Skocz do zawartości
yotomeczek

Kolejny WD 800JB padł ...

Rekomendowane odpowiedzi

W kwestii formalnej - niektórzy pamiętają, że ostatnio padł mi WD caviar 800JB (80GB 7200RPM 8MB Cache) podziałał miesiąc. Reklamacja w PTR Łódź 3 tygodnie - dostałem nowy. Poniewać w dniu reklamacji kupiłem Maxtora - WD z reklamacji poszedł do kumpla (saga WD ...)

Gość pocieszył się dyskiem 6 dni !! Dysk padł - komp gowykrywa (ze 30 sek) ale dostępu d niego już nie ma żaden program (FDISK i inne, nie mówiąc o windach)

W PTR od ręki :D (warto robić awanturki) wymienili na nowy - może mały quiz ile pochodzi ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii formalnej - niektórzy pamiętają, że ostatnio padł mi WD caviar 800JB (80GB 7200RPM 8MB Cache) podziałał miesiąc. Reklamacja w PTR Łódź 3 tygodnie - dostałem nowy. Poniewać w dniu reklamacji kupiłem Maxtora - WD z reklamacji poszedł do kumpla (saga WD ...)

Gość pocieszył się dyskiem 6 dni !! Dysk padł - komp gowykrywa (ze 30 sek) ale dostępu d niego już nie ma żaden program (FDISK i inne, nie mówiąc o windach)

W PTR od ręki :D (warto robić awanturki) wymienili na nowy - może mały quiz ile pochodzi ???

Nie kupuj tych Kawiorów więcej , niech ci wymienia na MAXTORA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak piszę o wyjątkowo czestych padakach caviarów to mi wciskaj chłopaki ciemnotę że "każdy dysk może paść i jest taka sama szansa" ble ble ble.

ja WDC nie brałem pod uwagę przy zakupie :) bo cośjest nie tegez z caviarami. nie daj sobie wcisnąć kolejnego takiego bubla, bierz maxtora i bądź happy. ileż można ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.. to nie zalezy od producenta jak juz mogliscie wielokrotnie poczytac. ja mam wdc 1200jb i chodzi juz jakis miesiac bez zarzutow[odpukac] .

cały miesiąc ? jezusiczku, toż to wieczność :lol: . poza tym 120 GB to nie 80 GB a to 80'tki są jakieś wybitnie wadliwe.

ciekawe czy któryś z tych caviarów doczeka końca swojej gwarancji :?: bo jak nie to można zrobić hgasło reklamowe caviara :

 

caviar - dysk na całe życie. pada po kilku miesiącach i dostajesz nowy. i tak w kółko.

jakby co to to był joke, bo zakochani w caviarach będą się burzyli i bronili kawioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i kontynuacja niezakonczonej sagi o dysku yotomeczka... wiesz co? wez sobie moze otworz swoje forum, bedziesz sobie tam pisal posty w stylu Caviar zdechl odradzam WD i PTR itd itd, po raz kolejny bruzdzisz wokol bezsensownego tematu, zaczynam sie zastanawiac czy to aby nie dobrze ze umarl Ci ten dysk bo przynajmniej bedzie swiety spokoj i odpierdzielisz sie od WD, ale z drugiej strony szkoda ze kupiles Maxtora bo juz widze czesc V epizodu 8mego - Maxtor zdechl...

 

Zastanow sie, to ze Ci dysk wysiadl to na prawde nie jest powod aby poruszac ten temat na forum, szczerze mowiac to odechcialo mi sie juz nawet o tym pisac bo widze ze tak to przezywasz, gorzej niz mrowka okres, napisz skarge do prezesa WD, na przekor Twojej niecheci moj Caviar 800JB chodzi juz dluzej niz dwa Maxtory, wiec oby Twoj Maxtor chodzil dluzej niz moje dwa razem wziete i obys nie mial okazji juz wiecej o tym pisac bo nudne to sie staje.

