Skocz do zawartości
Gość aruś

Czy warto podkręcac taką karte...

Rekomendowane odpowiedzi

NVIDIA GeForce2 GTS/GeForce2 Pro (32 MB)

Akcelerator 3D nVIDIA GeForce2 GTS

 

Już teraz mocno sie przegrzewa mimo dodatkowych radiatorów (temperatury to 43/53 stopnie C)

 

Moje obecne ustawienia to : graphics clock 200 Mhz

memory clock 401 Mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,wiesz że podkręcanie GeForc jest nielegalne !!!

Tym tekstem to mnie załamałeś!!!

Jakiś mądry widze!!! To jak cie stać to zafunduj mi i chłopaką lepsze kompy :lol: :lol: :lol: !!!!

 

A co do podkręcania karty to ja polecam podkręcać ino jeżeli wyniki w 3dmarkach nie będa dużo sie różniły od wcześniejszych to nie ma co żyłować GF!!!

 

....pozdrawiam.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam żadnych z nią problemów podkręcałem ją i żadnej różnicy w wydajności nie widziałem wię po co odrazu na hura overcloking niech sprzeda tą dołozy i se kupi mx440 64 ddr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NVIDIA GeForce2 GTS/GeForce2 Pro (32 MB)  

Akcelerator 3D nVIDIA GeForce2 GTS  

 

Już teraz mocno sie przegrzewa mimo dodatkowych radiatorów (temperatury to 43/53 stopnie C)

 

Moje obecne ustawienia to : graphics  clock 200 Mhz  

                                        memory clock 401 Mhz

Tak jak powiedzial MARIOSKARPA. Walnij jakiegos wiatraka zeby dmuchal na grafe, a spokojnie powinienes dojsc do 240 dla Core i 450 dla pamieci, moze nawet wiecej. Moj GF2Ti jak jeszcze w Polsce bylem krecil sie z 250/400@300/480 .

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FubaF ma celerona 533@800 i GF2Ti prolinka i podkręcił go, wynik 3DMarka2001SE wrzrósł z 2100 na 2500 więc IMO warto. wyniki ma niskie bo ma chipset VIA, AGPx2.

nie!

wyniki ma niskie bo ma celerona 800

ja na XP (1600 - 2000)MHz i kyro mam 2500pkt na KT7

a na duronie 600MHz i gf4 MX440 128mb 2700pkt na 8KRA2I

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Geforce jak w podpisie chodzi 200/401 tez tem 42/52 C

a było juz i 62 stopnie pomogło zainstalowanie chłodzenia od celerona box 533. Niestety orginalny leadteka wentylator sie sfajczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mx400 64 sdr. i jestem z niej zadowolony

 

nie mam żadnych z nią problemów podkręcałem ją i żadnej różnicy w wydajności nie widziałem wię po co odrazu na hura overcloking niech sprzeda tą dołozy i se kupi mx440 64 ddr.

 

 

WIELKI LOL - porownanie mx400 do gf2pro i do tego ten sad o O/C - chyba jak ktos ma ta karte to wie lepiej - moze w ogole O/C nic nie daje - oprocz tego ze na std ustawieniach mam 2M superpi ok 2:48 a na max O/C 1:37 co daje tylko 75% wiecej niz seria LOL

 

PS mx440 to juz trzeci LOL

PS2 (ja wyciagam 310/475)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dawniej swojim G2 Ti na standardowym chłodzeniu puszczałem 290/500.

niezla ortografia :) ja puszczalem voodoo 2 bez radiatorow na 100 MHz i chodzilo OK :) z gf2 mx200 nie mialem takich osiagow - tylko 200/190 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek13: Jezeli ta 13 oznacza twoj wiek to jeszcze mozna wybaczyc twoj debilizm ale jezeli nie oznacza i masz np. 20lat to lepiej nie wypowiadaj sie na tym forum albo wychamuj z textami typu:

Tak,wiesz że podkręcanie GeForc jest nielegalne !!!

badz:

nie mam żadnych z nią problemów podkręcałem ją i żadnej różnicy w wydajności nie widziałem wię po co odrazu na hura overcloking niech sprzeda tą dołozy i se kupi mx440 64 ddr.

Wiedz ze nie kazdy ma gore pieniedzy i nie moze sobie na kazda zachcianke pozwolic bo jakby mogl to by sobie nie podkrecal tylko odrazu kupil Radeona 9800Pro. Ty moze masz on moze nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek13: Jezeli ta 13 oznacza twoj wiek to jeszcze mozna wybaczyc twoj debilizm ale jezeli nie oznacza i masz np. 20lat to lepiej nie wypowiadaj sie na tym forum albo wychamuj z textami typu:

Tak,wiesz że podkręcanie GeForc jest nielegalne !!!

badz:

nie mam żadnych z nią problemów podkręcałem ją i żadnej różnicy w wydajności nie widziałem wię po co odrazu na hura overcloking niech sprzeda tą dołozy i se kupi mx440 64 ddr.

Wiedz ze nie kazdy ma gore pieniedzy i nie moze sobie na kazda zachcianke pozwolic bo jakby mogl to by sobie nie podkrecal tylko odrazu kupil Radeona 9800Pro. Ty moze masz on moze nie.

Popieram w całości! Piotrek jest dziany i szaleje! Piotruś :lol: napisz jakiego masz kompa to siek go wyceni??? :lol: :lol: :lol:

Jeśli masz zamiar odciągać ludzi od O/C to NIGDY ci sie to nie uda! :evil:

A jak chcesz BANA to zaraz siek reeda zawoła!!! :lol:

 

Apropo ja mam GF2MX400 , ale niewiem jakiej firmy bo nigdzie nie mogę znaleść???Niewiem ile ma ten GF w standardowych ustawieniach ale mam ustawione 200/334!

W 3dmark2001 1024x768x32 -->2809

W aquqmark3 --->2999

Więc opłaca się cisnąć odrobinke więcej z karty!!

 

..ppozdrawiam.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mx400 64 sdr. i jestem z niej zadowolony

co do wypowiedzi powyzej to juz wiesz jaka ma karte

 

jak dla mnie glownym LOlem kolegi byla zacheta do podmiany na gf4mx400 :) toz to niemal krok stecz :)

 

tezt o nielegalnosci to biore za zart bo nie wierze w tak glupich ludzi :)

 

a fakt ze jego karta nie wykazala wzrostu wyfdajnosci po podkreceniu - no coz - czas posprzatac w systemie

 

Piotrek13 - wywazaj swoje wypowiedzi bo jest dopiero 8:30 a ja juz prawie z krzesla spadlem po zachlysnieciu sie herbata :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...