Skocz do zawartości
Mizc

Temple Of Elemental Evil

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki.

 

nie wiem - jakoś mi nie idzie, ten koleś ma 38 Armor clasa i obnizenie progó obrażeń o 10, i praktycznie nie moge go trafić(moje wojaki mają maks +24 przy pierwszym ataku do trafienia), a jak juz trafie to zabieram po 5-8 życia.

 

Moze wiecie jak znegować tą jego umiejętność do absorbcjii obrażeń?

 

Jakoś mi nie idzie strasznie. Mam 2 wojaków (10 level) jreden lata z siekierka drógi z dwoma mieczami. Oprócz tego mam jeszcze mnicha (raczej kiepsko się sprawdza, ale co ja teraz poradze...) i tego wielkiego olbrzyma, który przyłączył się do mnie w świątyni. Nie wiem - ten balor jakiś lewy jest - ma 38 Armor classa , a mój najlepszy wojak ma +24 do trafienia (tylko przy pierwszym atakuzresztą), co oznacza ze musze żucić min 14 na k20 by go trafić. raczej kiepsko... A co najgorsze, to to że jak balor mnie oada to prawie za każdym razem, kurde, critical hita zarzuca i po 50 życia zchodzi :( .

 

A mam jeszcze takie pytanko - gdzie znajdują sięjakeś obre sklepy z przedmiotami, bo ja jakoś niczego ciekawego nie moge znaleźć. W tym pierwszy mieście to najlepsze co moge kupić, to jakieś bronie +1. W Nulb U kowala też sama breja. fajnie byłoby kupić jakieś lepsze bronie (może coś dla mnicha?), bo kasy mam jak lodu tylko nie mam gdzie wydać :(

 

hlep :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis dobry mieczyk dostajesz jak wyprowadzisz jednego uwiezionego wladce z podziemi swiatyni. Jego najwieksza, niezaprzeczalna zaleta to to, ze trafia za KAZDYM razem :twisted: . Nie pamietam, ale na tym etapie gry chyba powinienes juz miec mozliwosc ukonczenia tego questu. Poszukaj poradnikow w necie, np na www.gamefaqs.com :wink:

 

Moze wykonales za malo questow i teraz masz zbyt niski poziom postaci, zeby go zaciukac? Uzywaj czarow podnoszacych parametry postaci (czary kaplana/druida/barda) i elixirow - przydaja sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem  

 

Mam pytanie: jak wyleczyć Bida (brata/syna handlarza skórami) ??

Binga wyleczysz miksturą leczenia - jedną możesz znaleźć na półce na piętrze kościoła wraz z inną miksturą i kilkoma zwojami. Zidentyfikujesz je za pomocą zaklęcia Czytania magii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań:

1. Czy da się nauczyć Wizarda czaru ze scrolla? Jeżeli tak to jak?

2. Czy da się odłączyć członka drużyny, z którym się zaczęło grę (nie zarzynając go)? Jeżeli tak to jak?

LOL..... Mizc odpowiedziałem ci na pytania ale teraz dopiero zauważyłem datę wysłania : 16 Paź, 2003 , więc już chyba nieaktualne :lol:

 

Tak dodając słowo o samej grze to ogólnie Świątynia ma parę rzeczy do zaoferowania ale jak dla mnie to hitem wśród cRPGów ona nie jest. Przede wszystkim jest za KRÓTKA i miejscami do bólu uproszczona.

Nie jest to niestety Baldur`s Gate.

 

Pod względem miodności ostatnimi czasy znacznie bardziej wciągnął mnie Summoner - choć to już nie gierka pierwszej młodości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<ciach>

 

LOL..... Mizc odpowiedziałem ci na pytania ale teraz dopiero zauważyłem datę wysłania : 16 Paź, 2003 , więc już chyba nieaktualne :lol:

 

<ciach>

Zgadza się, sam sobie odpowiedziałem na pytania i gierkę przeszedłem daaawno temu, ale dzięki za chęć pomocy. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...