Skocz do zawartości
Marcin Baraniec

Założenie Zalmana 7000 CuA do płyty bez otworów

Rekomendowane odpowiedzi

Poniewaz szukalem cyfrowki zeby zrobic foto ale nie znalazlem opisze jak najdokladniej. Jak ktos bedzie mial problem- niech pisze.

 

Elementy:

zapinka z1 z www.discotech.waw.pl

plaskownik szerokosci 7mm, grubosci okolo 5 mm, dlugosc ok 12cm. Material dowolny ale moze byc aluminium- lekkie, wytrzymale, latwo sie orabia.

Sruby M3 sztuk dwie.

 

 

Wykonanie:

Przykladamy plaskownik do zapinki do nozek z otworami o zaznaczamy ta odleglosc. Tam wywiercimy dwa otwory w plaskowniku tak ok 4mm sr.

 

Zapinka- odcinamy te nozki z 3 otworami, tak na wysokosci okolo 2.5cm.

Od gory zaginamy tak odcieta blache, na dlugosci okolo 5mm

Tam wiercimy otworek przez ktory przekladamy srube i ta srube jeszcze przekladamy w otworze plaskownika

 

Ogolna zasada- chodzi o to zeby do nozek w zapince przymocowac srube ktora bedzie przechodzila przez nasz plaskownik.

Spojrzcie sie na zdjecia z poczatku topicu to wszystko zrozumiecie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Sorry że odświeżam taki dość stary temat ale czy może mi ktoś przesłać te zdjęcie z 1 postu, bo u mnie ich po prostu nie ma, mógłby ktoś to dla mnie zrobić bo ja chce go założyć na abit bx133r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...