Skocz do zawartości
Dares

Co lepsze 4*256 MB czy 2*512 MB ???

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie pytanie jak w temacie.

Mam w dualu dwie kości 256 megowe Geil'e PC-400. Myślę o dołożeniu kolejnych 512 mega. Tyle, że nie wiem które rozwiązanie jest lesze (chodzi o wydajności i o/c oczywiście :D ).

Dołożyć 2 taki same 256 megowe kości czy też kupić 2*512 mega i szukać kogoś kto odkupi obecne Geil'e??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym bral 2x512 bo w pszyszlosci mozna cos dolozyc jeszcze a tak bendziesz juz mial 4 banki zajete

Zdecydowanie TAK. :idea:

jeszcze dochodzi kwestia stabilnosi, moim zdaniem czym mniej kosci tym lepiej nawet jezeli sa jednego producenta.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze trzeba rozważyć aspekt ceny bo na sprzedaży tych 2 kości i zakupie innej 512 MB stracisz 50-100 zł. ale lepiej będzie 2*512.

Ze stratą się liczę, ale pamiątki nie mają 2 miesięcy więc nie powinno być tak źle. Problem może być ze znalezieniem kupca.. :( Ze też 2 miechy temu nie miałem wiecej siana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem może być ze znalezieniem kupca.. :(  Ze też 2 miechy temu nie miałem wiecej siana  :D

wiesz, każdy by wolał kupić pamięci nowe 10 złdrożej niżużywane nawet 2 miesiące więc nie ma tak, że 6 miesięcy strata np. 60 zł, 2 misiące 20 zł.

a jak nie miałeś kasy to trzeba było kupić 1*512 MB no chyba, że nie wiedziałeś, że będziesz dokładał jeszcze 512 MB.

kupca znajdziesz na pewno ale jest kwestia ile weźmiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pytanie jak w temacie. 

Mam w dualu dwie kości 256 megowe Geil'e PC-400. Myślę o dołożeniu kolejnych 512 mega. Tyle, że nie wiem które rozwiązanie jest lesze (chodzi o wydajności i o/c oczywiście  :D ). 

Dołożyć 2 taki same 256 megowe kości czy też kupić 2*512 mega i szukać kogoś kto odkupi obecne Geil'e??

A 4 256ki to chciales puscic jak mniemam 2xdual? Da sie tak?

Jak radza koledzy ja tez bym wolal 2x512...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 4 256ki to chciales puscic jak mniemam 2xdual? Da sie tak? Jak radza koledzy ja tez bym wolal 2x512...

Z tego co czytam w instrukcji do mobo to chyba można...tzn. 4 razy x mega działa w Dual'u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 4 256ki to chciales puscic jak mniemam 2xdual? Da sie tak? Jak radza koledzy ja tez bym wolal 2x512...

Z tego co czytam w instrukcji do mobo to chyba można...tzn. 4 razy x mega działa w Dual'u

Ano chyba, ze tak.

Wiesz dowiedz sie ile bys stracil na zamianie na 2x512 i wtedy sie zastanow czy gra warta swieczki...

Optymalniej jest miec chyba 2x512 - im mniej gratow w kompie tym lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...