Skocz do zawartości
=L@win@h=

Do wszystkich uzytkownikow LG Flatron 775FT z Warszawy !!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie... jest taka sprawa...

monitorek mi sie popsul a mam jeszcze na niego gwarancje, jednak moja mamusia wywalila pudlo po nim bo jej za duzo miejsca w piwnicy zajmowalo :evil:

I teraz taka prosba... czy ktos z was moglby mi moze porzyczyc takie pudlo... i jak mi zreperuja monit to je oczywiscie oddam. Bo w sumie moglbym oddac sam monit tylko ze pkt. 6 gwarancji mowi :

" Sprzet powinien zostac dostarczony do ASS lub przekazany do transportu w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W przypadku braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzetu podczas transportu ponosi reklamujacy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem podobny problem i spytalem serwis o wybor przewoznika

ktory dostarczy sprzet do naprawy (koszty transportu pokrywa gwarant)

to przyjechali i naprawili na miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do soltysa

Mi sie dzieje to samo tyle ze rzadziej.... i akurat to nie jest powod dla ktorego oddaje monit do serwisu... ale tez mi sie tak czasami robilo... zawsze lekkie (LEKKIE !!!) pukniecie go z boku pomagalo :D... i tak mi sie robilo bardzo rzadko (mniej niz 10 razy napewno przez te ponad 2 lata urzytkowania)

 

Do dwaIP

Watpie zeby mi to zreperowali na miejscu :evil:

problem jest opisany w temacie :

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?p=540825

 

Zatem ponawiam pytanie... czy jest ktos z wawki kto ma taki monitor i uzyczyl by mi pudlo od niego... postawilbym jakis browarek albo cos....

napewno jakos bym sie odplacil :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...