Skocz do zawartości
McQueen

ATHLON FX-51 ROZNIÓSŁ P4 3,2GHz !!!! NARESZCIE!

Rekomendowane odpowiedzi

"A co do tego ze kogos stac a i tak kupuje amd - zawsze sa wyjatki :)mnie stac na wzmaka za 1000 zl a mam stara unitre - co kto lubi "

 

Heh, o ,widzisz, tu masz przyklad od czego sie takie klotnie moga zaczynac.Jak czlowiek sie niemoze powstrzymac i "jedzie" po innych, bo to porownanie mialo chyba dosc jednoznaczny wydzwiek.Ale ja trolli nie karmie.

A tak btw. Armadon ,G5 to niestety gowno roznosi a nie P4EE czy FX-a, testy apple sobie mozna w d wsadzic, bo do opterona to nie porownali, a Intela odpowiednio "oslabili" zeby mial wyniki im odpowiadajace.

Do tego najnowsze Dziecko Apple`a nadal niejest dostepne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, faktycznie walnąłem kilka błędów.

Więc nie Motorola a IBM :)

Co do testów niestety ciężko przeprowadzić rzetelny test porównawczy całkiem różnych platform więc upierał się nie będę :D

Chociaż można by spróbować pod linuksem, który jest w stanie wykorzystać moc wszystkich trzech układów, lecz kto taki test przeprowadzi?

W kwestii dostępności to się mylisz. Możesz w każdej chwili zamówić sobie maka z G5, przy czym w Polsce na realizację poczekasz do dwóch tygodni (www.apple.com.pl).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja slyszalem jeshcze niejest dostepny ,tyle ze mozna go zamowic.No ale nawet jesli ,bedzie juz za dwa tygodnie ,wow.A ile temu byl zapowiedziany ?Po amd 64 moge teraz pojsc do sklepu,opterona moge miec na drugi dzien.

Po drugie apple klamie jak z nut, poczytaj troche o tych ich kontrowersyjnych testach, przypatrz sie do kogo porownuja (do P4 3.06 na FSB 533 a nie do P4 3.2 na FSB 800).Pozatym na apply byly pozapuszczane optymalizacje ,a na intelu byly zapuszczane nieintelowe kompilatory (gcc) ktory daje slabsze rezultaty, pozatym nie mieli nerwow porownywac do opterona (dostepny w czasie papierkowej premiery G5) i na koniec sie chwala ze MAJA pierwszy 64bitowy desktop, podczas gdy opterony byly dostepne juz jakis czas a tak naprawde pierwsza byla jakas alpha na specjalizowanym NTku juz dobrych kilka lat temu.Smieszne jak dla mnie.

Jesli chodzi o IBM to zapewne mowisz o POWER4 ,osobiscie zawiele mi niewiadomo, ale zblizone do tych G5.Z tym wyjatkiem ze G5 to okrojona wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]Z tego co ja slyszalem jeshcze niejest dostepny ,tyle ze mozna go zamowic.No ale nawet jesli ,bedzie juz za dwa tygodnie ,wow.A ile temu byl zapowiedziany ?Po amd 64 moge teraz pojsc do sklepu,opterona moge miec na drugi dzien.

Po drugie apple klamie jak z nut, poczytaj troche o tych ich kontrowersyjnych testach, przypatrz sie do kogo porownuja (do P4 3.06 na FSB 533 a nie do P4 3.2 na FSB 800).Pozatym na apply byly pozapuszczane optymalizacje ,a na intelu byly zapuszczane nieintelowe kompilatory (gcc) ktory daje slabsze rezultaty, pozatym nie mieli nerwow porownywac do opterona (dostepny w czasie papierkowej premiery G5) i na koniec sie chwala ze MAJA pierwszy 64bitowy desktop, podczas gdy opterony byly dostepne juz jakis czas a tak naprawde pierwsza byla jakas alpha na specjalizowanym NTku juz dobrych kilka lat temu.Smieszne jak dla mnie.

Jesli chodzi o IBM to zapewne mowisz o POWER4 ,osobiscie zawiele mi niewiadomo, ale zblizone do tych G5.Z tym wyjatkiem ze G5 to okrojona wersja.

To nie jest smieszne :wink:

To jest MARKETING :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...