Skocz do zawartości
Mizc

Temple Of Elemental Evil

Rekomendowane odpowiedzi

No, gierka juz jest, ale nie wiem czy warto sciagac... Gral juz ktos w to?

Przypominam jest to RPG na zasadach Dungeons And Dragons 3.5, cos a'la Baldur's Gate czy Neverwinter Nights. Jest do zassania w sieci eMule/eDonkey. Czekam na opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie lepiej poczekac az wypuszcza patch. Jak narazie gierka chodzi strasznie dziwnie, jakies smieszne zrywy w grafice .. czasami niedzialajace menu itp. Podczas gry potworki w scianach i inny szajs .. :) Ale ogolnie gra zrobila na mnie duzo wieksze wrazenie niz np. Lionheart .. cale szczescie ze nie jest zbyt mocno podobna do baldur'a gate bo bym sie pochlastal :P no i walka jest turowa .. nareszcie ktos pomyslal :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań:

 

1. Czy da się nauczyć Wizarda czaru ze scrolla? Jeżeli tak to jak?

2. Czy da się odłączyć członka drużyny, z którym się zaczęło grę (nie zarzynając go)? Jeżeli tak to jak?

3. Mam problem z jednym questem w Hommlet, mianowicie nad chałupą handlarzy Rannosa i Gremaga w jakiejś innej chałupie czai się jakiś podejrzany kurier. Po rozmowie z nim dochodzi nowy quest. Jak go rozwiązać?

 

Thx za odpowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem jako emulację W98, W-Me, W2k. Mam WinXP i nie odpala. Płyta ASUS P4C800 DeLuxe, SATA, Radeon 9800PRO. Nic nie rusza. Nawet nie ma żadnej planszy początkowej...Nawet nic nie mignie, tylko przez chwilę kursor zmienia wygląd na klepsydrę i po 10 sek. pojawia się normalny. Możecie coś poradzić? Ktoś spotkał się z tym już wcześniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8O sorry masz za dobry komputer - programiści nie brali pod uwagę takiego potwora :twisted: a tak na serio giera jest strasznie zapluskwiona - patch w drodze..... :? przed chwilą zainstalowałem u siebie i odpala się ok ..... moge tylko zgadywać że coś z filmami nie tak :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem juz prawie cala i nie wydaje mi sie zeby to zapluskwienie w jakims znaczacym stopniu utrudnialo rozgrywke. Ot, czasami podczas podrozowania na mapie czy odpoczynku gdy pojawiaja sie potwory nie wlacza sie automatycznie walka. Czasami potworki sa wtedy w zlym miejscu, jakby byly wkomponowane w lokacje. Po rozpoczeciu walki samemu wszystko wraca do normy. Mimo to gierka jest rewelacyjna, polecam!!

 

Nie mam zadnych problemow z grafika w grze, nie instalowalem zadnych patchy, jade na Cat 3.7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra nie jest pobugowana - to spójrz na to: http://www.ataricommunity.com/forums/showt...threadid=319330 ... slabo nie ??? :P a tak wogóle to właśnie mnie wkurzyła na maksa - godzina preparowania drużyny, new game - pierwsza walka i piękne się wywala do windy gdy tylko jakiś gostek chce strzelić z kuszy :evil:... Wprawdzie po pogrzebaniu w opcjach graf. poszło dalej ale patrząc po liście bugów to ktoś tu zwyczajnie okradł nabywców ..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowlem patcha...i dalej nie startuje. Moze to jednak moj sprzet. Powiem wam, ze mnie juz...bierze. Kilka kolejnych gierek nie odpala. To samo mialem z Halo:(( Tak to jest jak sie kupuje nie sprawdzon enowinki. ToEE chodzi na python'ie. Zauwazylem, ze programy na nim chodzace u mnie szwankują. Ale czy to jest przyczyna? Chyba obejdę się smakiem:((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle - daj sobie spokój - ta gra to kupa g**** - wystarczy popatrzyć na forum troubleshooting na stronach atari - setki błedów, wiele osób nawet intra nie zaliczyło, wywala się co rusz. Właśnie spatchowałem i co?: - pierwsza walka ok, potem jakaś droga - prawy przycisk myszy i siup - jestem w windzie.... Jedna wielka pomyłka - powinni ich do sądu podać normalnie za taki chłam. Biorę się za Morrowinda - też się wywala jak wszystkim, ale w miarę rzadko (co 2 godziny średnio buhahaha - no ale jestem w stanie to przełknąć ze wzgledu na rozmiar tej giery).... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej hej

Własnie koncze sciagac wiec pytam cóz to za tytul jest..bo widze ze oparty na D&D.......

Jak ktoś juz gral to niech łaskawie napisze czy liniowe to???czy tez moze coś w koncu ciekawego wypuscili (nieliniowa fabuła ofkors)

 

Thz za info:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w demku, ale czytałem co nie co i gadałem o ty tytule. Fabuła podobno nieliniowa, dużo questów pobocznych, bardzo rozbudowana ogólnie, tyle, ze strasznie zabugowana - idnaleziono parę setek błędów. No ale Troika Games już pracuje nad Patchem. Ja niedługo będę ją chyba miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były juz tematy o TOEE!!

 

Gierka fajna, przeszedlem cala (dalbym jej z 8/10). Fabula nie jest do bolu liniowa (jest male pole manewru :) ), ale za to gra jest straaasznie zabugowana. Lepiej poczekac na oficjalnego patcha, ktory bedzie pewnie dopiero w przyszlym roku :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były juz tematy o TOEE!!

