Skocz do zawartości
azyl

dlaczego nie moge zapisac plyty ?

Rekomendowane odpowiedzi

pare dni temu nagralem kumplowi plyte z mp3 ( cdrw ) , kilka dni temu dal mi ja spowrotem zebym mu jeszcze cos nagral, wlozylem ja do nagrywarki i wyszyscilem ( wymaz cd ). potem sprobowalem na nia nagrac pare mp3. Wszytsko ladnie pieknie , nero pisze ze zakonczyl nagrywania , to proboje ja otworzyc a tu zonk, plyta jest pusta 8O probowalem jeszcze pare razy ( rownez w windows media player ) j nagrac i ciagle to samo. Co sie dzieje ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daje na 100% nagrywanie, po zakonczeniu pisalo ze nagrywanie zakonczone powodzeniem,

nawet probowalem nagrac plyte w windows media player ( tam nie da sie symulowac zapisu ) i tez nic nie bylo na plycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pare dni temu nagralem kumplowi plyte z mp3 ( cdrw ) , kilka dni temu dal mi ja spowrotem zebym mu jeszcze cos nagral, wlozylem ja do nagrywarki i wyszyscilem ( wymaz cd ). potem sprobowalem na nia nagrac pare mp3. Wszytsko ladnie pieknie , nero pisze ze zakonczyl nagrywania , to proboje ja otworzyc a tu zonk, plyta jest pusta 8O  probowalem jeszcze pare razy ( rownez w windows media player ) j nagrac i ciagle to samo. Co sie dzieje ????

podpinam się pod pytanie, bo mam ten sam problem. Płytka CD-RW to Akoss, a program Nero6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nero napisał że nagrywanie zakończone powodzeniem, to pewnie nagrał, tylko napęd nie może czytać z płyty. Czasem tak bywa przy cd-rw. Być może była używana już kilka razy (wyczyść - nagraj).

Spróbuj jak pisał poprzednik zmniejsz prędkość i to znacznie, a jeśli nie to zmień płytę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taki 'trick' przynajmniej w nero 6 że z płytą cd rw można zrobić 2 rzeczy:

:arrow: wyczyścić dane tak aby nie byly widoczne ale na płycie są nadal

:arrow: całkiem wymazać dane aby nie były widoczne ani nie było ich na CD

 

może ty zrobiłeś ten pierwszy wariant?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam problem z moimi Akossami (a kupilem ich 10...) i formatowałem na full, i jest taka właśnie qpa... Jeden Emtec tez mi padl podobnie, ale czasem zadziala - choc przez to nie jest to zbyt pewna metoda do archiwizacji - morał Akoss do śmieci!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taki 'trick' przynajmniej w  nero 6  że z płytą cd rw można  zrobić 2 rzeczy:

:arrow: wyczyścić dane tak aby nie byly  widoczne ale na płycie są nadal

:arrow: całkiem wymazać dane aby nie były widoczne ani nie było ich na CD

 

może  ty zrobiłeś ten pierwszy wariant?

moje wersja nero to 5... a formatowalem plyte nie z poziomu nero tylko przez widne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...