Skocz do zawartości
poca

Necik w Łodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, Łódzka filia Hyperiona sux... Moi kumple mają od nich Neta i ciągle narzekają, że a to nie działa im http, a to jakieś pryriorytety wprowadzili, a to, że pingi po 1500 ms, a to, że sieć im padła i wiele, wiele innych... Jednym słowem nie ma sensu zakładać Hyperiona...

 

PS: Nie wiem czy jest w innych miejscach Łodzi, ale ja mówię o Widzewie... :)

PPS: Sorry, że taki stary wątek odkopałem, ale może komuś innemu się przyda... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toya ma nawet spoko oferte 512kb/s w 2 strony za 99zł miesięcznie tylko jest 18GB limitu (jak nie dzielisz na 100% wystarcza nawet jak sporo ściągasz)

Ale jak masz retnikinie to na luzie coś tam znajdziesz tańszego..

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topic już out of date. Dzisiaj gadałem z adminem sieci która jest już od grudnia na moim podwórku ;]]

 

Wyszło że będe bulił coś ok. 50 zł. Nawet moge te 60 ;] Ale transfery podobno są ok. realne na poziomie 900 KB/s . Trochę dziwne, ale się zobaczy.

 

yaro120: O Toyi myślałem juz całkiem poważnie od jakiegoś czasu. Ale wpadła mi ręce na oferta. Ja nie wyjdzie mi z tym to wale do Toya'i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam TOYA.net teraz... Ale dzielę na 10 osób te 512/512 kbps i limit 33 GB robimy w 1 góra 2 tygodnie... :) Potem mamy 4 kB/s i sobie możemy gadać przez GG, bo strony też wolno chodza... Ale jeśli mamy te 512 kbps (64 kB/s) to wszystko ładnie chodzi jak jest dużo osób (5 dużo ściąga przez FTP, P2P itd.). Ale przez ten limit przechodzimy na DSL TP.SA 1 mb... :)

 

A TOYA.net ma dobrą ofertę na porządnym poziome. Awarii jest mało (jak mam to łącze od 1,5 roku to może z 3 awarie były, w grudniu oraz styczniu były modernizacje spowodowane zwiększeniem szybkości łącza, ale zawsze informowali o tym dzień przed i Internet wyłączali tylko w nocy), Net chodzi szybko, pingi małe (na serwerze w USA ping 150-200 ms). Dodatkowo konto shellowe, 100 MB na skrzynkę i stronę WWW. Można też mieć zewnętrzne IP, ale trzeba wypełnić formularz (ładwo jest dostać... :D). Acha, jak ktoś chce to może legalnie dzielić, ale za każdy dodatkowy komputer jest opłata - wszustkiego dowiecie się na stronie www.toya.net.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łódź ? Polesie ? Retkinia ? Stary to zapraszam do RetSat1 - www.retsat1.com.pl

 

70zl/miech - 128/64 kbit/s wewn ip

Teraz jest tak, ze od 23:00 do 12:00 jest x2 predkosc czyli 256/128 :) czyli za te 70zl to nie tak zle - poza tym nie ma zadnych limitow. Polecam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam firme 4web.pl  Wedlug mnie najlepszy dostawca netu w lodzi 

Lacze 515/515  bez limitu za 99zl brutto kozystam od 2 lat i wypas :)

Ale to 99 zl to jest dla osoby prywatnej (jednej) ? Czy w sieci masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topic już out of date. Dzisiaj gadałem z adminem sieci która jest już od grudnia na moim podwórku ;]] 

 

Wyszło że będe bulił coś ok. 50 zł. Nawet moge te 60 ;] Ale transfery podobno są ok. realne na poziomie 900 KB/s . Trochę dziwne, ale się zobaczy.

 

yaro120: O Toyi myślałem juz całkiem poważnie od jakiegoś czasu. Ale wpadła mi ręce na oferta. Ja nie wyjdzie mi z tym to wale do Toya'i.

Pocahontas co masz na myśli za te 50zł i transfery 900kb/s ??

Też mieszkam na Retkini i też tak jak ty mam dosyć Dialogu.

Najpierw było około 13-14Kb/s a tera jak mi wyciąga 10kb/s to już się cieszę , a ISDN powinien zasuwać cos koło 15-16kb/s chyba.

 

Daj znać wkońcu co wybrałeś i jakieś linki do tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli mnie już wkurza dialog. Chciałbym się dowiedzieć czy w Łodzi jest jaki dobry provider/sprawdzony/tani i szybki . Licze na Waszą pomoc.

dobry i tani to dialog :] w lodzi jest juz dawno dsl , zadzwon na 0801 700 700 albo przejc sie do BOK , podlaczenie 99 zł DIALNET DSL 1 - 1 Mb/s | 256 kb/s staly IP - 159 zeta z VAT - DIALNET DSL 2 - 2 Mb/s | 512 kb/s

staly IP - 266 zł z VAT podlaczenie tez 99 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh toya , tylko ten limit , jezli scigasz z rozsadkiem to 18 styka spokojnie , awarji bardzo malo ( prawie wogole ) zewnetrzne ip , 512 kb smiga naprawde extra , 100 mb na www ( szkoda tylko ze zmienili troszke infrastruktore sieci , zie te czasy kiedy uncapig byl w modzie i 512 za 122 zl bylo :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topic już out of date. Dzisiaj gadałem z adminem sieci która jest już od grudnia na moim podwórku ;]]  

 

Wyszło że będe bulił coś ok. 50 zł. Nawet moge te 60 ;] Ale transfery podobno są ok. realne na poziomie 900 KB/s . Trochę dziwne, ale się zobaczy.

 

yaro120: O Toyi myślałem juz całkiem poważnie od jakiegoś czasu. Ale wpadła mi ręce na oferta. Ja nie wyjdzie mi z tym to wale do Toya'i.

Pocahontas co masz na myśli za te 50zł i transfery 900kb/s ??

Też mieszkam na Retkini i też tak jak ty mam dosyć Dialogu.

Najpierw było około 13-14Kb/s a tera jak mi wyciąga 10kb/s to już się cieszę , a ISDN powinien zasuwać cos koło 15-16kb/s chyba.

 

Daj znać wkońcu co wybrałeś i jakieś linki do tego...

Wrrrr, mada fuka jaka sraka. Oczywiscie musialo sie nie udac. No baa. Admin wytlumaczyl mi to z lekkim przeklamaniem. Ze te 900 kilo to nie to co mowil tylko 90. LOL I juz nie mam miejsca na moj kabel ROTFL. Dlatego pozostaje tylko Toya albo Dialog. Juz mi rece opadaja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Dialoga i jakos nie chce mi sie znow na TPSA przelazic.

heh a neo+ jest teraz 640/160 - i cos place 139zł

A ja też mam Dialog i też już powiedziałem sobie NIGDY WIĘCEJ TP SA

Nie będę dofinansowywał pieprz..... monopolisty!!!

Zostane przy moim 128/128 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MultiMedia 160 kb w obie strony równocześnie za ok 99 zł :) pingi dobre transfer ~20 kB, ew TOYA 512 kb ~64 kB z tym że jest limit danych, dokładnie nie wiem jaki. Wszystko zależy od firmy w jakiej masz kablówke ( o ile masz ;) ) Ja mam MM 160 jestem zadowolony, net mam przede wszystkim do gry on-line, buszowania w necie, ściagam mało wiec liczy sie tylko ping u mnie a z tym jest bardzo dobrze :) Pozdro :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...