Skocz do zawartości
cinucha1

fic radek 9500pro: infineon vs. hynix (?)

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam na infeonach i nie nażekam.Ktos kiedys na forum napisał że infeony są do doopy,zapytałem sie dlaczego i niestety nie uzyskałęm odpowiedzi.A sam bym chciał siedowiedzieć dlaczego.....

tzn ze ten ktos uwazal, ze hynixy sa ok? tez chcialbym wiedziec dlaczego :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym postawił na infineona. dlaczego ? bo moje pamięci DDR 333 podkręcają się na 400 z najlepszymi timingami i na ponad 420 (powyżej nie sprawdzałem) przy timingach normal. czyli spox.

poza tym ta firma ma w/g mnie lepszą renomę niżhynix ale mogę się mylić. patrz na czas dostępu (może się różnić ale nie powinien) i wybieraj niższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym postawił na infineona. dlaczego ? bo moje pamięci DDR 333 podkręcają się na 400 z najlepszymi timingami i na ponad 420 (powyżej nie sprawdzałem) przy timingach normal. czyli spox.

poza tym ta firma ma w/g mnie lepszą renomę niżhynix ale mogę się mylić. patrz na czas dostępu (może się różnić ale nie powinien) i wybieraj niższy.

w tej karcie oba typy pamieci maja czas dostepu 3,6ns. ciekaw jestem czy sa tak samo wydajne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infineon jest do pupy bo sie slabo kreci. Hynixy lepiej. Mialem do wgladu R9500 modowalnego na 9700 na Infineonach. Krecily sie na 290MHz, a po wgraniu BIOSu Herca z ostrzejszymi timingami juz sie wcale nie podkrecaly. Na Hynixach bylo juz 320MHz. Dlatego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infineon jest do pupy bo sie slabo kreci. Hynixy lepiej. Mialem do wgladu R9500 modowalnego na 9700 na Infineonach. Krecily sie na 290MHz, a po wgraniu BIOSu Herca z ostrzejszymi timingami juz sie wcale nie podkrecaly. Na Hynixach bylo juz 320MHz. Dlatego...

i to mi sie podoba :wink:

ps. pozdrawiam Bialystok :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślisz o tym AMD ATHLON 1700XP+ T-BRED B, 0.13 mikrona JIUHB

 

OC MIN. 2400MHZ tylko na moim solteku napięcie dla procka max 1.85

dokladnie, jest jeszcze pewniak 2300MHz. Krostry to sprawdzona firma i jak pisze tak jest. Teraz ciezko dorwac 1700+ jakiegokolwiek w sklepie, a tu masz wyselekcjonowany egzemplarz z gwarancja o/c na 2300-2400MHz. Cena troche wyzsza ale przynajmniej masz pewnosc co kupujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...