 

AMD Rulezz - zacznij analizowac tresc ktora piszesz publicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i kontynuacja niezakonczonej sagi o dysku yotomeczka... wiesz co? wez sobie moze otworz swoje forum, bedziesz sobie tam pisal posty w stylu Caviar zdechl odradzam WD i PTR itd itd, po raz kolejny bruzdzisz wokol bezsensownego tematu, zaczynam sie zastanawiac czy to aby nie dobrze ze umarl Ci ten dysk bo przynajmniej bedzie swiety spokoj i odpierdzielisz sie od WD, ale z drugiej strony szkoda ze kupiles Maxtora bo juz widze czesc V epizodu 8mego - Maxtor zdechl...

 

Zastanow sie, to ze Ci dysk wysiadl to na prawde nie jest powod aby poruszac ten temat na forum, szczerze mowiac to odechcialo mi sie juz nawet o tym pisac bo widze ze tak to przezywasz, gorzej niz mrowka okres, napisz skarge do prezesa WD, na przekor Twojej niecheci moj Caviar 800JB chodzi juz dluzej niz dwa Maxtory, wiec oby Twoj Maxtor chodzil dluzej niz moje dwa razem wziete i obys nie mial okazji juz wiecej o tym pisac bo nudne to sie staje.

 

AMD Rulezz - zacznij analizowac tresc ktora piszesz publicznie

nie widze powodu, zebys to czytal jak ci nie odpwiada, bo nikogo nie interesuje czy ci sie to podoba czy nie.

moj kolega dla ktorego skladalem kompa (2 tygodnie temu) tez mial klopoty z dyskiem, bo na nieszczescie wlozylem mu caviara takiego jak w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie WD80JB chodzi juz dlugo (napewno ponad pol roku) i jak na razie jest spoko. Czasem sie "resetuje" w trakcie pracy ale podejrzewam Winde XP i/lub sterowniki IDE do mojej plyty,a nie dysk. Ciut jakby glosniej chodzi (metalicznie) ale moze to byc odczucie subiektywne odkad mam cooler Zalmana i teraz slysze jedynie dysk.

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widze powodu, zebys to czytal jak ci nie odpwiada, bo nikogo nie interesuje czy ci sie to podoba czy nie.

moj kolega dla ktorego skladalem kompa (2 tygodnie temu) tez mial klopoty z dyskiem, bo na nieszczescie wlozylem mu caviara takiego jak w temacie.

Jaizm nie widze powodu zebys odpowiadal jak ci nie odpowiada... nigdy nie robiles wrazenia na mnie i nie zrobisz i teraz, zreszta to akurat jak dla mnie jest dosc oczywiste ze Twoj kolega mial klopoty z kompem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja 80 chodziła 1rok czasu ponad i nic jej sie nie dziejało do wczoraj bo wczoraj ją sprzedałem i nie znam jej dalszych losów teraz mam to co w podpisie i wymiata

Wymiata bardziej niz 80-tka? czy tak samo? :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja 80 chodziła 1rok czasu ponad i nic jej sie nie dziejało do wczoraj bo wczoraj ją sprzedałem i nie znam jej dalszych losów teraz mam to co w podpisie i wymiata

Wymiata bardziej niz 80-tka? czy tak samo? :lol: :lol: :lol:

Szybciej wymiata dane z talerzy w powietrze :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaizm nie widze powodu zebys odpowiadal jak ci nie odpowiada... nigdy nie robiles wrazenia na mnie i nie zrobisz i teraz, zreszta to akurat jak dla mnie jest dosc oczywiste ze Twoj kolega mial klopoty z kompem.

jak zwykle poziom twoich wypowiedzi jest na bardzo wysokim poziomie.

