Skocz do zawartości
xor

MSI gf4 TI4200 z Komputronika - specyficzna i pilna sprawa..

Rekomendowane odpowiedzi

Ha, a ja zamowilem wczoraj i bede mial za 369 :D

znaczy + jeszcze koszty przesyłki

 

 

ja zamówiłem własnie (MS-8879) przed chwilą u kumpla w sklepie i będę miał za 390zł ale już bez żadnych opłat za przesyłkę - mimo że komputonik już rzucił cenę 449. Zobaczymy czy nie dałem ciała z tymi wolniejszymi pamięciami, okaże się pewnie gdzieś w czwartek jak przyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy +  jeszcze koszty przesyłki

Niestety :(

Wiec w sumie wyjdzie mi troche nawet wiecej niz Tobie :)

Tez powinienem ja dostac w swoje lapska okolo czwartku. I rozpocznie sie zabawa :)

Tylko glupio bedzie, jak ja puszcze z dymem - bede musial odkupic... :P

Wiec ze szlifowania GPU nici... :P :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem dzisiaj ta karte za 425zl....

Ma pamieci samsunga ale niewiem jak sprawdzic jaki maja czas dostepu ???

Na ustawieniach defaultowych a1700xp+256ddr (taktowanie karty 250/513) mam 10tys 3dmarkow chyba dobrze ?? Co o tym sadzicie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kupił takiego cudaka Aopen 128Mb, pamięci 3,4ns ale strasznie się grzeją.

Karta praktycznie niepodkręcalna!

MSI ma lepsze pamiątki Hynixa w obu wersjach i 3,6 i 4ns, te drugie kręcą się słabiej

 

Szukajcie kart z pamięciami markowymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki ze sie pytam ale nie wiem o jaka karte ci chodzi moze nie czytalem dokladnie hehe ale odpowiedz bo ja mam gf 4 mx 64 mb ddr *tesh msi* i mam idento ustawienia w default mam 513 i 250 ale spokojnie ja krece na 580 i 299

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rout:

Zaznaczam ze karta nie jest nic wykrecona ....

Krecic bede jutro :)

to i tak masz bardzo mało. ja na nie kręconym ti 4200 mialem 12000 tys. i proca mam słabszego do ciebie.

tak tylko ze ja widze ze jednak proc masz ten sam co kolega :P

I dodatkowo masz 2xwiecej pamieci.........

no i Nforca na pokladzie :>

Jesli dodamy ze kolega ma troszke gorzej taktowane pamiatki w tej ti4200 to wychodzi ok ;)

Kumpel na 1800Xp, 512 MB (266), gf4ti4200 (250/513), plyta na nforce2 i ma 10600 ;) - oczywiscie nic nie krecone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok do mnie doszla i jestem ogolnie zadowolony - jeszcze nie kombinowalem ze sterownikami no i system juz starusienki ale narazie wycisnalem troche ponad 12 k na tym co w podpisie

karta wykrecila sie max to 320 gpu 570 pamieci (przy 580 delikatne artefakty) dodam ze na standaardowym radiatorze (o ile mozna to tak nazwac - to kawalek aluminiowej blaszki bez ani jednego zeberka !!!!!!) poszla na 330 ale juz sie strasznie grzala i zwiesila sie na 3dmarku - ale artefaktow nie bylo

pamieci to samsung 4ns

jak za ta cene super

niestety moj komp ostatnio szaleje i zeby na max wykreconym cokolwiek odpalic w 3d musze dawac duuuzo zimnego powietrza na chipset od mobo

 

Kolejna spraw to ze po wsadzeniu jej na plyte zasilacz modecom feel 300 powiedzial NIE :) za pierwszym razem zwiesil sie system za drugim razem udalo mi sie odpalic kompa (niepodkrecony of course) i nawet zrobic testy w aquamarku

(plyta pokazywla ze na agp mam 2,9 zamisat 3,3 hehehe) podlaczylem miernik - karta nie obciazona niczym - napiecie zamiast 3,3 - 3,1 przy obciazeniu spadalo do 3,0 !!!

postanowilem podkrecic proca - komp zaczal sie uruchamiac nagle sie zwiesil a dyski zaczely sie wylaczac i wlaczac w kolko

wypialem zasilke z pradu i polecialem do sklepu po chiefteca 360 w :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rout:

Zaznaczam ze karta nie jest nic wykrecona ....

Krecic bede jutro :)

to i tak masz bardzo mało. ja na nie kręconym ti 4200 mialem 12000 tys. i proca mam słabszego do ciebie.

 

tak tylko ze ja widze ze jednak proc masz ten sam co kolega :P

I dodatkowo masz 2xwiecej pamieci.........

no i Nforca na pokladzie :>

Jesli dodamy ze kolega ma troszke gorzej taktowane pamiatki w tej ti4200 to wychodzi ok ;)

Kumpel na 1800Xp, 512 MB (266), gf4ti4200 (250/513), plyta na nforce2 i ma 10600 ;) - oczywiscie nic nie krecone.[/quot

 

ja tez w swojej miałem słabe pamiątki 4 ns.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i  zmiana cen:

cenę tego MSI Ti 4200 250/444 -128MB podnieśli na 449zł

a tego MSI Ti4200 250/500 - 64 MB nadal nie ma na magazynie

 

 

a najbardziej mi się podoba tekst przy:

GeForce4 Ti-4200 MSI G4Ti4200-TD 128MB tv-out bulk (MS-8870) - 499zl

- WSZYSTKIE TOWARY SĄ ZAREZERWOWANE  :lol:  :evil:  :lol:  :evil: 

 

może jeszcze wprowadzą kartki, albo talony czyżby znowu był rok 1980 :?:

ciąg dlaszy szaleńst komputronika :?

 

dzisiaj (02.10.2003r) ceny kart znowu podskoczyły

 

GeForce4 Ti-4200 MSI G4Ti4200-TD 64MB -449zł (z 399zł)

GeForce4 Ti-4200 MSI G4Ti4200-T 128MB (MS-8879) - 475zł jeszcze kilka dni temu było 369zł potem 449zł a teraz już 475zł --> zmiana o 30% (tak samo mieszali z cenami 9500@9700)

 

dobrze że mnie ten G4ti200-T 128MB 4ns (MS-8879) bedzie kosztował 390zł. Ale mam go mieć dopiero jutro

:?

 

Dobra spadam obejrzeć "ITALIAN JOB" 2003r DVDRip :wink:

 

no dobra chwalcie się jak wam idzie kręcenie tego G4ti200-T 128MB 4ns 250/444 Mhz (MS-8879)

Dołączona grafika

 

na razie widzę że IGI wykręcił ją

z 250/444 Mhz na 320/570 Mhz na standardowym chłodzeniu bez radiatorów na pamięciach

 

P.S. podawajcie dokładnie model o którym piszecie (np symbol -->MS-8879) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...