Skocz do zawartości
gali

Big broblem

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze wszystkich o pomoc,problem opisuje poniżej.

Po zmianie płyty głównej na asrock (poprzednia padła) i założeniu procesora (strasznie ukruszony na dwóch rogach,jakiś baran go poprzednio zakładał) system wystartował normalnie ale w internecie explolerze wszystkie pliki jpeg sa zamazane wyglądaja jak jakaś mozajka(w Operze wszystko jest normalnie) o oglondaniu filmów niema mowy kupa kolorowych kwadratów.Robiłem reinstalacje systemu,formaty i co nietylko instalowałem Xp i z powrotem 98,do filmów wyprubwałem wszystkie kombinacje kodeków.Teraz mam zasadnicze pytanie

czy to wina procesora,czy płyt (dysk,karta graficzna,pamieci były sprawdzane,procesor sie niegrzeje )

Moja konfiguracja to

Amd duron 800

płyta ASrock(modelu niepamiętam)

128 Sdram

gforce 2 100/200

samsung 40 gb

Pomóżcie bo szlag mnie trafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie oczywistym jest to ze to wina proca - przeczytaj sam siebie: "strasznie ukruszony na dwoch rogach". Poza tym wystarczy, ze przy zakladaniu na nowa plyte, naruszyles minimalnie ktores ukruszenie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcale nie oczywiste, teoretycznie za bardzo pokruszony duren powinien WOGOLE nie wstawac. z regoly dobrze ;-) ukruszony duron zabiera tez plyte... no ale nie ma zeczy niemozliwych

 

proc z problemami wykladal by sie rowniez (zakladajac ze jakims cude wstal) na innych obliczeniach niz dekodowaniu jpg/mpg/divx

 

zapodaj jakis test procka, jesli to jego wina na 100% nie ma prawa przejsc prime ftp://mersenne.org/gimps/p95v237.zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...