Skocz do zawartości
boss

CL2 na FSB > 200MHz

Rekomendowane odpowiedzi

TwinMos DDR -333 na kosciach MTec

Miałem - ciągną z tym że prime się wywałał..

TwinMosy na TwinMosach DDR400 (ciągną CL2 stabilnie do ok. 420DDR - także w prime)

HyperX DDR400 testowałem jedną 512 DUNCANA szła 480DDR 6-2-2-2 niezbyt stabilnie (małe napięcie Vmem 2,92V ...) Stabilnie szła DDR460 6-2-2-2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z najtańszych to też wybierany Seiteci ddr333. MOje na cl2 do ok. 210. W kościach 256 nawet na 225 biegają niektóre.

zgadza sie 8)

 

ale jedynie na allegro jeszcze czasami mozne je dostac no i seitec to niestety loteria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TwinMos DDR -333 na kosciach MTec

Miałem - ciągną z tym że prime się wywałał..

TwinMosy na TwinMosach DDR400 (ciągną CL2 stabilnie do ok. 420DDR - także w prime)

HyperX DDR400 testowałem jedną 512 DUNCANA szła 480DDR 6-2-2-2 niezbyt stabilnie (małe napięcie Vmem 2,92V ...) Stabilnie szła DDR460 6-2-2-2

 

o to zajebiście bo mam zamiar kupić tą kosteczkę(HyperX) i zastanawiałem się czy na 400 pójdzie na max tiningach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu o TwinMosach, a moje low-endowe Kingstony KVX 333 na Winbondach bh-6 hulają spoko do 205 na 2-2-2-5. A cena jak za barszcz...

A że są to pamięci nie do dostanie niemalże to już nie wspomnisz ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem co w podpisie ;) narazie testowalem na FSB225 i chodza na CL2 @ 2,7V (na 2,6 nie mialem czasu sprawdzac, a chcialem miec pewnosc ze bedzie stabilnie :D ) Jak zapne BW na mostek, to zobacze, do ilu z FSB dociagne, mysle, ze pamiatki wytrzymaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yotomeczek: ja mam TwinMOSy 400 i na CL2 wyzej 180 nie wstaja, za to na 166 chodza na 6-2-2-2

Popatrz u mnie w podpisie...

Ja tez mam TwinMOSy DDR400 (Mtec, 5ns) i smigaly u mnie synchro na FSB=220 przy 5-3-2-2CL i 2,7V :arrow: ale to bylo przed zalozeniem na pamieci tego:

Dołączona grafika

i teraz pamiec wyglada tak:

Dołączona grafika

 

Do tego doszedl w miedzyczasie jeszcze taki procek:

Dołączona grafika

 

Wiec jak tylko skoncze swoja zabawe z modowaniem budy i WC, to zabieram sie do ostrego testowania :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dimek -> gdzie kupiles te radiatory?

Nawet nie pamietam dokladnie... Kupowac ich nie kupowalem - chyba mam je z jakiejs karty graficznej 3 cos takiego. Maja minimalnie wiekszy wymiar niz pamieci, wiec swietnie sie nadaja, a przyklejone sa do pamieci blona 3M (thnx Rosio :wink: )

Na razie jeszcze nie testowalem zmian w OC po ich zalozeniu, ale to w swoim czasie - jak uporam sie z buda i WC.

 

Aha - wczoraj dostalem od kumpla 4 takie radiatorki - beda jak znalazl na druga kostje ramu :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...