Skocz do zawartości
kikus

Brothers Of Metal !!

Czy uwazasz ze HIP-HOP jest fajny ?  

  1. 1. Czy uwazasz ze HIP-HOP jest fajny ?

    • NIE !!
      10
    • TAK!!
      9
    • zygam od Hip-Hopu! :)
      21


Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzcie sie tu na temat waszych ulubionych zespolow.... ALE tylko metal & rock.... NIegadac mi tu o zadnych glupim hip-hopie czy techno...

 

A wiec :D :

 

Moje ulubione zespoly :

 

Hammerfall , Helloween , Manowar , The Offspring , Therion , Metallica , Alien Ant Farm (Smooth Criminal :) ).....

 

 

Teraz wy :)

 

 

I taka mala ankietka :D (hiphopowcy nieobrazac sie , ankieta jest tylko sprawdzeniem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a więc :

fourtet,portishead,lamb,tori amos,bjork,massive attack,depeche mode,kazik staszewski,paktofonika,the streets,asian dub foundation,łona,o.s.t.r.,fisz,kaliber 44,grammatik,tymon,pink floyd,rage against the machine,muza filmowa(leon zawodowiec,matrix 1 i 2,)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lopo mialo niebyc HH !!!!!!!!!!!!!!!!...... bleeeeeeee  :evil:

skoro miało nie być o HH to po jaką cholerę dajesz w tym temacie ankietę na temat HH , ja akurat HH też lubię więc oddałem głos na tak i napisałem czego słucham...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: qrcze, ten temat byl juz poruszany na forum!!

 

jednak nie bede pozostawal obojetny i z mila checia wypowiem sie na ten temat. kapela, ktora dla mnie kroloje to Iron Maiden. na codzien slucham rowniez: Black Sabbath, Metallica, Led Zeppelin, System of A Down, KoRn, Disturbed, Sepultura, Soulfly, Tool i jeszcze kilka innych (sporo tego by wymieniac).

 

up the irons m/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak troche OT jesli mozna. Nie wiem po co zamiesciles ta ankiete, chyba miales na celu sprowokowanie glupiej dyskusji na temat ktora kultura jest lepsza. Bo gdybys chcial sie dowiedziec ilu "metalowcow" (jesli moge tak powiedziec) slucha rowniez rapu to nie byloby 3 mozliwosci w ankiecie. Pewnie juz sie domysliles ze Hip-Hop jest mi blizszy niz Metal ale ja nie mam zamiaru wyzywac Metalu jak ty i maggot HH. Gdyby wszyscy ludzie mieli takie same poglady to swiat bylby szary a zycie byloby nieciekawe, uszanuj czyjas kulture bo jestem pewnien ze nie chcialbys aby atakowano ciebie. Nie chce cie pouczac ale jestem pewien ze nie umialbys wyjasnic wyrazenia hip-hop a juz jestes negatywnie do niego nastawiony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak troche OT jesli mozna. Nie wiem po co zamiesciles ta ankiete, chyba miales na celu sprowokowanie glupiej dyskusji na temat ktora kultura jest lepsza. Bo gdybys chcial sie dowiedziec ilu "metalowcow" (jesli moge tak powiedziec) slucha rowniez rapu to nie byloby 3 mozliwosci w ankiecie. Pewnie juz sie domysliles ze Hip-Hop jest mi blizszy niz Metal ale ja nie mam zamiaru wyzywac Metalu jak ty i maggot HH. Gdyby wszyscy ludzie mieli takie same poglady to swiat bylby szary a zycie byloby nieciekawe, uszanuj czyjas kulture bo jestem pewnien ze nie chcialbys aby atakowano ciebie. Nie chce cie pouczac ale jestem pewien ze nie umialbys wyjasnic wyrazenia hip-hop a juz jestes negatywnie do niego nastawiony...