 

ty zapewne nikomu komputera nie skladales... a kolega to obce dla ciebie slowo.

sajonara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jaizm nie widze powodu zebys odpowiadal jak ci nie odpowiada... nigdy nie robiles wrazenia na mnie i nie zrobisz i teraz, zreszta to akurat jak dla mnie jest dosc oczywiste ze Twoj kolega mial klopoty z kompem.

jak zwykle poziom twoich wypowiedzi jest na bardzo wysokim poziomie.

 

ty zapewne nikomu komputera nie skladales... a kolega to obce dla ciebie slowo.

sajonara

... 8O Jak zwykle? Nie wiedzialem ze studiujesz moje posty, milo mi w kazdym badz razie, zreszta jakby to powiedziec chetnie wdalbym sie z Toba w te prozna dyskusje, ale na szczescie kazde zajecie ktore mi wpada w tej chwili do glowy wydaje sie byc ciekawsze... Arivederci (nie wiem jak sie pisze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tesh macie problemy nowy dysk na gwaranci pada to mozna reklamowac. Mi dzis rano odmowil posluszenstawa Samsung 30 gb ( o dziwo dzialal 3 lata ) i padl akurat jak sie gwara skonczyla. To dopiero jazda, bo musze sie menczyc na 3.2 gb. BO narazie nie mam hajsu na new one.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasciwie to ciekawe, yotomeczek pozbyles sie dysku, dales go koledze, on sie nie wypowiada a Ty gledzisz jak najety, mimo iz to nie Tobie sie zepsul? To jaki z Ciebie kolega i jaki z Ciebie znawca skoro "poleciles" swojemu koledze wadliwy dysk? Nono ciekawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kiedy stąpam po tym świecie (no może przesadzam ) to wszyscy krzyczą ONLY SEAGATE i narazie się nie zawiodłem...

Popieram, ja juz 3 dyski miałem seagate i wiem ze następny te bedzie seagate :D

Popieram w pełni. Seagate jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shiz... Sorry.  

 

Ale wole mieć gwarancję roczną i bezawaryjny dysk, niż 3 lata i co 2-3 miechy mieć z nim problemy...

 

Pozdro.

 

I tu sie mylisz jakos z nim problemow nie mialem. ALe powiedzialem ze juz szajsunga nie kupie. Mysle nad maxtorem albo jakims barakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... mam caviara 120gb juz rok i 3 miesiace i nie mam z nim zadnych problemow... ale to zadnych! co do seagateow to qmplowi w ciagu pol roku padly 2 seagaty... ja zachwalam caviary i dla mnie nie bedzie lepszych dyskow jak WD caviar... ew. jeszcze Seagate Barracuda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasciwie to ciekawe, yotomeczek pozbyles sie dysku, dales go koledze, on sie nie wypowiada a Ty gledzisz jak najety, mimo iz to nie Tobie sie zepsul? To jaki z Ciebie kolega i jaki z Ciebie znawca skoro "poleciles" swojemu koledze wadliwy dysk? Nono ciekawe

człwoieku co sie tak irytujesz okres masz. forum jest po to żeby sie wypowiadać jest wadliwa seria cawiarów to tzra o tym napisac co by sie inni nie nadziali na wadliwą serie PO TO JEST FORUM.

 

ps. SEAGATE roxXx jest najelpszy swojego mam już rok i cudo poprzedniego miałem 2 lata i też super ale sprzedałem. dysk seagate raz mi padł 40 baraka 4 ale sie nie zroziłem do nich Seagate rządzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shiz... Sorry.  

 

Ale wole mieć gwarancję roczną i bezawaryjny dysk, niż 3 lata i co 2-3 miechy mieć z nim problemy...

 

Pozdro.

 

I tu sie mylisz jakos z nim problemow nie mialem. ALe powiedzialem ze juz szajsunga nie kupie. Mysle nad maxtorem albo jakims barakiem.

Nie chodziło mi o Twój dysk. Tylko o Twoje zdanie w kwestii padania dysków i gwarancji... :wink:

 

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...