Skocz do zawartości
postal1

dremel na stadionie !!

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem tego urządzonka to zapraszam na warszawski stadion X-lecia ! za ten egzemplarz ( niestety OEM :) czyli sam dremel i akumulator plus ładny kartonik jako pudełko) dziadek policzył sobie 180PLN - na kablu a już za to cudo (ach to wykonanie.... to nie toya za 50pln tylko mercedes ;) ) inny koleżka policzył sobie 220pln - cordless - i ten już jest full wypas czyli skrzynka i cały zestaw końcówek... acha jeśli kto chce to na stadionie można też kupić tarczki tnące do dremlopodobnych urządzonek ale niestety cholera wie jakiej firmy bo sobie leżą luzem na stoliku... :/ Jedne są złote a drugie koloru brązowego jak papier ścierny ! oba "modele" w cenie 4pln za sztuke. I jak kto wie to niech mi powie jak rozpoznać czy to jest tarczka zbrojona czy nie... thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mozesz to podaj orientacyjne namiary na to stoisko (jesli maja dremelki w ciaglej sprzedazy)

na samej koronie ! kolezka który miał tego za 220pln to na tym wyższym kręgu a ten z tym za 180pln miał też na koronie ale na tym niższym kręgu (kto był ten wie) a co do ilości to ciężko stwierdzić... widziałem na pewno że te cordless to były co najmniej dwa a ten na kablu był jeden, ale wiesz... Co koleś ma na stoisku a co skitrane w samochodzie pod stadionem to nigdy nie wiadomo :roll: ale od razu z góry uprzedzam - jeśli chcesz kupić dremla to nie oszczędzaj na tym za 180pln tylko bierz tego za 220!! to jest normalnie piekne urządzonko - jak wróciłem zchetany ze stadionu i przysnąłem to mi sie śniło że go zaje.bałem i mi potem wpier.dolili - jak sie obudziłem to moja dziewczyna się ze mnie śmiała :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mozesz to podaj orientacyjne namiary na to stoisko (jesli maja dremelki w ciaglej sprzedazy)
na samej koronie ! kolezka który miał tego za 220pln to na tym wyższym kręgu a ten z tym za 180pln miał też na koronie ale na tym niższym kręgu (kto był ten wie) a co do ilości to ciężko stwierdzić... widziałem na pewno że te cordless to były co najmniej dwa a ten na kablu był jeden, ale wiesz... Co koleś ma na stoisku a co skitrane w samochodzie pod stadionem to nigdy nie wiadomo :roll: ale od razu z góry uprzedzam - jeśli chcesz kupić dremla to nie oszczędzaj na tym za 180pln tylko bierz tego za 220!! to jest normalnie piekne urządzonko - jak wróciłem zchetany ze stadionu i przysnąłem to mi sie śniło że go zaje.bałem

 

To tak sie towarzyszu przestrzega regulaminu i netykiety ?

Zaliczasz ostrzezenie.

Jeszcze raz i masz urlop na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja TOYA przeztnie wszystko ;) Pod warunkiem ze kozystam z tarczek Dremela, a te niestety wlasnie mi sie koncza... Ale pocialem nimi 2 kompy i jeszcze pareinnych rzeczy...

Ale jak spotkam Dremela za ok.200zl to mu nie przepuszcze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam dremela firmy dremel i powiem jedno cudo. był włączony prawie non stop przez okolo 2, moze 2,5 godziny i byl cieply, ale nie gorący. a pracowal ostro. polecam. nie bawcie sie w jakieś podrobki, czy nie myślcie ze zaoszczedzicie to 40 zeta, bo ta zabawka warta jest tego przynajmiej nie musze sie martwić ze nagle pojdzie z dymem, tak jak to sie podobno dzieje z toyą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak sie towarzyszu przestrzega regulaminu i netykiety ?

Zaliczasz ostrzezenie.

