Skocz do zawartości
wojto19a

Kłopoty z siecią radiową na WL-8305

Rekomendowane odpowiedzi

Od początku jak robiłem sieć radiową mam same problemy. Stoi komp, który udostępnia internet (konkretnie SDI) do niego podłączony jest punkt dostępowy Dlink 900AP+, zasięgi są eleganckie ale niestety sieciówki coś wariują. W każdym kompie mam sieciówe Planeta WL-8305. Po pierwsze był problem ze sterami, po ich zainstalowaniu robiła sie kasza w systemie i mogłem poruszać sie po systemie jedynie za pomocą klawiatury bo myszką nie mogłem nic kliknąć, ale problem jakoś sam sie rozwiązał, pozostał tylko jeden. Co jakiś czas, raz np. co 30min a czasami co godzinke lub więcej przestaje działać cała sieć, mimo, że zasięg wskazuje połączenie bardzo dobre, odświeżam numer IP, ale to nic nie daje i musze robić reset kompa, wtedy wszystko znowu działa miodzio. Może ktoś może mi pomóc? Jeśli nie to chyba bede musiał zmienić sieciówy na Dlinka i dopłacić troszke. Szacuneczek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam te same sieciówki próbuje odostępnić neo do kumpla klatke dalej i nie mam zasiegu mimo dorobienia anteny i puszczenu jeje na parapet u niego to samo brak zasięgu jak był u mnie z kąpem to też cyrki były on mi mógł po dysku chodzic ja mu nie udostępnianie mieliśmy tak samo do tej pory nie mam sieci a 230zł na sieciówki poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...