 

Gierka fajna, przeszedlem cala (dalbym jej z 8/10). Fabula nie jest do bolu liniowa (jest male pole manewru :) ), ale za to gra jest straaasznie zabugowana. Lepiej poczekac na oficjalnego patcha, ktory bedzie pewnie dopiero w przyszlym roku :/

były ?????????????

to w takim bądż razie ich juz nie ma bo ja znalazłem tylko ten

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=493...+elemental+evil

 

a ja przyjacielu pytałem o fabułe tej gryi liniowosc......

aa i dzieki za odpowiedz:)

 

zabieram sie do grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tworzył ktoś niziołka łotrzyka z inteligencja ponad 12 :?:

 

Jak dochodze do ekranu z wybieraniem umiejetnosci to mam kolo 44 pkt do dodania.

Jak dodam wszystko co sie da to zostaje mi 8 pkt i gra uniemozliwia mi stworzeni takiej postaci, bo przciez nie przyznalem wszystkich punktow (sic :!: ).

Wie moze ktos jak te stytuacje mozna obejsc :?:

(obnizenie inteligencji odpada bo trzeba obnizyc do 9 co jest jak dla mnie bzdurą - czyzby gra nie dopuszczala inteligentnych zlodzieji :?: :!: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz mógł przydzielić je później. Wynika to z zasad d20, które mówią, że w umiejętności klasowej można "wpakować" 3 + poziom punktów umiejętności, a dla umiejętności międzyklasowej 1/2 tej sumy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz mógł przydzielić je później. Wynika to z zasad d20, które mówią, że w umiejętności klasowej można "wpakować" 3 + poziom punktów umiejętności, a dla umiejętności międzyklasowej 1/2 tej sumy.

Problem jest tej natury ze gra nie dopuszcza do stworzenia postaci dopoki nie przydziele wszystkich punktow :!:

A jak przydziele wszystkie ktore moge (opisales wlasnie te zasady ktore blokuja przydzial wiekszej ilosci pkt), to niestety zostaje mi 8 pkt z ktorymi nic zrobic nie moge a opcje dalszego tworzenia postaci sa nieaktywne :!:

Wszystko byloby pieknie gdyby mnie poscila i pozwolila przyznac te pkt pozniej lub pozwolila usunac nadwyzki. A tu lipa :(

 

Teraz nie wiem czy to bug czy co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jakiego odtwarzacza używasz ale niektóre (możliwe że nawet wszystkie), mają taką opcję ktora pozwala zwiększyć/zmniejszyć rozmiar czcionki (tych napisów). Więc musisz poszukać w opcjach albo użyj innego odtwarzacza.

pozdro ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze pomocy!

pogrywam sobie w swiątynie pierwotnego zła no i mnie powolij zaczyna ku***ca brać. Jakoś tak wpadłem już do tej świątyni, zabiłem tego wieśniaka kapłana w czerwonej zbroi (rzucał jakeiśgłupawe teksty to dostał w morde :) ). Nie wiedziałem co robić za bardzo więc wbiłem sie do jednego z portali po boku świątynie. Tak akurat się zdarzyło sanktuarium woy. Poobijałem kilku wieśniaków, aż tu nagle mega-giga bos - niejaki "strażnik cośtam". Co tu dużo gadać dostałem ostro (zresztą nie raz ;} ). Odpusiciłem sobie go wieć i udałem sie do innehj swiątyni. Oczyściłem powietrze i ziemie no i dostałem owe dwa kamyczki dzieki którym mogłem przyzywać Glabrezu i Varoka (strażników owycjh swiatyń). Za ich pomocą spuściłem wpierdziel strażnikowi świątyni wody. I tu zaczyeły się jazdy.

Sanktuarium ognia i balor :) .... ;} ... :((((

Rzuciłem sie na wieśniakaz przyzwanymi czterema strażnikami (2x glabrezu :) ! (jakoś tak mi sie zburaczyło)) i dodatkowymi zywioołakami). Sam mam w rózynie 3 wojaków +ten czóbek olbrzym wzgórzowy , czarodziejka i łotrzyk. no i co tu dużo gadać bitka trwała z pół godziny a skończyło się tak że Balor stracił 140 PW a u mnie nikogo nie zostało (wszystkich wykosił banan jeden).

No i tak sie dość zenerwoałem. Nie wiem czy coś mnie omineło w tej gierce , czy może istnieje jakiś specjalny sposób zabicia tego wieśka czy może ja mam jakąś kiepą drużynę.

 

Bite hilfen! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam, ze go zatluklem, ale nie za pierwszym razem. Musisz kombinowac: puszczasz przodem kolesia, ktory ma najwiecej zycia (reszta druzyny okrazasz demona tak, zeby nie mogl nawiac) - Balor powinien zaczac swoja rzez wlasnie od niego ;). Jak ten twoj killer zbierze powazne baty (w tym momencie Balor powinien juz zebrac jakies obrazenia od reszty teamu) wycofujesz go i leczysz (badz stawiasz na tyle daleko, zeby Balor zajal sie innymi). O ile dobrze pamietam, to sa tam jakies dwa mephity, czy cos w tym rodzaju - wytlucz je w miare szybko, bo tylko przeszkadzaja.

 

Probuj, w koncu go zarzniesz jak psa :twisted: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...