Jeszcze raz i masz urlop na forum.

sorki reed ale czsami tylko ostre słowa potrafią oddać to co człowiek czuje !! byłem naprawde zachwycony i wiesz... znasz na pewno to uczucie kiedy sie krzyczy i nie panuje nad tym co mówi... jeśli to jest możliwe to prosiłbym o wycięcie tych słów z mojego posta ... swoją drogą dzieki że najpierw poszło ostrzeżenie a nie ban od razu ! moja wina że sie za pewnie poczułem... wyrażam szczerą skruchę :!:
- takie coś też jeszcze inny gościu miał też na stadionie w cenie 55pln - dokładnie to samo !! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. dla ludzików którzy może planują zakup tego dremla wireless na stadionie - opłacalny zakup !! tam kosztuje 220pln a w sklepie Bosha jak pytałem to chciał sprzedawca 499pln (!) a wiec kupując na stadionie troszkę się oszczędza :) i nie mówcie mi że na stadionie nie ma gwarancji bo ten dremel działał a w sklepie gwarancja jest raptem na rok, a przez rok raczej tego dremelka nie rozwalicie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemano, ja teraz własnie kupuje dremelka, i czy te ze stadionu co są tak do 70zł. to są dobre, tzn. czy potne nimi bude? bo kumpel miał kiedyś jakiegoś dremel niwiem jjakiego co i jak, ale mówił że cieniutką blacze ok. 30 cm. cioł z zegarkiem w ręku 30 min.! A więc tak jak bym teraz kupował jakiegoś dremela tak do 70 zł. widziałem że są tez takie w super marketach, to pocioł bym nim bez problemu bude? A co powiecie o ty.....?

http://allegro.pl/show_item.php?item=20750267

http://allegro.pl/show_item.php?item=20867765

http://allegro.pl/show_item.php?item=20854972

Może jakis z tych jest nawet dobry i będzie się sprawował bez problemów....?

PILNE!!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Ja własnie w sobote kupiłem multiszlifierke KINZO. We wtorek idzie w ruch, zobaczymy jak sobie da radę. I jeszcze musiałem kupic 5 tarcz firmy DREMEL za 40zł!!! Co myslicie o urzedzeniach KINZO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooo - szok - nie śledziłem tego tematu i aż sie dziwie ze go tak odkurzyliscie :D powiem wam jedno - wycinalem bude czyms co dremelem na pewno nie bylo i jesli macie takie cos dremlopodobne to jest wg mnie jedna bardzo wazna sprawa - NIE KUPOWAC ZWYKLYCH TARCZEK TNACYCH dremela nawet - tylko ZBROJONE - nie wiem dlaczego ale ze swoich doświadczeń wiem że na tych toyach i innych podobnych zwykle tarczki ida jak woda ! Na pewno to zalezy od blachy ale kupujcie tylko zbrojone - raz dasz wiecej - mniej sie nameczysz z bieganiem do sklepu po kolejny zestaw tarczek ! Gdybym ja od razu kupil zbrojone to koszt by mnie wyniosl jednorazowo 40pln za 10tarczek a tak raz dalem 25 za 10 zwyklych a potem musialem dac 30 za 25 tez zwyklych ale jeszcze gorszych... eh... powiem szczerze - jak chcecie miec z tego przyjemnosc to tyklo profesjonalne urządzenia sie sprawdzają.. z reszta na 80% jest kłopot jakiś zawsze... ale powtarzam jeszcze raz - TYLKO ZBROJONE ! NIE OSZCZEDZAJCIE BO TO SIE NIE OPLACA !! takimi zwyklymi to ja nie wiem co mozna ciąć... drewno chyba - a były do metalu na bank... :evil: pozdro i powodzeniea w modowaniu !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem ala dremelka (multi szlifierka) Toya za 51,99zł. i jest bardzo dobra, tnie jjka głupia :lol: Wszystko dobrez i jestm z niej bardzo zadowolony, jest podłanczana po 220V. ma reulacje obrotów od 10000 do 33000, i jest poprostu zajebista!!! :lol: :lol: :lol: Tylko że rroche głośno chodzi, ale ogólnie kozaczek!!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...