Skocz do zawartości
Bartek1

zmiana radeona 9700pro na 9800 lub 9800pro

Rekomendowane odpowiedzi

powiedzmy sobie szczerze to nie ma sensu - masz zaje...fajna grafe i dopuki nie wymysla czegos fajnego (w sensie z technologia ktorej jesacze nie ma 9700pro) to bedzie warta zmienic - no chyba ze cie jara bice fps'ow czy 3dmarkow a i tak nie jest powiedziane ze 98000 da ci takie efekty no a pro jak juz ktos stwierdzil - koszt masakryczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9800 chodzi dokładnie jak 9700pro -

 

9800 gorzej kreci od 97p, przynajmniej na pamieciach

 

jak trafisz na dobry model 97p (moze taki masz) wykrecisz go +/- kilka % do tych samych wartosci co wykrecony 98p

 

mój 97p bez zadnego dodatkowego chłodzenia idzie na 410/370

 

wiec zamiana bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładam nowego tematu może ktoś tu jeszcze zaglądnie :D odpuszczę sobie kartę. Postanowiłem kupić RAM. Mam teraz 256MB (333) seitec. Myślałem narazie dokupić 256MB Twinmosa (400) a póżniej jeszcze jednego Twinmosa (400) .Nie biorę twistera bo rtochę jednak przydrogie. Zastanawiam się tylko czy obie te kości czyli 333mgz i 400mgz będą razem działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary po co azmieniac?? I tak w pelni jeszcze nie wykozystales mocy drzemiacej w twoim 9700pro. Zmien lepiej proca na cos mocniejszego a zobaczysz zmiane w wynikach. Na tym Athlonie 9700pro sie dlawi. Taka jest prawda

 

PS Mozesz jeszcze zmianic zasilke bo nie wiem jaka masz:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie oplaca sie. radeon 9800 jest nieco wolniejszy a mozesz trafic na takiego z gorszymi pamieciami niz 9700 pro. 9800 pro jest duzo drozszy. Ale jak masz kase to czemu nie?

nie ma sensu wymieniac 9700Pro na serie 9800 poniewaz roznica jest znikoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...