (ok. Marca tego roku)

Najstarsze :

- Modem Lucent śakiśtam (ok. Wrzesień 2001)

 

Ale może niedługo jak dobrze pójdzie, to będe musiał wpisać jako najnowsze twardziela 120 lub 80 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najstarszy monit 17" optiview 1600x1200 ;)), z czasów gdy P2 333 był nowością

fdd 3,5 jakis 1998,

FDD 5,12 1993 ???

 

Najnowszy WD 80 7200 8mb

FSP 245W z allegro za 35 zł ;) ciagnie cały majdan bez zajakniecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najstarsze [czyli z poprzedniego kompa 1999 rok] to sblive!1024,fdd samsung'a, klawiatura samsung'a i głośniki samsung'a [co jest z tym samsung'iem? Dołączona grafika ]. Najnowszy będzie wd caviar 80gb 7.2000 8mb cache 1.09.2003 [który zastąpił barracude 2 20gb z 1999 roku która służy teraz za archiwum] Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najstarsze - procek, płyta główna, karta dźwiękowa, zasilator, dysk, flop, CD ROM, coś około 1998. I czarno biały monitor Amstrad 12" chyba z 1992 (właśnie teraz go używam, dotychczasowy odszedł był do Krainy Wiecznych Łowów).

Najnowsze - 64 MB SDRAM, funkel nówka świeżynka nabytek - dzisiaj dołożyłem :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...