Skocz do zawartości
wronka

Sieciuwka w Epoxie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie tez w sprawie sieciówki w epox 8rda3+ .Posiada on 2 karty sieciowe(zintegrowane).Na toms hardware pisali że można zrobić z kompa gatewaya.Chodzi mi o to ze w domu mam 2 kompy.Jeden komp jest podłączony do i-netu za pomocą sieci lan a drugi nie.Zastanawiam sie czy dałoby się udostępnic neta temu drugiemu kompu tak aby admin o tym nie wiedział :twisted: :twisted: .Może ktos już ktos kombinował. HELP !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie koles jest nie do pobicia, wymiekam jak to czytam. No nie wiem, ale tragedia narodowa sie chyba zaczyna jak tak wyksztalconych ludzi juz niebawem miec bedziemy, MUWILI - qwa wysiadam z tego pociagu!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. zasadniczo to wronka ja bym na Twoim miejscu załatwił sobie papiery na dysleksję, bo jak za 3 latka pójdziesz na maturę z polskiego to albo oblejesz, albo cudem trafisz na temat "manifesty futurystów" i pomyślą, że jesteś geniuszem. Forumowicze dobrze Ci radzą -> słownik ortograficzny w łapkę, przestudiować deklinacje rzeczowników przez przypadki i takie inne. A tak przy okazji kultura pisania, która obowiązuje również na necie, zaleca by pisać raczej ortograficznie i gramatycznie, więc nie zdziw się jeśli ktoś Cię po prostu, tu przepraszam za określenie, "oleje".

Pozdrawiam.

cichy

 

PS. Jeśli natomiast myślisz, że pisanie nieortograficzne jest "kul i czil" to... No cóż żal mi Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej mi się z niektórych was śmiać mi sie che, ze tak się zachowujecie,mam papiery jusz dawno,i nie moja wina że tak pisze!!!,a ci co się wyśmiewają to mają nie pokolei,lub są nie dojżali.

Masz Word'a zainstalowanego na swoim komputerze?

 

Wiesz jak się nim posługiwać?

 

Masz świadomość swojej dyslekcji/dysgrafii/lenistwa/plam na Słońcu?

 

To zanim wrzucisz na to (i jakiekolwiek inne) forum swój post sprawdź pisownię Word'em właśnie

 

To chyba może zrobić nawet 15 latek, czy nie?

 

Twoich postów nie daje czytać, a nie każdy ma obowiązek wiedzieć, że masz "papiery"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie tez w sprawie sieciówki w epox 8rda3+ .Posiada on 2 karty sieciowe(zintegrowane).Na toms hardware pisali że można zrobić z kompa gatewaya.Chodzi mi o to ze w domu mam 2 kompy.Jeden komp jest podłączony do i-netu za pomocą sieci lan a drugi nie.Zastanawiam sie czy dałoby się udostępnic neta temu drugiemu kompu tak aby admin o tym nie wiedział :twisted:  :twisted: .Może ktos już ktos kombinował. HELP !!!

witam

 

jak zrobisz to co chcesz zrobic to kazdy admin od razu dowie sie, ze udostepniasz lacze.

zwroc uwage, ze jesli twoj komp jest podlaczony do netu to wysyla pakiety w siec z TTL=x, jesli udostepnisz lacze innemu kompowi (czy sieci) to pakiety wychodzace z niego beda mialy TTL=x-1.

Jesli admin jest sprytny to od razu Cie odlaczy 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie tez w sprawie sieciówki w epox 8rda3+ .Posiada on 2 karty sieciowe(zintegrowane).Na toms hardware pisali że można zrobić z kompa gatewaya.Chodzi mi o to ze w domu mam 2 kompy.Jeden komp jest podłączony do i-netu za pomocą sieci lan a drugi nie.Zastanawiam sie czy dałoby się udostępnic neta temu drugiemu kompu tak aby admin o tym nie wiedział :twisted:  :twisted: .Może ktos już ktos kombinował. HELP !!!

witam

 

jak zrobisz to co chcesz zrobic to kazdy admin od razu dowie sie, ze udostepniasz lacze.

zwroc uwage, ze jesli twoj komp jest podlaczony do netu to wysyla pakiety w siec z TTL=x, jesli udostepnisz lacze innemu kompowi (czy sieci) to pakiety wychodzace z niego beda mialy TTL=x-1.

Jesli admin jest sprytny to od razu Cie odlaczy 8)

Coż aż tak się nie znam.Ale ja nie mam zamiaru podłączać innych ludzi tylko mój 2 komputer :))Pozatym i tak moge podłączyć 2 kompa do sieci(mam swojego włąsnego switcha) i serwer dhcp da mi ip ale nie będe móg urzywać i-netu .Pozatym wydaje mi się za admin nie zauważył by tego gdyż u nas w sieci jest ponad 100 kompów i często są podłączane kompy do sieci (lan) tylko na jakis czas aby sobie np.pograć :)Cóż w każdym bądz razie dzięki za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...