Skocz do zawartości
jonas

GeForce 2 MX/MX400

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie lamerskie, autor też lamer, tedy jeśliś zniesmaczon, przechodniu, żenująco niskim poziomem wiedzy (to nawet nie podłoga, to piwnica) nie marszcz nadobnego lica gniewem i nie trudź się odcyfrowywaniem tego bełkotu poniżej.

Ad rem - jest karta graficzna jak w temacie. Ma z tyłu taki dynks do monitora i drugi, okrągły i podziurawiony w kilku miejscach. Komp, gdzie wzmiankowana karta tkwi nie jest mój, tedym nie przyjrzał się dokładnie i nawet nie wiem jak fachowo nazwać to drugie gniazdko. Tak czy inaczej wyimaginowałem sobie doprowadzić tam sygnał z widziaja i za pomocą stosownych wirusów czy też kodeków od MacIntosha albo Atari oglądać na kompie szoł z Michałem Wiśniewskim na Polsacie albo strzelającego z du.py Tomasza Lisa razem z jego Tefałenem.

I wreszcie jako klijjjent mam prawo wiesieś osochoziii - co i dlaczego takie drogie trzeba mieć, by wprowadzić te niecne zamiary w najnamacalniejszą rzeczywistość? Jakieś schematy niezbędnych kabulków, cwane pdfy po holendersku, kalumnie i potwarze oraz "szukaj, było"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narobię pod siebie ze szczęścia, trzy odpowiedzi i nikt mnie nie opieprzył, że było :>

A za ten tuner to, prawda tego, mnogo ciaćków wołają? I są jakieś typy szczególnie godne uwagi i gotówki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...