Skocz do zawartości
crashtest

Ge Force 2 coś się psuje

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Ge Forca 2MX 400 64mb+SoltekDRV4+ddr256+athlon 1,43

włączam jaką kolwiek gre gram chwile i gra mi się wyłącza

lub nie moge włączyć gry Wykazuje she potrzebuje Directx8 mimo she jest jush zainstalowany

Pliss help me

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe jest też, że Ci karta się rozpier... Koledze Prolink Riva TNT2 nie wytrzymała O/C i żadna aplikacja D3D nie działała. 3DMark stwierdzał, że qmpel nie ma akceleratora :( Format rzecz jasna nic nie zmianiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie zadziala reinstal systemu (sporobuj WinXP on instaluje standartowo!) najpierw sprobuj na tych sterach od XP jak pojdzie to instalnij nowe bo te XP to shit. Jak nie ruszy to moze byc tak jak powiedział Gruby Rafał z Mazur :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chopaki mój GeForce ma 3 dni instalowałem sterowniki od niego te co z nim dostałem a directa zainstalowałem chyba z jakiegoś CD Action ver 8.1pol?

 

Narazie ściągam najnowsze detonatory zobacze jak będzie na niich działał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z tym dxuninstalerem to lepiej uważaj, bo nie można odinstalowac z wingrozy milenijnej :), kumpel odinstalował, a dopiero potem jak się wqrwiał zobaczył do readme gdzie było napisane że po win me nie działa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z tym dxuninstalerem to lepiej uważaj, bo nie można odinstalowac z wingrozy milenijnej :), kumpel odinstalował, a dopiero potem jak się wqrwiał zobaczył do readme gdzie było napisane że po win me nie działa :P

Sa tez inne programy ktore dzialaja pod WinME

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...