Skocz do zawartości
best-boy

MOJ AVATAR !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Grrr nie jestem nerwowy. :)

Rozumiem gdybym to sobie sciagnal moijego avatorka skas, ale zrobilem go sam, a teraz juz u paru ludzi widzialem mojego avatora :?

Moze tak by sie chociaz ktos laskawie odezwal "e ty moge uzyc twojego avatora" jasne prosciej wcisnac Zapisz element docelowy jako.... i po sprawie :? :?

 

 

Swoja droga .... jezeli komus sie podoba, to niech sobie bierze, kazda reklama AMD jest dobra :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez chcialem sobie zrobic znaczek AMD ale jakos mi nie wychodzilo. Ale kopiowanie czyjegos avatara uwazam za bezsensowne (no chyba ze z innego forum po uprzednim zapytaniu ;) ) Kiedys sobie zrobie porzadnego avatara, jak tylko przestane byc leniwy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az tak mi nie zalezy  :wink:

 

P.S. Jednak napisalem na priva, ten pan zlodziej avatorow okazal sie byc natretnym wielbicielem ecs-ów ;) Chodzi o pana "j.h.hudy" patrzcie na dział "sprzęt"  8) 

 

PEACE

Pan zlodziej avatarow zostal ukarany za perfidne podkradanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dopiero ostatnio sobie zalatwilem. Nie jest moze jakis rewelacyjny ale porpacuje nad swoim wlasnym. Nic nie cieszy jak zrobione wlasnorecznie.

byl juz kiedys ktos z podobnym tekstem w avatarku i dostal od reed'a jednoznaczne ultimatum 8)

 

potem stracil chwilowo mozliwosc posiadanie avatara wiec lepiej zmien text na "K" ktory widnieje w twoim avatarze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...