Skocz do zawartości
[yarazz]

Problem z monitorem! Pomocy!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam monitor LG F700B. Dzisiaj wlaczam kompa, odpalam gre i po paru minutach jep! Ekran monitora zrobil sie czarny u gory widac tylko taki jasny pasek. Wyciagnalem wtyczke z kontaktu i poczekalem troche czasu, myslalem ze sie napawi ale ciagle jest to samo - nawet przy uruchamianiu komputera jak sa te biale napisy to widac to wszystko tylko na tym malym pasku u gory. Zauwazylem tez ze ze srodka monitora wydobywa sie takie dziwne brzeczenie. CO mam robc? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to co? Zawołać fachowca ;)

Uszkodzony układ odchylania pionowego, nie przesadziłeś czasem z odświeżaniem? Zreszta nieważne, da się naprawić. Tylko wiesz jak to bywa z "fachowcami" - oglądasz program "Usterka" na TVN? No właśnie, niektórzy maja szczególny talent do wystawiania rachunków ;)

Pozdr

AT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie kombinowalem z monitorkiem - odswiezanie jest ustawione na 85Hz czyli norma dla tego minitora. Znam dobrego fachowca co tanio naprawia kompy to mnie nie oskubie no ale sie dziwie czemu sie tak stalo. Niezle mi to wjechalo na psyche bo 1 raz tak mam a monitor juz nie ma gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...