Skocz do zawartości
cavarr

Omegi 3.6 i nowsze. Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam taki problem z Omegami 3.6 i 3.7, że w czasie gry w jakąś konwersję z PS2 np.: Colin 3, toca pro race driver, gta 3 lub vice city po paru sekundach jest zwis :x . Inne gry tj.ut2003 działają spoko.W Omegach 3.4 wszysko ładnie chodzi.

Jak uwas to samo.Mam Herculesa 9700 :twisted: .

Czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację co do wieszania się ATI na Omegach.Sam próbowałem wer.3.6 i 3.7 Colin3 nie działa prawidłowo[na starszych jest ok]. Proponuję Ci rozwiązania takie:Daj sobie spokój z Omegami i zainstaluj catalyst 3.7 w środę 8.10.03 będzie już 3.8 .Na nich jest wszystko ok.Jeżeli chodzi o wydajność to faktycznie omega 3.6 jest wydajniejsza od catalyst 3.6 ,ale już przy 3.7 jest dokładnie tak samo Podniecanie się napisem ATI 9800 zamiast ATI9700pro nie jest warte uwagi przy takiej samej wydajności. :!:

 

 

ATI 9700pro 400/690 Mhz catalyst 3.7,BARTON 1833 & 2300MHZ,SOLTEK KT-600, 512 HYPERRX434 CL2 ,Q-tec 450,

3Dmark2001 -17823

3Dmark2003 - 5890

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi wiesz sie na catalystsch (do 3.x do 3.7). Juz nie wiem co mam zrobic.

Obraz staje a dzwiek leci dalej (w kolko ten sam pol sekundowy dzwiek) i system nie reaguje, musze restartowac. Czasami wlaczy sie po nowym odpaleniu ze sys odzyskal sprawnosc po bledzie ale nic z tego nnie wiadomo. Zmienilem juz dzwiekowke i nic. MOze ktos sie juz z czym takim spotkal?

 

Barton 2500@2800 (12,5x166) Msi KT4 ultra, His 9700 Pro, 512 Corsair 3200, Baracuda III 40 GB Samsung 40 GB, Chiftech 360 dual fan, dzwiek Audigi 2 a teraz z mobo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...