Skocz do zawartości
Gość

Sdi+rh8.0

Rekomendowane odpowiedzi

skofigurowalem sdi tak ze sie laczy zaraz po starcie Systemu ale w moge z tego kozytac tylko w knsoli a jak odpale sobie X'y to po wpisaniu w mozilli adresu np www.tweak.pl nie dziala jak wlacze kppp to wyrzuca mi ze modem jest zajety a gdy rozlacze w konsoli wruce do X'ow zapodam kppp (skofigurowane tak jak trzeba) to jest modem redy potem initializing modem i qpa dalej nie rusza jak powinna wygladac konfiguracja kppp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok :D skonfigurowałem sobie sdi tak że łączy sie zaraz po starcie Systemu

(w konsoli), ustawiłem wszystko co trzba

 

dns'y w resolv.conf:

nameserver 194.204.152.34

nameserver 194.204.159.1

 

na końcu inittab

h0:2345:respawn:/usr/sbin/pppd /dev/ttyS0

 

etc/ppp/options:

 

115200

defaultroute

crtscts

lock

-detach

persist

user user_z_tepsy

 

pap-secrets

 

user * haslo ip

 

no i teraz jest tak jak się połącze z netem (w konsoli) to działa na terminalu świecą się kontrolki które powinny jak wpisalem ping www.tweak.pl to dziala ale jest problem jak odpale sobie X'y potem w mozilli wpisze jakiś adres to lipa nie laduje sie stronka jest "resolving www.tweak.pl" (chyba dobrze napisałem) i tyle a gdy odłącze go z konsoli

wróce do X'ów i chce sie połączyć z natem przez kppp wszystko idzie ładnie ale sie kończy na initializing modem i tyle dalej nie rusza (światelka na terminalu sie świeca)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...