Skocz do zawartości
Witchhunter

CopperField NB Iluminated

Rekomendowane odpowiedzi

Bialy-Bialy, Bialy-Niebieski...ale kazdemu inny kolor sie podoba. Najlepiej zeby moznabylo zamawiac z dowolnymi kolorami (tymi w/w).

tak wlasnie bedzie, ale chcialbym zaspokoic swoja wrodzona ciekawosc :P
Swietnie, ale czemu nie ma zielonych. Nie dbacie o wszystkich klientow. Co to za firma :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie moge doczekac cennika... oczywiscie ze znizkami dla forumowiczow :)

 

a czy te diody beda jakos wtopione w ta plexe czy co to to jest??

 

Czy sa tez wersje ze zwylkymi wyjsciami 15mm ??

I czy jak przykleje je na tasmie termoprzewodzącej to mi nie spadnie??

 

BTW gdzie kupić taką taśmę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...znizki dla forumowiczow ;)

 

to oznaczaloby znizki 4all ;p

 

zasluzeni i wnoszacy cos na forum maja znizki juz od dawna.

 

cennik- jak juz mowilismy razem ze strona, ktora obecnie jest dopinana, uzupelniana i dodawane sa jeszcze produkty (dosc sporo ich :/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze tydzien poczekacie :(

niestety nie chcemy sie ladowac w przyjmowac zamowien in advance bo juz sobie narobilismy zaleglosci z ktorych wlasnie wyszlismy. teraz zamowienie bedzie oznaczalo bedzie wysylke w 24-48h, tylko dajcie nam chwilke na ogarniecie, obiecuje ze nie proznujemy i wyjdziemy do was z bardzo konretna oferta (bedzie niespodzianka :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemiec - tak, ocena w pelni subiektywna (liżący pupe dopłacają!) ;p

 

sheep- diody 5mm wchodza w dziure 5mm tak ze nie trzeba ich wklejac ani wtapiac.

wyjscia na wąż 15mm, hmm nasza duza choinka powinna dac rade, tylko musialbys waz w cieplej wodzie moczyc bo oryginalnie jest na 16-17

 

ceny - jeszcze pływają w pewnych predziałach

 

 

bloki na dysk - z czasem, narazie czekaja na swoja kolei z racji waszej dezaprobaty co do kosztow tego przedsiewziecia

 

 

Arnie - no coz, ciagle jesesmy jeszcze lamerami, daj nam wiecej funduszy i czasu a zmontujemy ci cos bijacego swiftecha wizualnie bez problemu

 

Outlander - pamietaj ze za prace cnc placi sie od minuty, ten bloczek nie bedzie posiadal stozkowych elementow, ale poczekaj na nastepny, a moze mile cie zaskoczymy :)

 

 

spiderman - nie przykladasz sie na chlodzeniu widac ;), ten bloczek na gpu ma zamiast prostych zlaczek kolanka obrotowe :)

 

 

 

sorry ze odpowiadalem od konca

peace

milej nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taśma ma tą wspaniałą właściwość że łatwo ją oderwać . Raczej się nienada ;). Co do źródła to sprawdź lokalny forumowy bazar...

ja na taśmie miałem coolerek na gpu przyklejony. Łatwo ją oderwać?? To Ci powiem że odrywałem coolerek obcęgami. Karta ledwo wytrzymała ale za to radiator sie troszke powyginał :twisted:

Blok też miałem na taśmie, miałem pewne obawy co do wytrzymałości ale blok trzymał się świetnie. Wprawdzie lepiej jest mocować do dziur ale ja ich nie mam na swoim radku :evil:

 

Taśma termo 3M od Rosio rulez :!:

 

bloczki wymiatają! Biały jest git :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taśma ma tą wspaniałą właściwość że łatwo ją oderwać . Raczej się nienada ;). Co do źródła to sprawdź lokalny forumowy bazar...

ja na taśmie miałem coolerek na gpu przyklejony. Łatwo ją oderwać?? To Ci powiem że odrywałem coolerek obcęgami. Karta ledwo wytrzymała ale za to radiator sie troszke powyginał :twisted:

Blok też miałem na taśmie, miałem pewne obawy co do wytrzymałości ale blok trzymał się świetnie. Wprawdzie lepiej jest mocować do dziur ale ja ich nie mam na swoim radku :evil:

 

Może byłeś przed śniadaniem :) Tak serio odrywałem już radiatory na mosfetach, sb, i elementach testowych typu rózne metalowe pierdułki :)

Taśma jest naprawdę fajna bo:

1. udało się

2. brak jakichkolwiek śladów

Bloku za nic bym na nią nie przykleił :!: Ale może ja strachliwy jestem. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...