Wszyscy wszędzie doszukują się jakichś prowokacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak troche OT jesli mozna. Nie wiem po co zamiesciles ta ankiete, chyba miales na celu sprowokowanie glupiej dyskusji na temat ktora kultura jest lepsza. Bo gdybys chcial sie dowiedziec ilu "metalowcow" (jesli moge tak powiedziec) slucha rowniez rapu to nie byloby 3 mozliwosci w ankiecie. Pewnie juz sie domysliles ze Hip-Hop jest mi blizszy niz Metal ale ja nie mam zamiaru wyzywac Metalu jak ty i maggot HH. Gdyby wszyscy ludzie mieli takie same poglady to swiat bylby szary a zycie byloby nieciekawe, uszanuj czyjas kulture bo jestem pewnien ze nie chcialbys aby atakowano ciebie. Nie chce cie pouczac ale jestem pewien ze nie umialbys wyjasnic wyrazenia hip-hop a juz jestes negatywnie do niego nastawiony...

Wszyscy wszędzie doszukują się jakichś prowokacji...
tu nie trzeba się niczego doszukiwać..to jest tak jawna prowokacja, że aż w oczy razi...a tak poza tym te teksty

HIP-HOP SUCKS!  

to co ma niby być?? czemu to ma służyć?? równie dobrze mogę napisać METAL SUCKS!!!! i co to będzie znaczyć?? nic...ehh...bez komentarza... 8O :evil: :x :( :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez jestem zdania ze po cholere takie txty jak hh suxx? tez nie lubie hh ale to nie znaczy ze mam to obwieszczac na kazdym kroku. poza tym muza to rzecz gustu, a jak wiadomo o gustach sie nie dysqtuje.

finito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam ze kazda muzyka ma w sobie cos ciekawego i wartosciowego dlatego nie rozumiem takich prostackich tekstow. widze ze kikus jeszcze nie dorosl do dyskusji a po prostu lubi prowokowac ... fajnie jest watek o metalu - niech mowia ludzie o metalu a nie dyskusja o metalu + ankieta o hip-hopie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] Wiec:

Kat, Vader, Iron Maiden, Dimmu Borgir, Morbid Angel, Rotting Christ, Deicide, Kreator, Sepultura, Children Of BOdom, Slayer, Bruce Dickinson, Marduk, Napalm Death, Satyricon..

I wiele wiele innych ;) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam ze kada muzyka ma w sobie cos ciekawego i wartosciowego dlatego nie rozumiem takich prostackich telstow. widze ze kikus jeszcze nie dorosl do dyskusji a po prostu lubi prowokowac ... fajnie jest watek o metalu - niech mowia ludzie o metalu a nie dyskusja o metalu + ankieta o hi[-hopie ...

Mądre słowa. Niektórzy niestety nie wyciągną z nich wniosków... tak mi się wydaje... mam nadzieje, że się myle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokers, to sie wypowiem o moich ulubionych kapelach

 

Iron Maiden, wczesne Helloween, Metallica do czarnej plyty, Gamma Ray, Primal Fear, Blind Guardian, Heavenly, Iron Savior, Stratovarius, Kat, Slayer, Death

 

niezla mieszanka, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam ze kazda muzyka ma w sobie cos ciekawego i wartosciowego dlatego nie rozumiem takich prostackich tekstow. widze ze kikus jeszcze nie dorosl do dyskusji a po prostu lubi prowokowac ... fajnie jest watek o metalu - niech mowia ludzie o metalu a nie dyskusja o metalu + ankieta o hip-hopie ...

Podpisuje sie obiema rekami pod tym wiec nie bede dalej komentowal,

a jesli chodzi o metal to z racji wieku glownie stara szkola :D

Slayer, Overkill, Voivod, Testament, Suicidal Tendencies, Infectious Grooves, Megadeth, Running Wild, Mind Funk, Mordred, Metal Church, Judas Priest, Celtic Frost i w cholere innych ale zadnego death metalu oprocz kapeli ktora wyprzedzila epoke... Possessed "Seven Churches"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...