Skocz do zawartości
yogi186

WIRUSY WIRUSY WIRUSY NA MEJLA -> jak to zwalczyć

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kurna ... wiadomo że co jakiś czas przyjdzie na skrzyneczke jakiś chory wirusek ... w stylu "Microsoft Security Update" blablabla .. czyli standardowe ściemy :) ... no ale to co mnie spotkało dzisiaj to juz jest przegiecie :) ... szedłęm w kime o 1 w nocy ... sprawdziłem poczte nic nie przyszło ... wstaje rano ... patrze .. 20 wiadości ... same wiry w tym stylu ... lekko sie w<span style="color:red;">[ciach!]</span>iłem no ale dobra .... wybyłem z domu ... wracam o 16 ... 14 wiadomości ... to samo ... teraz znowu dostałem 7 ... ciekawe ile jeszcze mnie dziś czeka :).

 

I zeby nie było ... nigdy nie zdarzyło mi sie uruchomić takowego załacznika.

 

Ale mam też siostre ... która ma swoją skrzynke ... ale korzysta tylko przez przegladarke ... mam nadzieje ze ona nic takowego nie uruchomiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak słyszałem ... ale nie o to mi chodzi że mam miec antywira który to wytnie ( bo to jest oczywiste ) .. tylko dlaczego akurat JA zostałem tak pokarany ... 40 wirków dziennie .. jak zara ekne w poczte ... to pewnie juz coś bedzie. SKĄD ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde.... :[ tez od wczoraj mi przychodza:[ na szczescie tylko 6 sztuk jak narazie, acha, i co najciekawsze tylko na 2 konta na wp.pl, a wszedzie sie udzielam poprzez konto z onetu(takie na rozne smieci)... (tamte oba sa prywatne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że adres został zdobyty od jakichś znajomych którzy nie mają zabezpieczonego kompa. Dostałem taki list na adres który nie był nigdzie upubliczniony (trochę się zdenerwowałem...) Więc jeżeli masz wielu znajomych - z win-em nie upgradowanym to trochę tego może przychodzić. To są tylko domysły nie pogłębiłem tematu jeszcze. Coś gdzieś czytałem, że Microsoft ma coś kombinować z "nowymi" sposobami rozpowszechniania wiedzy o microsoft update. Może to to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi przyszlo ze spamu ostatnio to 3 lancuszki od znajomych + zadnych wirusow...

Moze to wina serwera poczty?

czy ktos mial flood z wirusami na Interii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiece co mi dzis kolega powiedział, ze w 2 dni dostał na maila 40 wirów, to go troszkę wyśmiałem. Widze, że niesłusznie :( bo coś niedobrego się dzieje. To rzeczywiście może być jakas plaga. może wasze maile dostały się na jakąś czarną listę czy coś :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiece co mi dzis kolega powiedział, ze w 2 dni dostał na maila 40 wirów, to go troszkę wyśmiałem. Widze, że niesłusznie :( bo coś niedobrego się dzieje.  To rzeczywiście może być jakas plaga. może wasze maile dostały się na jakąś czarną listę czy coś :?:

raczej nie bo by spam przychodzil, a to najnormalniejsze wirusy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...