Skocz do zawartości
Kaeres

Wzieli sie wreszcie za Xbox, potem PS2, itd

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Przerobiona konsola posiada szybszy procesor (Intel Celeron 1,4GHz z 256KB cache w miejsce Pentium III 733MHz ze 128 KB cache) z przełącznikiem pomiędzy prędkością standardową i „turbo”, BIOS umożliwiający bezproblemową wymianę, wyjście S-Video i – opcjonalnie – większy dysk twardy. Do tego dołączone jest oprogramowanie umożliwiające odtwarzanie wszystkich popularnych formatów plików multimedialnych. Konsola ma też zdjęte zabezpieczenia antypirackie i blokadę regionów DVD. Friendtech nie zapomniał również o optycznym „podrasowaniu” konsoli. Niestety, cena tak zmodyfikowanej konsoli nie jest znana, wydaje się również wątpliwe, aby zestaw – w skład którego oprócz konsoli wchodzi specjalna torba oraz pad graficznie dopasowany do nowego wyglądu konsoli – trafił na polski rynek. Kolekcjonerom oryginalnych konsol pozostaje śledzenie oferty sklepów internetowych. Tajwański producent pracuje już nad przeróbkami konsol Sony PlayStation 2 i Nintendo GameCube.

 

Zródło ze strony http://nukleon.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam, lepiej kupić Athlona i nie bawić się X-Box'y. jednak celeron 1.4 demonem prędkości nie jest a i grafa pewnie najwydajniejsza już nie jest.

 

ale jak ktoś lubi to może sam siępobawić, dorwać nowe oprogramowanie, bios i wsadzić wszystko samodzielnie. cena będzie niższa i "róbta co chceta".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam, lepiej kupić Athlona i nie bawić się X-Box'y. jednak celeron 1.4 demonem prędkości nie jest a i grafa pewnie najwydajniejsza już nie jest.

 

ale jak ktoś lubi to może sam siępobawić, dorwać nowe oprogramowanie, bios i wsadzić wszystko samodzielnie. cena będzie niższa i "róbta co chceta".

Qrcze, czlowieku, przestan pisac gdzie popadnie i byle co.

Nie piszemy tu o wyzszosci konsol nad PCtami, tylko o ich podkrecaniu.

I nie mow ze do grania jest lepszy komp.

Powstrzymaj sie czasem troszke, bo Twoje postojebstwo zaczyna coraz bardziej wqrzac, nie tylko mnie zreszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, czlowieku, przestan pisac gdzie popadnie i byle co.

Nie piszemy tu o wyzszosci konsol nad PCtami, tylko o ich podkrecaniu.

I nie mow ze do grania jest lepszy komp.

Powstrzymaj sie czasem troszke, bo Twoje postojebstwo zaczyna coraz bardziej wqrzac, nie tylko mnie zreszta.

uaaaaaa <długi perfidny ziew> .

wyraziłem swoją opinię i mam do tego prawo. mogę uważać że celerony rulezz i nic ci do tego. a post fuckerów szukaj w tematach o kupnie nF2 i monitorach, chociaż o grafach też ciągle są nowe tematy.

a jak widzisz ktoś inny teżnapisał cosik o konsolach że to bezsens więc moja opinia nie jest odosobniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, czlowieku, przestan pisac gdzie popadnie i byle co.

Nie piszemy tu o wyzszosci konsol nad PCtami, tylko o ich podkrecaniu.

I nie mow ze do grania jest lepszy komp.

Powstrzymaj sie czasem troszke, bo Twoje postojebstwo zaczyna coraz bardziej wqrzac, nie tylko mnie zreszta.

uaaaaaa <długi perfidny ziew> .

wyraziłem swoją opinię i mam do tego prawo. mogę uważać że celerony rulezz i nic ci do tego. a post fuckerów szukaj w tematach o kupnie nF2 i monitorach, chociaż o grafach też ciągle są nowe tematy.

a jak widzisz ktoś inny teżnapisał cosik o konsolach że to bezsens więc moja opinia nie jest odosobniona.

Szkoda ze wyrazasz opinie nie n atemat, a i umiejetnosc czytania ze zrozumieniem jest mile widziana.

Postfuckerow tropie i tepie wszedzie, nie zazdrosc innym, tez jestes na celowniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox ma beznadziejne gry, nie warto jej kupić. Zato PS2 gry ma przemiodziste i nikogo nio obchodzi że jest gorsza. NIE MA DOBREJ KONSOLI BEZ DOBRYCH GIER!!!!!!!!!

Apropo gier to właśnie ściągam Halo na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie konsola to bezsens, po kiego wlak mi maszynka droga jak cholera tylko do grania.

 

Ale chwala im za to, ze mysla o userach takowych sprzetow i co jakis czas udoskonalaja je :D

a w twoim rozumowaniu jest sensem kupować karte grafiki za 1000 zł tylko do gier? bo większość tutaj na forum tak robi. przecież leipej kupić np. takiego radka jak ty masz i konsole tylko do gier co nie? mieć kompa do netu muzy itd... a do tego cieszyć się grami jakie posiada psx2. co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie konsola to bezsens, po kiego wlak mi maszynka droga jak cholera tylko do grania.

 

Ale chwala im za to, ze mysla o userach takowych sprzetow i co jakis czas udoskonalaja je :D

a w twoim rozumowaniu jest sensem kupować karte grafiki za 1000 zł tylko do gier? bo większość tutaj na forum tak robi. przecież leipej kupić np. takiego radka jak ty masz i konsole tylko do gier co nie? mieć kompa do netu muzy itd... a do tego cieszyć się grami jakie posiada psx2. co nie?

teoretycznie tak...

Ale zawsze pojawia sie jakies ale, a pozatym nie kazdego stac nawet na taka karte grafiki jak ja mam, a co dopiero na dodatkowa konsole :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...