Skocz do zawartości
Holman

corsair rulezz

Rekomendowane odpowiedzi

tak sobie grzebie dzis w sklepach w usa i patrze ze sa nowe corsairy:

 

CMX512A-3000C2PT

 

http://www.newegg.com/app/Showimage.asp?im...-145-413-01.JPG

 

Specifications:

Speed 370 MHz

Organization 64M x 64

CAS Latency 2-3-3-5-T1

 

edycja platinium!!!,absolutny killer!!!!, wszystkie inne ramy wymiekaja przy tym, co prawda to 180 baksow i wiem ze jestem maniak ale do konca miesiaca bede je miec w lapach aaaaaaa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie grzebie dzis w sklepach w usa i patrze ze sa nowe corsairy:

 

CMX512A-3000C2PT

 

http://www.newegg.com/app/Showimage.asp?im...-145-413-01.JPG

 

Specifications: 

Speed 370 MHz 

Organization 64M x 64 

CAS Latency 2-3-3-5-T1 

 

edycja platinium!!!,absolutny killer!!!!, wszystkie inne ramy wymiekaja przy tym, co prawda to 180 baksow i wiem ze jestem maniak ale do konca miesiaca bede je miec w lapach aaaaaaa :)

Nio , NIo mniam mniam , tyle ze troche drogo :) . Wole Samsungi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie inne ramy wymiekaja przy tym,

Po czym to poznałeś? Po wyglądzie?

po wygladzie tez :P, ale glownie po okolo 10 recenzjom pc3000 corsaira ktore do tej pory przeczytalem, i po timingach, z calym szacunkiem dla twoich Xtreme DDR one tak nie pociagna mam wrazenie,zreszta napisze ci specjalnie raport jak je dostane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie inne ramy wymiekaja przy tym,

Po czym to poznałeś? Po wyglądzie?

po wygladzie tez :P, ale glownie po okolo 10 recenzjom pc3000 corsaira ktore do tej pory przeczytalem, i po timingach, z calym szacunkiem dla twoich Xtreme DDR one tak nie pociagna mam wrazenie,zreszta napisze ci specjalnie raport jak je dostane

Wrażenie ważna rzecz... już parę razy prosiłem, żeby pisać o faktach... ale widać bez skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie inne ramy wymiekaja przy tym,

Po czym to poznałeś? Po wyglądzie?

po wygladzie tez :P, ale glownie po okolo 10 recenzjom pc3000 corsaira ktore do tej pory przeczytalem, i po timingach, z calym szacunkiem dla twoich Xtreme DDR one tak nie pociagna mam wrazenie,zreszta napisze ci specjalnie raport jak je dostane

Wrażenie ważna rzecz... już parę razy prosiłem, żeby pisać o faktach... ale widać bez skutku.

stary nie ma najmniejszego problemu, jak tylko je dostane pod koniec lipca to opisze moje wrazenia oparte na faktach a co wiecej na timingach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie grzebie dzis w sklepach w usa i patrze ze sa nowe corsairy:

 

CMX512A-3000C2PT

 

http://www.newegg.com/app/Showimage.asp?im...-145-413-01.JPG

 

Specifications:  

Speed 370 MHz  

Organization 64M x 64  

CAS Latency 2-3-3-5-T1  

 

edycja platinium!!!,absolutny killer!!!!, wszystkie inne ramy wymiekaja przy tym, co prawda to 180 baksow i wiem ze jestem maniak ale do konca miesiaca bede je miec w lapach aaaaaaa :)

Ta i co z tego?? Kogo do obchodzi?? Jak bedziesz mial to dawaj topic. A takie cos to mnie gowno obchodzi. Zasmiecasz forum tylko... i pewnie jak je dostaniesz to nowy zrobisz :x . Popieram mate76 :). Samsungi są lepsze. I tak 220fsb nie wyciagniesz to po co ci takie pamieci??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...